Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

visa biomasas kurināmā kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Oct 13, 2016

Visa biomasas kurināmā kokskaidu granulu ražošanas līnijas:

1 biomasas enerģijas granulu ražošanas līnijas ietver debarker, kuteris vai koksnes chipper, smalcinātājs, žāvējamo aparātu, mikseris, skrošu dzirnavas, dzesētājs, screener, iepakošanas iekārtas un citas atbalsta mašīnas augu.

2, Thewood pelletproduction lineisa jaunu pilnu līniju. tā ir laba, padarot koksnes granulām.

3, izejvielas var būt koksnes, salmu, zāle, kātiņa, nezāļu, niedre u.c. jebkurā agro atkritumiem un atkritumiem mežā. Tā arī var pelletize papīru, gumiju, plastmasu.

4 labākās izejvielas mitruma saturs ir 13-17 %

WoodpelletproductionlineTech.Data
1. jauda: 1t / h ~ 24t/h

2. RawMaterials:Woodsawdust, baļķi, jebkāda veida lauksaimniecības mežsaimniecības atkritumi

3. PelletDiameter:6mmor8mm(optional)
4. PelletDensity:1.1~1.3kg/m3
5. FinalPellet mitruma: andlt; 8 %

6. ekstrakta koncentrāta siltuma vērtību: andgt; 5000kcal/kg
Piezīme: Theabovedataconcerningcapacity, consumptionmayvarydependingontheorigin, natureoftherawmaterial.
CurrentData
ServiceVoltage:380V, 50 Hz
ControlVoltageInSwitchCabinet:220V, AC
SignalVoltageForValves, Initiators24V, DC


Pabeigtu granulu ražošanas līnijas procesu:(a) pīlings Process Turnkey projekts biomasas granulu augu pārdošanas koksnes debarker mašīna ir piemērojami mizu MDF kuģa žurnālā un papermaking nozares, tas galvenokārt tiek izmantots, lai žurnāla, neliela koka mizas un tā tālāk, mizoti likme ir vairāk nekā 95 procenti.

(b) Šķembu procesu Turnkey projekta biomasas granulu augu par pārdošanu, granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu, tie vispirms samazina par daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Slīpēšanas procesā Turnkey projekts biomasas granulu augu par pārdošanas āmuru mill tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3mm.

(d) Žāvēšanas procesā Turnkey projekts biomasas granulu augu par pārdošanu pēc tam, kad izejmateriāli tiek grūsti žāvētājs ir vajadzīga, jo lielākā daļa koksnes izejvielas ir apmēram 50 % mitruma saturu. Tomēr par pelletiztion optimālā mitruma saturs ir 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.

(e) Granulēšanas procesā Turnkey projekta biomasas granulu augu par pārdošanas pēc saspiešanas un žāvēšanas izejvielas pareizi tas ir gatava sākt ar skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

(f) Dzesēšanu pēc granulēšanas procesā Turnkey projekta biomasas granulu augu par pārdošanu parasti granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) Iepakošanas Process Turnkey projekts biomasas granulu augu par pārdošanas beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams.