Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Plaši atzīta cietumsargs projekts biomasas granulu augu

Oct 13, 2016

Ieviest kokskaidu granulu Mill
Mirst koksnes Pellet Mill mašīna ir ideāls pelletizing mašīna, galvenokārt izmanto mazas koka gredzenu rogas ražošana mājas apkurei.
Dzīvoklis bojā granulu mašīnu ir arī plašu piemērošanu dzīvnieku pakaišu augu. Izejvielu pieņemšanas biomasas granulu ir viegli iegūt, piemēram, zāģu skaidas, kviešu salmi, saulespuķu, stublājs, mežsaimniecības atkritumus, koksnes skaidas, zemesriekstu čaumalu, utt.
Pamatojoties uz unikālu padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, zemu degvielas patēriņu, konkurētspējīgu cenu un videi draudzīgas īpašības, ALC PLM elektrisko dzīvoklis Die koksnes granulu mašīnu ir labs ieguldījums.

Funkcijas
Tas ne tikai var ražot biomasas degvielu, bet arī var radīt organisko mēslojumu.
Tilpums: no 0,3 t/h līdz 30t/h vai pat vairāk.
Galvojuma garantijas pārdošanai: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus.
Unikāls pēc pārdošanas pakalpojumus:
Aģentūras, kurām jārūpējas par iekārtu uzstādīšanas un apkopes pakāpeniski izveidoja Eiropā padara ērtāku mūsu klientiem un samazināt par pārdošanu pēc nepatikšanām maintainance.

Plaša lietojumprogrammu diapazona kokskaidu granulu Mill
1. mazs kokskaidu granulu mašīnu ir piemērotas pārstrādei biomasas materiāli, piemēram, kviešu salmi, saulespuķu kātiņa, mežsaimniecības atkritumus, koksnes šķeldu un daudzi citi atkritumi un mežā rogas forgreen degvielu.
2. Mazgabarīta kokskaidu granulu mašīna ir laba granulēšanas iekārtas dzīvnieku gultas. Koksnes granulas ir augsti absorbējošs dzīvnieku gultas, kas palīdz samazināt jūsu gultas patēriņu, tīrīšanas laiku un apjomu apglabāšanu. Tās uzņemt līdz pat 4 reizes to svara mitrumu un amonjaka paturēt dzīvnieku teritorijas tīrāku un svaigāka.

Izejviela

Koksnes granulas var veikt no zāģu skaidas, koka skaidu, koksnes skaidas vai žurnālus, kādu koksnes atkritumi vai biomasas salmiņiem, stiebri, utt.


Granulu ražošanas līnijas priekšrocības

Automātisko vai vienkārša darbība zema enerģijas patēriņa zemas uzturēšanas izmaksu maksimālo drošības


Granulu ražošanas līnijas procesu