Ražotu dzīvnieku barības āmuru Mill pārdošanai

FDSP sērijas āmuru mill plaši izmanto maziem un vidēja lieluma barības un pārtikas pārstrādes rūpniecības izejvielu, slīpēšana.

Produkta detaļas

Animal Feed Hammer Mill

FDSP sērijas āmuru mill galvenā produkta raksturs:

1.FDSP sērijas āmuru milir universālā tipa produktu. FDSP āmuru mill plaši izmanto maziem un vidēja lieluma barības un pārtikas pārstrādes rūpniecības izejvielu, slīpēšana.

2. kopējais bāzes dizains ir augstu strukturālo izturību un skaistu izskatu.

3. tiešo pārraidi un uzlabotas falk elastīgu sakabes tiek pieņemti. Saprātīgs izvietojums āmuri un likvidēšana starp āmuri un ekrāniem pārliecinieties, ka galaprodukts ir vienoti raudzes vairāku slīpēšanas kameras tiek apvienoti šajā mašīnā. Sekundārā slīpēšanas kameras ir cast Gludināšanas, kurai ir augsta abrazīvā pretestība.

4. virzienu, kas importēti ar augstu kvalitāti, strādājot, tai ir zema temperatūra pieaug. Un tas ir aprīkots ar temperatūras indikators, kas uzrāda darba stāvoklī. Gultņu pjedestāla ir SKF zīmolu no Zviedrijas.

5. dažādu ekrāna sietu izmērs tiek atlasāmas. Ātrās palaišanas tipa durvis atvēršanas mehānismu un rāmja tipa ekrāna, nospiežot mehānisms ir pieņemti. Kurā var veikt stingri fiksēta ekrāna un ātri mainīt jauns ekrāns. Šādā veidā šis dizains ir viegli izmantot un ērti saņemt uzturlīdzekļus.

6 rīks mazliet āmurs ir aerosols metināšana ar oglekļa volframa sakausējums, kas ilgs kalpošanas laiku.


Vairāk saistītu informāciju fotogrāfijas:


Animal Feed Hammer MillIzmeklēšana