Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Top reitingi Šilo mājputnu barības rūpnīcas cenu

Sep 12, 2016

Iezīme FDSP barības Šilo mājputnus:

  1. Augstas precizitātes: mūsu savākšanas bunkurā ir starptautiskās uzlabotas iekārtas un tehnoloģijas garantijas.

  2. Augstā automatizācija: mūsu savākšanas bunkurā var sasniegt augstu automatizācijas un mehanizācijas, augsta produktivitāte, racionāls.

  3. Plaša novietne: mūsu savākšanas bunkurā ir plaša novietne. Jaudu viena silo līdz 15000 tonnas un pilnīgu funkciju, izpildīt dažādas klientu prasības.

  4. Vieglu apkopi: mūsu savākšanas bunkurā, standarta, savstarpēji aizvietojami un universālo cinkota tērauda plāksnes un piederumi ir ērta apkopes, viegli modernizāciju jaudu vai tvertnes pārvietošana.

  5. Mazāk investīciju: 20-30 % mazāk nekā tērauda josla betona tvertnēs, ievērojami ietaupot investīciju izmaksas.FDSP priekšrocības padevi Šilo mājputnus:

  1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

  2. Kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

  3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.

  4. Karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.Detaļu bildes no mājputnu barības tvertnesProcessflowdiagramof grainsteelstoragesiloUzņēmuma skatu

FDSP vispusīgu attīstību un utilizationin lauksaimniecības jomā ir aptuveni 20 gadu pieredze. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, kas aptver kopējo platību 15000 kvadrātmetru ar vairāk nekā 200 štābu, atrodas liyang pilsētā, jiangsu province, China, skaisti un seno pilsētu.