Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Kokskaidu granulu pieņemšanas iekārtas

Oct 08, 2016

Jauda (T/H):0.2 - 5

Jauda (KG):2 * 11-2 * 75

Plašs Appalication:Var izmantot, lai padarītu augu biomasas granulu, padarot plant.biomass granulas, ko izmanto rūpniecības uzņēmumu katlumājās, granulu krāsnis un citas programmas, kur biomasu izmanto Burning mērķiem vai kā kurināmo kokskaidu granulu.

Izejvielas:koka zāģskaidas, koksnes pulveris, ražas stiebra, rīsu sēnalu, kukurūzas kātiņa, kokvilnas kātiņa, sausu zāli, zemesriekstu čaumalu, kokosriekstu čaumalu, salmu utt.

Par kokskaidu granulu ražošanas līnijas: Itand #39; s piemērota, lai ražotu koksnes granulas un izejvielas: salmu granulu, rīsu sēnalu granulu un citas biomasas granulu, bet izejvielu jābūt pulveris un izejmateriāla mitrums ir be12 %-18_%.

PIEZĪME:izejmateriāla mitrums ir ļoti svarīgi, tas tiešā veidā ietekmē ražu un koksnes granulu kvalitāti.


Piedāvājumu kokskaidu granulu prodcution līniju FDSP ražotāja pieteikumu lauki:

1. kokskaidu granulu augu var apstrādāt salmu, kokvilnas kātiņa, koka, nezālēm un citiem kultūraugiem, kas ir sava veida labas salmu un kātiņiem, apstrādes iekārtas;

2. to var arī apstrādāt koksnes šķeldu, zāģskaidas, koka skaidu, kurināmā koksne, koksnes atliekas, bagasse un citiem atkritumiem granulu degvielas;

3. kokskaidu granulu ražošanas līnijas arī apstrādāt materiālu, ko ir grūti izdarīt ar līmi zemu likmi, piemēram, atkritumu pelējuma un augu atkritumu.

Kokskaidu granulu rūpnīca ir kas crushes zāģskaidas, koksnes, zāģu skaidas un citus kokus, lai tos tālāk pārstrādātas granulu ražošanas procesā. No saspiešanas, žāvēšana, granulācijas, dzesēšanas un iepakojumu, ir ražošanas līniju, kas ir darīts no izejvielām līdz granulācijas kā viens no montāžas līnijas darbību kopu.Kā veidot kokskaidu granulu ražošanas līnijas?


Sagatavot pirms buliding kokskaidu granulu ražošanas līnijas:

1.Whatand #39; s jauda, ko jūs vēlaties?biomass.jpg 2. Whatand #39; s izejvielas?

3. Whatand #39; s izejvielas apjoms?

4. Whatand #39; s mitruma saturs?

5. Whatand #39; s galīgā ekstrakta koncentrāta izmēru jūs vēlaties?

6. automātiskās iepakošanas vai manuālā iepakojuma nepieciešams?

7. Whatand #39; s spriegumu jūsu valstī?LoChamp piedāvājumu, kokskaidu granulu ražošanas līnijas jaudas? Varat atkarīgi jūsu requirment izvēlēties piemērotu risinājumu:

biomasas 200kg - 500kg / koksnes granulu augu

biomasas 500kg - 800kg / koksnes granulu augu

800kg - 1000kg biomasas / koksnes granulu augu

1T - 1.5T biomasas / koksnes granulu augu

1.5T - 3T biomasas / koksnes granulu augu

3T - 5T biomasas / koksnes granulu augu

Vēl vairāk augstas jaudas biomasas / koksnes granulu augu