Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Labi izstrādāta lopu barības mašīnu lopus, barības koncentrātu ražošanas līniju aprīkojums

Sep 27, 2016

Acompleteanimalfeedproductionlineincludes:

Saņemšana un tīrīšanas process---slīpēšanas procesā---mehāniskā partiju pārformēšanu/dozēšanas procesa---sajaukšanas procesu---granulētas procesu---dzesēšanas procesā---skrīninga procesa---saiņošanas procesāGredzena mirst mājputnu barības Pellet Mill, skjz5800 ir jūsu labākā izvēle pārstrādei šādu veidu labības kā kukurūzas, kviešu, sojas pupu un rupja šķiedra materiālus kā zāle, ražas stiebra, zemesriekstu čaumalu un zāli u.c., kā arī dažas piedevas melase, augu eļļa un vitamīniem u.c. par visu veidu lopu, putnu un ūdensdzīvnieku barības granulas. Granulas ir uztura un viegli uzglabāt un transportu, kas ievērojami uzlabotu audzēšanas nozares efektivitāti.

Šo gredzenu mirst mājputnu barību Pellet Mill mirst pelējuma ir izgatavota no nerūsējošā tērauda vai leģēta tērauda, par savu izvēli. Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavas ir tādas īpašības, zemas izmaksas, saprātīgu struktūras, saspiesto izkārtojumu, uzticamu veiktspēju un vieglu apkopi.

Īpašības un priekšrocības:
1). virza mainīga biežuma mehānisko, barotavu var tikt automātiski pielāgotas noteiktu joma saskaņā ar ražošanu;
2). pārmērīgas slodzes aizsardzības ierīces strādāt kopā, lai nodrošinātu drošību un uzticamību;
3). Magnētisko nošķiršanu un izraidīšanas mehānismu ir konfigurēts tā, lai neļautu dzelzs piemaisījumi ieiet granulācijas kamerā apspiešanu.
4). visi mehāniskie izvēlas firmas Siemens Beide, ietaupīt enerģiju un samazināt elektroenerģijas izmaksas.
5). cirkulācijas eļļošanas eļļas sistēma ir īpaši konstruēts, lai nodrošinātu gultņi, labā stāvoklī.
6). parastās balzāms, siltumizolācijas kondicionieri vai divu vārpstu diferenciāļa balzāms ir iespējas atbilstoši savām vajadzībām.


Mājputnu barības koncentrātu dzirnavas ir būtiska nozīme barības ražošanas līniju.