Acs jostu žāvētāja

Īss ievads: Steel acu žāvētājs tiek lietots kā transportēšanas lente, kas ir vislabāk piemērota regulāru vai neregulāru materiāliem (piemēram, ogles, rūdu, veidojot bloku, pārtikas un dārzeņi utt.). Žāvētāja acs josta var izmantot ar citām ierīcēm vai atsevišķi. Ierīce izmanto plaši metalurģija, celtniecības, keramika,...

Produkta detaļas

Īsu ievadu:

Žāvētāja tērauda acstiek lietots kā transportēšanas lente, kas ir vislabāk piemērota regulāru vai neregulāru materiāliem (piemēram, ogles, rūdu, veidojot bloku, pārtikas un dārzeņi utt.). Žāvētāja acs josta var izmantot ar citām ierīcēm vai atsevišķi. Ierīce izmanto plaši metalurģija, ēkas, keramika, mēslošanas līdzekļu un ķīmiskās rūpniecības tec. Tas ir arī ideāls palīgs žāvēšanas pārtikas un dārzeņiem.


Darba principi:

Žāvētāja acs josta ir sava veida partiju un nepārtrauktu ražošanas fēns, ar elektrības apkuri, tvaika apkures, karstā gaisa apkures kā galvenā apkures metode. Materiāli par 12 60 caurumus tērauda sietu izliek vienādi. Acs ir shutt lecocked ar pārnesumu tā, ka karstā gaisa iet caur materiāli, kamēr tvaika apdziest no mitruma, noņemot caurums. Visa ierīce ir salikta kopā ar vairākiem standarta sastāvdaļām, un lai taupītu vietu, piemēro moduļu tipa. Parasti, žāvētājs ir trīs slāņi ar divām istabām vai pieci slāņi ar divām istabām un garums ir 6-40m, bet efektīvs platums ir 0,6-3,0 m.


Piemērojami joma:

Ķīmijas tehnoloģija, pārtikas, medicīnas, celtniecības, elektriskās nozares utt īpaši gabals, sloksnes un granulu formas materiālus ar labu breathability. Ielīmēt materiāliem atlieku veidā, tās var žāvētas pēc pelletizer vai joslu presēt veidojis.


Priekšrocības

1. zems investīciju, ātri žāvēšana ātrumu un augstu iztvaikošanas intensitāte

2. augstas efektivitātes, lielu jaudu un teicamu kvalitāti

3. standartizēti ražošanas un var būt projektēts saskaņā ar faktisko jaudu

4. lai panāktu labāko žāvēšanas gaisa daudzums, apkures temperatūru, materiāls paliek laiku un barošanās ātrumu var kontrolēt.

5. designable ierīces konfigurāciju un acu jostas mazgāšanas un materiālu dzesēšanas sistēmu var piemērot.

6. lielākā daļa gaisā var pārstrādāt, kas ietaupa enerģiju.

7. unikālo gaisa sadales ierīces padara vienmērīgs sadalījums gaisa un nodrošina labu kvalitāti.

8. tvaika, siltuma vadošs naftu vai degvielu gāzes sildītājs var piemērot.


Izmeklēšana