Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

kokskaidu granulu pārstrādes līniju, kas ražots Ķīnā

Sep 09, 2016

Izpildes andamp; Kokskaidu granulu ražošanas līnijas raksturojums:

1. MZLH, sērija kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu manā uzņēmumā, kas pamatojas uz modificēto lopbarības smalcinātājiem ietilpst represijas biomasas degvielas daļiņu raksturīgu produktu, galvenokārt sasmalcinātas koksnes, zāle un citi viegli uzliesmojoši materiāli vērā daļiņas, izmanto īpašu obligātu padevē barošanai, uzlabota transmisijas daļas, īpašu gredzenu pelējuma, spiediena rullīšu, Hops.

2. šīs sērijas modeļi ar vairāk kā 8mm, 10mm divas atveres gredzenu pelējuma, jo šie divi eksperimenti liecina, ka daļiņu diametrs ir vairāk veicina dedzināšana, aprīkot arī ar citu apertūras gredzenu pelējuma saskaņā ar dažādu lietotāju vajadzībām.

3. barošanās frekvenču kontroles motoru ar pārslodzes aizsardzības ierīces ar piekarināmie pildošās iestādes un zem spiediena sūkņa eļļošanas sistēma.

4. kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu pieņem importēto SKF vai NSK gultņi, motora brandis Siemens vai famousWannanbrand Ķīnā.


Kokskaidu granulu ražošanas līnijas darbības princips:

Kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu galvenokārt veido barošana, granulating, pārvades, eļļošanas sistēma. Ūdens saturu savu darbu ir pieprasīt ne vairāk kā 17 % no pulverveida materiālu no piltuves vērā barības svārpsts, motora ātrumu, izlīdzinot ātruma nokļūt tieši audumam slīdēt, un tad piespiedu barošanu mehānismu apspiešanas kamerā uz granulācijas.


Uzstādīšana un testēšana, kokskaidu granulu ražošanas līnijas:

1. stingri seko mūsu angļu valodas rokasgrāmata.

2. mums var sūtīt inženieris ir responsiable installating un testēšanai, bezmaksas, tikai vajag maksāt pabalstu 60 USD/dienā.

3.Warning: granulating mašīna operāciju nevar laist visus objektus (inculding rokas) granulator.