Jauns nosacījums grants mašīnu rezerves daļas

Gredzenveida gredzenveida dieņa īss ievads ir gredzenveida pelēļu ražotnes galvenā sastāvdaļa liela apjoma granulu ražošanas uzņēmumā, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barību, lopbarības barību, akvakultūras barību, biomasas granulas un citas granulas. Gredzenveida die kvalitāte ir svarīga loma augstas kvalitātes ...

Produkta detaļas

Īss ievads gredzena miršanai

Ring die ir galvenā Ring Die Pellet Mill sastāvdaļa liela apjoma granulu ražošanas uzņēmumā, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barību, lopbarības barību, akvakultūras barību, biomasas granulas un citas granulas.

Gredzenu kvalitātei ir svarīga loma augstas kvalitātes granulu ražošanā un liela produkcijas izlaide, kā arī var ietaupīt daudz granulu ražotāju uzturēšanas izmaksas.

LiangYou ir uzticams gredzenveida die ražotājs, kas var sniegt jums augstākās kvalitātes gredzenu nomirst. Mēs varam pielāgotu dizainu dažādu zīmolu granulu dzirnavām, piemēram: CPM, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak uc Mēs varam veikt arī pēc klienta zīmējuma.

081101 副本 .jpg


Zvana diega un veltņa čaulas video ievade


Gredzens mirst granulu dzirnavām

1. Izmanto dažādās granulu ražotnēs, kas izgatavotas Ķīnā un ārvalstīs

2.Pielāgotas specifikācijas ir pieņemtas

3. Veltņa saturs: gofrēšanas veltnis, veltnis

4.Materiāli: leģētais tērauds, nerūsējošais tērauds

5.Tehniskie parametri: atvērtais gala, slēgta gala, HCE, HOE, HTP, taisna dobums, atvere.
Die materiāli

1. Alloy dies ir izvēle daudziem barības pārstrādātājiem to labās nodiluma un lūzuma pretestības dēļ

2. Chrome atmosfērā ir izcila izturība pret koroziju, padarot to par izvēli apstrādes darbībām, kas saistītas ar korozīvām ķīmiskām vielām

3. nerūsējošā tērauda presformu izturība ir vislabākā pret nodilumu un bojājumiem, kā arī laba izturība pret koroziju


FDSPC var pielāgot mirst dažādu granulu dzirnavām, tipa: Muyang, Zhengchang, OGM, Taivāna, CPM, Buhler, Vācija .....

gredzens mirst 420 ir gredzens die, ko izmanto MZLH 420 biomasas kurināmā granulu dzirnavas. Parasti mēs izgatavojam 420 gredzenu die sakausējuma tēraudu, jo pieredze liecina, ka leģētais tērauds ir vispiemērotākais biomasas degvielas granulu izgatavošanai. Arī mēs varētu padarīt nerūsējošā tērauda gredzenu mirst jums, ja jums nepieciešams.

QQ 截图 20160811085242 副本. Png


Izmeklēšana