Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Koksnes biomasas granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Kokskaidu granulu līnijaMašīna īsi Ievads

1.Izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli sagatavotas

Koksnes granulas galvenokārt veido jebkura koksnes un biomasas daļiņas, piemēram, koka skaidas, koka skaidu, koksnes skaidas, koka baļķi, salmi, rīsu sēnalu kafijas miziņa utt. Kokskaidu granulu rūpnīcas, izejvielu nepieciešamību arī jāsagatavo pirms granulēšanas, tad saņemt kaltēti, saspiesti un veidojas uz dzēšgumijas lieluma mazajiem bitiem, koksnes granulas iegūt no kokskaidu granulu ražotnes ir tīras, patīkami smaržo un gludu pieskarties.

2. saspiešanas procesā-āmuru mill

Āmuru mill ir mašīnas, kuras mērķis ir sagraut materiālus, sadursmes starp ātrgaitas āmuru un materiāliem. Mūsu SFSP series šķembu un smalcināšanas mašīna ir jūsu labākā izvēle. Tas dzirnavas izejvielas, piemēram, koka filiāle, koka skaidu, koksnes skaidas, koka baļķi, kokvilnas kātiņa, kātiņa kukurūzas, kviešu salmu u.c., kuru lielums ir mazāks par 50mm (diametrā). Pēc slīpēti, izejas lielums var sasniegt 3-5 mm diametrā, tad tas tiek novirzīts nākamajā procesā iegūt žāvēti un pelletized.

3. žāvēšanas procesā-Rotary žāvētāja

Pēc saspiešanas procesā, koksnes un biomasas materiālu vajadzēs arī nosacīts ar mitruma pirms granulēšanas. Labākais mitruma satura granulēšanas ir apmēram 14 – 16 %. Mūsu rotācijas žāvētāju veido dedzināšana plīts un žāvētāja galveno rotācijas, kas ir augsta efektivitāte, koksnes un biomasas materiālu žāvēšana. Tas izmanto tvaika gaisa siltuma un sazinieties ar materiālu, lai novērstu mitruma pakāpi. Tas ir ļoti svarīgi, lai, izmantojot mitruma detektors, kas noteiks sev piemērotāko mitruma pirms granulēšanas kokskaidu granulu augu.

4. granulēšanas procesā - kokskaidu granulu dzirnavas

Gredzena Die kokskaidu granulu mašīnu ir sirds pelletmachine ražošanas līniju. Granulu mašīnu tiek plaši izmantota saspiešana no koka, salmiem, citiem biomasas avotiem par granulu. Jauda svārstās no 1T līdz 10T / stundā. Mūsu MZLH sērijas ar skrošu dzirnavas pieņem SKF gultņu no Zviedrijas un NSK gultņiem no Japānas, kokskaidu granulu motori ir Siemens, augstas kvalitātes komponenti izteikt skrošu dzirnavas, efektīvāku un izturīga.

5. dzesēšanas procesā - Pellet dzesēšanas iekārta

Pēc pelletizing procesa kokskaidu granulu temperatūra ir apmēram 60-80 grādi pēc Celsija un koksnes granulas mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Pēc tam dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu mitruma saturs kokskaidu granulu apmēram 3-4 %, tādējādi padarot kokskaidu granulu viegli uzglabāt. Tomēr daži klienti teica, ka vietējiem klimatiskajiem apstākļiem ir ļoti mitrums, viņi vēlas, lai atdzist koksnes granulas mitrums 7 – 8 %. Tā taču nav nekāda problēma, mūsu jauno stabilizators apvienot dzesētājs var izdarīt labi.

6. iepakošanas procesa - Pellet iepakošanas mašīnas

Pēc atdzesēšanas procesā koksnes granulas nav tieši stāsies degvielas procesu, izvairoties no kokskaidu granulu ietekmēta ar mitrumu, iepakošanas process ir ļoti nepieciešams. Iepakošanas process efektīvi atrisinās mūsu Semi-Auto iepakošanas mašīnu.