Pieteikties Debarker

Īss ievads koksnes debarker mašīna: Wood mizotājs kokā mizošanas iekārta/koksnes mizošana mašīna ir piemērots pīlings ādas svaigi grieztu skujkoka, cietkoksnes, daži glīvene koksnes, saldētas koksnes un sauss koks utt. Koksnes mizošanas iekārta daudzmērķu debarker galvenokārt lieto, lai noņemtu no ādas...

Produkta detaļas

Īss ievads koksnes debarker iekārtas:

Wood mizotājs koka mizošanu mašīna /wood pīlings mašīna ir piemērots pīlings ādas svaigi grieztu skujkoka, cietkoksnes, daži glīvene koksnes, saldētas koksnes un sauss koks utt. Koksnes mizošanas iekārta daudzmērķu debarker galvenokārt tiek izmantots, lai noņemtu baļķi ādas tā, ka tie var būt gatavs tālākai apstrādei. Mūsu koksnes pīlings mašīna ir ļoti stabila veiktspēja un nopelna lieliska reputācija mūsu uzņēmumam, gan lokāli, gan ārvalstīs.


Efektīvu rotora tipa koka pīlings mašīnu sauc arī slot tips Dubultās rullo koksnes pīlings mašīna. Tai ir divas kopas pīlings zobi, kas padara mašīnas kļūtu efektīvāka un ātrāka. Berzes, sadursme un presēšana vidū koksni, pīlings zobus, biržas bin un koka korpuss, ļoti efektīvi mizoti koka virsmas.

FDSP Sseries koksnes mizošana mašīnu mūsu novatorisku attīstību jaunās paaudzes produktu efektīvu koksnes mizošana, šī mašīna ir ar pīlingu zobu rotora ražo unikālo spēkā veikt apaļkoku bunkuru tvertnē atrodas plāksnes roll apkārt, apļveida kustību, bet arī ap apaļkoku asi sevi darīt rotācijas kustības un pukstēšana nepareizi. Tik daudz žurnālus un zobus, žurnālus un žurnālus, žurnālus un noliktavu slots uz starp berzes, talants, izspiešanas, miza, ātri tika atdalīta, sasniegt augstu efektivitāti pīlinga efektu.
Mašīnas koksnes mizošana piemērošana:

Kaifs pīlings mašīnu un rotācijas cilindra koksnes mizošana mašīna ir piemērots liela, vidēja un maza papīra dzirnavas, papīrrūpniecībā, vidēja blīvuma fiberboard, papīra pieņemšanā, mežu saimniecības daudzmērķu rūpnīcas, kokapstrādes rūpnīcas, meža augu, koksnes pagalmā, mākslīgo valdes rūpnīcas (piemēram, finiera dzirnavas, vidēja blīvuma bebru valdes rūpnīcas utt.)Koksnes debarker iezīmes:

1. tā pieņem kuteris ar četriem asmens, ļoti ērts un izmaksas ir zemas.

2. cutter spiedienu regulē hidrauliskā vadīklu, kas ir papildu struktūru un uzticamu veiktspēju.

3. barošanas mehānisms pieņem bezgalīgi mainīgo ātrumu, tas ir labs pīlings efektu saldētas materiāls, greizais žurnālu, eucalypt, Xylosma, goba.

4. neto likme pīlings žurnāliem un ražošanai ir augsts, un koksnes bojājumus ir mazaSertifikāti

Mūsu produkti ir pagājuši CE sertifikācijas ilgi pirms arī granulas ir ar SGS sertifikācijas. Mūsu uzņēmums ir ar ISO9001 sertifikātu.

Turklāt mums ir profesionāli tehniskā grupa ar divām struktūrvienībām izstrādāt vienu mašīnu un pilnīga granulu līniju risinājumu pielāgošanu. Lielākā daļa no mūsu inženieri ir ar vairāk nekā 20 yearsand #39; pieredzi šajā jomā un arī ārvalstu projektos ir liela pieredze.

Ar mūsu izcilu tehniskā grupa mums ir nopelnījis daudz sertifikācija mūsu mašīnām, kā arī daudz patentēts dizainparaugs.ModelisJauda
(t/h)

Diametrs

Range(mm)

Peeledrate

Timberloss

likme

Koksnes

garums

Powerofmain

Motor(kW)

Svars
(T)
LYMB Z600I3-620-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 6m113.8
LYMB Z900I6-1020-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 9M154.5
LYMB Z1200I10-1520-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 12m227
LYMB Z600II7-1220-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 6m7.5*24
LYMB Z900II12-2220-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 9M11*25
LYMB Z1200II22-3020-500andgt; 95 %andlt; 2 %andlt; 12m15*2/18.5*2Izmeklēšana