Iesala Strage Silo izmanto alus augu

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd ir spēcīgu tehnisko izturību ZĪMOLS Ķīnā specializējas visu silosos sistēmu būvniecību. FDSP Silo plaši izmanto lielāko daļu graudu glabāšanai (piemēram, kviešu, kukurūzas, sojas pupu, nelobīti, rīsi, griķi, mieži, iesala), mājputnus dzīvnieku...

Produkta detaļas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltdspēcīgs tehniskais spēks ZĪMOLS Ķīnā, kas specializējas visu silosos sistēmu būvniecība.
FDSP Šiloir plaši izmantots forbulk graudu uzglabāšanas (piemēram, kviešu, kukurūzas, sojas pupu, nelobīti, rīsi, griķi, mieži, iesalu), dzīvnieku barība mājputniem, graudu sēklas (piemēram, saulespuķu sēklas, rapeseeds), pulvera materiālu, piemēram, (milti, maniokas cietes auzu) andother īpašu materiallike zāģu skaidas, koka skaidas, koka granulu, plastmasas granulu utt.
Mūsu bunkurā lielumu sāk no 10tons 15000 tonnu, kas ir izgatavoti no karstās cinkota rievotas tērauda loksnes un apliecināt 20 ~ 50 gadu lietošanas. FDSP silosos graudu uzglabāšanai ir pagājis SGSandamp; ISO sertifikāciju.Alus rūpniecība silo daļas struktūraKā mēs garantējam iesala uzglabāšanas tvertnes cietība?
1. Jumta Top:Jumts ir stāvēt līdz pat smagākais vidi galējās sniega katastrofa ar echo top dizains un daļa paredz spēcīgu struktūru un savienojot radiālās ribas, kas ir Z savstarpēji saistītas atkal pati. Jumtu paneļi iekļaut ar ribas ar virs un zem klēpja profilus precīzai saskanības nodrošināšana.

2. Ķermeņa tērauda plāksne:Commercial275g/m2 dubultā cinkota tērauda pārklājums palielina dzīves un durability.450g/m2 un pārklājums pieejams pielāgotā secībā 600g/m2. Katras sānu malas loksnes ražo no augstas stiepes tērauds, kas ir spēju pārvarēt ārkārtējas pilnvaras, spiediena.
3. Nostiprinājumos:FDSP ir augstsprieguma stiffener (var atrasties vai ārpus tvertnes) profili padarīt tvertnes spēcīgāku ļaujot silosos nostāties labi pat zem galējās viesuļvētras. Bāzes stiffener zābaki ir pārklāts, tāpēc tās nav rūsa, laika gaitā.
4. Vēja zvans:Gara auguma bunkuros vai kas nepieciešams izturēt smago vējš. Caurumus nostiprinājumos; samazināt skrūvi vēja zvana un kronšteini swaged tehnoloģija nodrošina tvertnes strāvas slodze.
5. augstas stiprības bultskrūves un skrūves:FDSP ir augstas stiprības skrūvēm pārī ar blīvējošās paplāksnes, pārklāts aparatūra nodrošina pievienotās aizsardzība no rūsas, lai nodrošinātu graudu bin stāv laika pārbaudi.
6. Kanalizācijas lūkas:dubultā slāņa drošības bloķēšanas sistēmu, lūku.

7. Plaša atloks svītriņa atbalsta struktūru:Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija ir spēks un izturību atbalstīt smagās piltuve Šilo slodzes ilgu laiku un ar vēja un seismisko prasību izskatīšanu.Processflow shēmu ofsteelstorage Šilo

Izmeklēšana