Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Unikāla dizaina graudu pulveris glabāšanas tērauda Šilo

Sep 19, 2016

Funkcijas ofgrain uzglabāšanas tvertnes

1. augsta izturība: Thesmall tvertnes sienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc oursmall tvertnes var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums betweensmall tvertnē sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu: High-līmeņa automātisku būvniecības vietā, only5 6 dienas nepieciešamību 1000 tonssmallsilo.

5. ilgi darba dzīvē: 25-30 gadu laikā sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma forsmallsilo ķermeni.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.Detailattēlsgraudu uzglabāšanas tvertnes s


Priekšrocības ofFDSP graudu uzglabāšanas tvertnes

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.


Spirālveida tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas:


Iepakojuma andamp; Piegāde