Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Koka zāģskaidas salmu granulu pārstrādes līnija biomasas kurināmā

Sep 08, 20161. smalcināšanas Process:

Atkarībā no dažādu izejmateriālu, mēs fit veic piemērotus Drupināšanas mašīnas. Ja izejvielas ir salmu Baler, mēs izstrādājām sērijas āmuru mill. Ja izejmateriāls ir lielo baļķi diametrs mazāk 300mm vai lielas koka kuteris, mūsu koksnes chipper ir jūsu labākā izvēle, mikroshēmas ir 1-3cm, nekā jūs varat izmantot āmuru mill būtu zāģu skaidas. zāģu skaidu izmēriem jābūt mazākiem nekā gatavo granulu diametra lielumu.2. žāvēšanas Process:

Labākais mitruma satura granulēšanas ir aptuveni 12-15 %. mēs izvēlamies žāvētāja saskaņā ar savu izejvielu, ja jūsu izejmateriāls ir mazs, viegls un viegli sauss, mēs ieteiktu jums mūsu gaisa plūsmas žāvētāju; un, ja jūsu izejvielas nav liels, gaismas un mums būs grūti sauss, atlasiet jums mūsu rotācijas žāvētāju. par karstu gaisu plīts, jūs varat dedzināt degvielas, piemēram, koksni, zāģu skaidas un tā tālāk.


3. granulēšanas procesā:

MZLH sērijas kokskaidu granulu mašīnu ir mūsu patentu produktu, kurus pieņēmusi granulu mašīnu aizjūras tirgus būtību. Sirds partsandquot; dubultā slāņa dieandquot; ir unikāls strukturālu montāžu un andquot; rollersandquot; nav izgatavoti no augstas valkājamas sakausējumu materiāliem, un tās ir ar zemu enerģijas patēriņu, augsta efektivitāte, ilgu mūžu, un tā tālāk. MZLH sērijas jauno tipu granulu mašīnu ir aizpildīta valsts tukšu vertikālo barošanās par gredzenu mirst skrošu dzirnavas un sasniedzis starptautiskā līmenī advanced.


4. dzesēšanas procesā:

Pēc pelletizing procesa kokskaidu granulu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un kokskaidu granulu mitruma saturs ir aptuveni 15 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tik tas ir viegli uzglabāt kokskaidu granulu.


5. iepakošanas Process:

Pēc atdzesēšanas kokskaidu granulu tieši nepārslēdzas degvielas procesā, izvairoties no kokskaidu granulu ietekmēta ar mitrumu. Iepakošanas process ir nepieciešams. mums ir divu veidu iepakošanas mašīnu, viens veids ir siltuma sealer, otrs ir automātiska vīli, atbilstoši jūsu prasībām.