MZLH (W) pellet Mill

Par gredzenu Die Pellet Mill: MZLH sērijas biomasas granulu mašīnu var izmantot, lai padarītu kultūru un meža atkritumi, kas satur koka šķiedras, piemēram, zemesriekstu čaumalu, bagasse, rīcinauga čaulas, salmi, zāģu skaidas, kafijas biezumi, rīsu sēnalu, saulgriežu čaumalu, kokvilnas kātiņa, tabakas atliekas, sinepju kātiņa, bambuss,...

Produkta detaļas

Par gredzenu Die Pellet Mill:
MZLH sērijabiomasas granulu mašīnuvar izmanto, lai padarītu kultūru un meža atkritumi, kas satur koka šķiedras, piemēram, zemesriekstu čaumalu, bagasse, rīcinauga čaulas, salmi, zāģu skaidas, kafijas biezumi, rīsu sēnalu, saulgriežu čaumalu, kokvilnas kātiņa, tabakas atliekas, sinepju kātiņa, bambusa, džutas atlieku, tējas lapu atlieku, kviešu salmi, palmu, čaulas, korpusu sojas pupu, kokosriekstu čaumalu, palmu zīda, zāļu atlikumu un tā tālāk par uzliesmojošu granulas pa aukstu preses Cilnis , to var izmantot kamīns, apkures katla, biomasas elektrostacijas un citās jomās.Galvenie biomasas zāģskaidas padarot mašīnas daļām

Funkcijas struktūra:
1. Šajākokskaidu granulu dzirnavaspieņem, mainīgā frekvence un mainīga ātruma motoru barības materiālu, tā ir aprīkota ar pārslodzes aizsardzības ierīces un ārējo izlādes mehānisms.
2. saskaņotogredzena mirstkoncentrātu dzirnavas ir dažādas cauruma diametrs ir ɸ6, ɸ8, ɸ10, ɸ12, ɸ14, ɸ16, die gredzens ir izgatavoti no nerūsējoša tērauda (tērauda sakausējums) pieņemot starptautiskās uzlabotas vācu lielgabalu urbt, un amerikāņu vakuuma krāsns termiskai apstrādei ražošanas tehniku ar ilgu ekspluatāciju, gluda izejas materiālu, augstas kvalitātes, patērētāji var izvēlēties atkarībā no dažādām vajadzībām.
3. izmantojot piespiedu barotavu ar piespiedu barošanu materiāls pelletizing kambarī, lai skrošu dzirnavas darbojas stabila un ar lielu jaudu. 4. gear reduktora ar alumīnija sakausējums ar kompaktu struktūru, mājokļu pievilcīgu izskatu un augstu braukšanas efektivitāti.
5. liešanas tehnoloģiju profesionālā lietuvju un CNC apstrādes iekārtas tiek nodrošināta pārnesumkārbas materiāls un augstas precizitātes pārvades caurumiem.

6. visi pieņem importēto gultņi un eļļas blīvējumiem, ar ilgāku lietošanas ilgums;
7. pilnveidot izmēru proporcijas un gredzenu mirst un veltņa rotācijas ātrumu, uzlabot produktivitāti.
8 starptautiskā līmenī papildu kompensāciju veidu čūska līdzīgi pavasara savienošana ar jaunu struktūru, kompakts, drošu, priekšrocības zemu mazspēja, utt.Plaša spektra izejvielas no biomasas granulu mašīnu:

ItismainlyusedforAgro forestryresidues, suchasstraw, cottonstalk,ricehusk, peanutshell,

bambuss,emptyfruitbranch, pulverizedcoalandwastepaperetc.


Tehniskie parametri:


Modelis

MZLH420

MZLH520

MZLH680

MZLH780

Capacity(t/h)

0.8-1.2

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Galvenā motora Power(kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Padeve Power(kw)

2.2

3

4

4

Iekšējais diametrs Ring Die(mm)

420

520

680

780

Granulu Diameter(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8

Izmeklēšana