Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Kokskaidu granulu augu pārdošanai

Aug 29, 2016

  1. Pilnīgu koksnes granulu rindu, varat nospiest 4to12mm diametrs biomasas kurināmā granulas un mēslojuma granulas, piemēram, biomasas atkritumi no zāģu skaidām, rīsu sēnalu, dižskābarža koksni, kafijas miziņa, lauksaimniecības kātiņa, salmu, zemesriekstu čaumalu, saules puķu sēklas, palmu čaulas, papīra, plastmasas ect, piemēram, mēslojuma sastāvdaļas, kas iegūtas no dzīvnieku mēsli, augu atkritumi ect. naži, kas uzstādīts blakus mūsu koncentrāta izejas durvīm, whichcan pielāgotu koncentrāta ilgumu.

  2. Pilnīgu koksnes granulu rinda satur šķembu sadaļu, slīpēšanas sadaļu, žāvēšanas sekcijas, granulēšanas sadaļu, dzesēšanas iedaļu, skrīninga sadaļu un PackingSection .invest cena ir zema darba efektivitāte ir augsta

  3. Pilnīgu koksnes granulu līnijas galvenajiem granulu mašīnu ir viens divās kārtās gredzena iekšpusē mirst un rullīšu montēt, kad darbi, rullīšu montēt būs pārvietot gredzenu mirst saglabāt stabilu, šādā veidā radīt lielu spiedienu un nospiediet Labi granulas. Arī iet bojā divi slāņi: virskārta apakšējā slāņa apakšējā slāņa darbojas tikai, kad gredzens die ir sadalīti, pārņemt to un padarīt vērā grunts virskārta, šādā veidā viens gredzens nomirt var izmantot divas reizes, arī augšējā slāņa un grunts slāņa caurums var atšķirties, tāpēc viens gredzens nomirt var nospiest arī divu dimensiju pellets.but citiem piegādātājiem granulu mašīnu tikai nospiest viena tipa.

  4. Pilnīgu koksnes granulu līniju jauda ir no mazākām 500kg/h lielāks 20 tonna/h, simtiem līnijām tiek instalēti Ķīnā un ārzemēs, piemēram, Somija, Taizeme, Bulgārija, Čīle, Albānija, Dānija, Zviedrija, Rumānija, Japānas, Korejas, Vjetnamas Tunisija, Malaizijā, Krievijā ect. ļoti laipni lūgti apmeklēt.

  5. Pilnīgu koksnes granulu līnijas galvenajiem koncentrāta mašīna ir pilna automātiskā ieeļļot rezerves daļas eļļošanas sistēmas, kuras var eļļot rezerves daļas veltņi, vārpstas, gultņi un Zobrati automātiski, spiedienu starp veltņiem un mirst var koriģēt automātiski piemērots dažādiem materiāliem spiediena attiecība, tagad tā ir mūsu nacionālā kopprodukta patentu.

  6. Pilnīgu koksnes granulu līniju mašīnu rezerves daļas ir veidojis sev, lielākoties ir veidojis CNC sistēmām, izmantojot augsto tehnoloģiju termiskā apstrāde, mēs varam nodrošināt tās augstas kvalitātes un labu precizitāti.

  7. Pilnīgs lowtemperature, žāvēšana, atdzesēšana, ekrāna visu procesu attiecībā uz vienu reizi. Iegulda nelielām patēriņš ir zems. Mikroorganisms, sēnīte izdzīvošanas rateandgt; 98 %

  8. Pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas tiek plaši izmantota biomassenergy kurināmā ražotnes, elektrostacija, koksnes pārstrādes rūpnīcas, augu mēslojums, ķīmiskā rūpnīca u.c. kokskaidu granulu ražošanas līnijas ir ideāls nospiežot veidošanas iekārtas ar zemu investīciju un augstu peļņu.

  9. Pilnīgu koksnes granulu līniju ir karsts, pārdodot vairāk nekā 30 pilnas rindas katru gadu, mums ir liela atlaide veco klientam ļoti laipni aicināti zvanīt un sīkāku informāciju, rakstiet man.

  10. Ja jūs interesē mūsu kokskaidu granulu līnija, lūdzu izvēlēties ideālu koncentrāta mašīnas modeli, kā norādīts zemāk un pastāstiet mums, materiālu dimensiju un neapstrādātu mitrums. Tad mēs izstrādājam pilna plūsmas diagramma ar labāko cenu par jums.