Automatizētu pilnīgu automatizāciju kontroles sistēmu Pellet Mill

Saskaņā ar darba stāvoklī pellet Mill, barošana pievienots balzāms, pilnīgi automātiska koncentrāta dzirnavas un tvaika daudzuma daļa šī kontroles sistēma nodrošina skrošu dzirnavas darbu pie labākā stāvoklī visu laiku. Darba efektivitāti, izvades ievērojami uzlabos, bet enerģijas patēriņš...

Produkta detaļas

Saskaņā ar darba stāvoklī pellet Mill, barošana pievienots balzāms, pilnīgi automātiska koncentrāta dzirnavas un tvaika daudzuma daļa šī kontroles sistēma nodrošina skrošu dzirnavas darbu pie labākā stāvoklī visu laiku. Darba efektivitāti, produkcija tiks ievērojami uzlabota, kamēr tiks samazināts enerģijas patēriņš. Vēstures darba apstākļi ar skrošu dzirnavas var pārbaudīt, lai atgādinātu klienta tehniskās apkopes.

Iezīmes:

1. efektivitātes uzlabošanai: granulu ražošanas efektivitāti var uzlabot, 5 % ~ 26 %.

2. ietaupīt elektrību: ik 1 tonis granulu ražošanai, var saglabāt 0.8~1.5KW/H.

3. drošu apkopi: vēstures darba apstākļi ar skrošu dzirnavas var pārbaudīt, lai atgādinātu klienta tehniskās apkopes.

4. visi dati tiek rādīti attēli un teksts par 10,4 collu touch screen.

5. Equipped datora vadības sistēma nodrošina precīzu kontroli, kā arī pilnīgu ierakstu par katras darbības dati, kas ir vadības sistēma.

6. pneimatisko kontroles vārsts un bremžu vārsts efektīvi kontrolēt tvaika daudzums, tā ir precīza atrašanās, ātru slēdža ieslēgšana un izslēgšana un izturīgas.

7. Šī sistēma automātiski kontrolē materiāla barošanu un tvaika piebilstot, stabilizēt pašreizējo un materiāla temperatūras.

8. darba trejādi: automātiska, manuāla un off. Automātiskās kontroles sistēma ir pilnībā automātiska no sākuma līdz beigām bez manuālas iejaukšanās. Par manuālu operāciju, barošanu un tvaiku var pielāgot ar pagrieziena potenciometrs grozāmo rokturi, kas ir ērta un ātra. Pie operāciju, tvaika un barošanās var pārtraukt ātri. Manuālo vadību ir sākumā, kamēr automātiskā kontrole ir stabili darbam.

9. pašreizējā caurlaides automātiski novērst blokādes. Barošanās un tvaika pievienojot tiek automātiski pārtraukta, ja nav nekādu materiālu. Vairākas formulas var uzglabāt ērtības. Automātiski, lai izvairītos no materiālu līmēšanas kontrolē noliktavas vibrācijas mašīnas.

Tas plaši lietots ekstrakta koncentrāta pieņemšanas sistēma lopbarības, pārtikas, ķīmijas, medicīnas nozares u.c. atbalsta iespējas var tikt izstrādātas saskaņā ar dažādām nozarēm.


Izmeklēšana