Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Graudu uzglabāšanas tvertnes projektu eksperts kompleksus risinājumus

Oct 11, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co, Ltdis profesionāls ražotājs druva tērauda tvertnes un tās atbilstošs aprīkojums. Aprīkots ar modernu aprīkojumu, ritošo un caurumošanas pilnu ražošanas līniju var datorizēt. Ar itshigh precizitāti un viegla uzstādīšana, ir uzlabotas kvalitātes un reliabilityof produkts.

Galvenais produkts sastāv ofAssembly SiloandScrew samazināja Siloin mūsu kompānija.

Mūsu kompānija var sniegt pakalpojumus, piemēram, dizains, ražošana un uzstādīšana silosos atšķirīgām specifikācijām un modeļi. Šāds pakalpojums ietver: dizains pabeigt procesu, pamata dizains Šilo, pacēlums, nogādājot, tīrīšana, žāvēšana, temperatūras un jaudas mērīšanas, fumigating, ventilācijas un automātiskās kontroles sistēmas. Mēs varam ražot konusu un plakandibena vertikālo silowith 1,8 m līdz 32m diametra un uzglabāšanu 5 tonnu līdz 15000 tonfor.


Mēs varam nodrošināt papildu iekārtas ar jaudu 15 tonnu līdz 1500 tonnu stundā, tāpat kā spainis lifts un ķēžu transportieru lentes transportieris, graudu un uzglabāšanas nozarē. Mūsu bunkurā plaši izmanto graudu glabāšanas un pārstrādes rūpnīcas, piemēram, graudu noliktavu, Dzirnavu miltiem, cietes augu, eļļas fabrika, lopbarības augu, alkoholu augu, alus darītava, augu sēklas, ostu, lauksaimniecības un graudu procesu centrā. Tā pieejama arī ķīmiskās un celtniecības materiālu rūpniecība glabāšanai plastmasas granulas, cementa un ogles, kas, šķiet, ir ideāls aprīkojumu granulas un pulveris materiālu glabāšanai.

Tvertnes konstrukcija atbilst kods projektēšana graudu tērauda tvertnēs, GB50322-2011 standarta no Ķīnas Tautas Republikas. Un kvalitāte atbilst prasībām, novērtēšanas koda tērauda tvertnes kvalitātes NY/T 647 — 2002 lauksaimniecības standarts par Ķīnas Tautas Republikas. Greznos padarīja ofhotgalvanizedplate, skābbarības novietnes tiks izpildīta līdz 30 50years. Konstrukciju un izgatavošanu tās atbilstošs aprīkojums atbilst nozaru relatīvā standarta. Savu atļauju ISO9001 kvalitātes nodrošināšanas sistēma padara vēl sola skābbarības novietnes un tās reljefu un nodotu iekārtu kvalitāti.

Mūsu kompānija ir bruņota ar profesionāla uzstādīšana komanda ar tehniskajiem darbiniekiem, drošības vadītājs un kvalitātes eksperte katrai komandai. Mūsu komanda var instalēt visu procesu klientiem vai uzstādīšanas rokasgrāmatā.

Mūsu produkti ir pārdoti gan mājas, gan ārvalstu tirgū. Mēs tagad apkalpo vairāk nekā 2000 klientu un vairāk nekā 30 valstīs un reģionos Āzijā, Eiropā, Āfrikā, Amerikā un Austrālijā.