Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Turn-Key Project 10000 tonnu graudu bunkura ar pacēlāju/žāvētājs/konveijeru sistēmās

Oct 11, 2016

FDSP ir spēcīgs tehniskais spēks ZĪMOLS Ķīnā, kas specializējas būvniecības visu silosos sistēmu nozaru jūras ostas graudu tranzīta centrs, naftas pārstrādes centrs, tirdzniecības Šilo, upes graudu tranzīta centrs, saimniecības Šilo, barības Šilo, miltu dzirnavām, cietes dzirnavas, pārtikas eļļas ražošanas rūpnīcas, nelobītiem rīsiem dzirnavas, PVC uzglabāšanas, īpašo sēklu un minerālu pulveris glabāšanas utt.

Mēs cenšamies nodrošināt pagrieziena atslēgas Šilo sistēma atspoguļo Ķīnas valsts Top līmeņa tehnoloģiju inženierzinātņu projektēšanas, ražošanas un uzstādīšanas. Dibinātāja FDSP un mūsu cienījams inženieri, kuri, profesori no Henan tehnoloģijas universitāte, pievienojās daudzi Ķīnas valsts rezervju Silo sistēmām ar autoritatīvo praktiskās zināšanas celtniecības.

FDSP Silo plaši izmanto graudu uzglabāšanai, piemēram, kviešu, kukurūzas, sojas pupu, nelobīti, rīsu, sojas milti, miežu, iesala, saulespuķu sēklas, rapeseeds, zemesrieksti, miltu un citu pulvera materiālu, auzu, īpaši graudu un sēklas utt)Tehniskais atbalsts

Longperiodstorageofmaterials

Tvertnes ir izgatavotas no tērauda, un tās plānas sienas ir mazāks siltuma jaudas, tātad siltuma vadīšanas un uzglabāšanas ietekmē vidi. Parasti, materiālu glabāšanas periods ir ne vairāk kā 2 mēnešus, tas arī ierobežo ilgu laika posmu tērauda tvertnē uzglabāt materiālus, ņemot vērā šos iepriekš problēmas, pieņemt kopā ar dzesēšanas veids, kas tiek izmantoti siltuma vadītspējas materiālu (akmens vates) attiecas uz tērauda tvertnes ārējā gredzena un, izmantojot dzesēšanas iekārtām, lai aukstā gaisa ieplūdes domnas silo izolācija. Šī metode dod rezultātus, kas būtībā salīdzināmas ar betona bunkurā, bet izmaksas ir efektīvāka nekā tradicionālie viens ar ilgu uzglabāšanas laiku. Galvenokārt tiek izmantots siltuma krātuves projekta graudu noliktavu, zemnieku saimniecība, sēklu pārstrādes uzņēmumiem, pārtikas pārstrādes uzņēmumiem, klientiem, kuri izmanto šo siltumizolācijas tehnoloģijas ir efektīvi kontrolēt efektu, ko izraisa izmaiņas ārējā temperatūra gan Šilo un iegūt temperatūras, aizkavēt klētī graudu kvalitātes, siltumizolācijas efekts ir ievērojams, par labu tērauda tvertnēs un graudu glabāšanas drošība , lielā mērā veicināja attīstību graudu uzglabāšanas zemas temperatūras.