Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augstākās kvalitātes un zemāko cenu pilnīga koka ekstrakta koncentrāta ražošanas līnijas pārdošanai

Sep 18, 2016

Mūsu pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas pārdošanai ir īpašs izstrādājis tikties ar ģimeni vai nelielu rūpnieciskai izmantošanai, to veido ofwood āmuru mill, gaisa plūsmas žāvētāju, skrūves tipa transportieri, gredzenu mirst koncentrāta press, horizontālās dzesēšanas andamp; skrīninga mašīnas, kausu Lifts, automātiska granulas iepakošanas mašīnu un elektriskais skapis.


Izvēlēties piemērotu pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas For Sale
Mēs piegādājam divu veidu šo pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas For Sale, Mobile nelielu koksnes granulu augu pārdošanai un stacionārā tipa kokskaidu granulu līniju. Granulu, padarot līnijas abas tautas ģimenes saimniecībās, un mazs biomasas granulu rūpnīcās.
♥ stacionāra tipa kokskaidu granulu līnija ir bez rāmja apakšējo, tas ir jauka izvēle, ja jūs vēlaties veikt granulas noteiktā vietā un ir pietiekami daudz brīvas vietas, lai instalētu nelielu granulu līniju. Turklāt tai cenu priekšrocības salīdzinājumā ar granulu līniju ar rāmi.
♥ Tomēr visas mašīnas pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas pārdošanai pamatā ir viens fonds, tas ir ērti pārvietoties un saglabāt arī daudz vietas, var apmierināt savu mobilo ražošanas vajadzībām. Lielākā daļa lauksaimnieku ir vēlams un nelielu granulu augus īpašniekiem sakarā ar elastīgumu, mobilitāte, stabilitāti, kompaktu struktūru un nelielu platību.
Gaisa plūsmas žāvētāju, pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas

Gaisa žāvētāja galvenokārt tiek izmantots, lai kontrolētu materiālu mitruma satura ofraw pirms granulēšanas. Saprātīgu mitruma materiālu klāstu varat veikt pārliecināts thegood granulu kvalitāti. Featured ar plašu programmu, šīs iekārtas var būt piemērots rīsu korpusus, zāģskaidas, atlauzti burbulis ziediem un citus materiālus, kas granulu. Tur ir cita tipa zāģskaidas žāvētājus, ka žāvētājs isrotary zāģu skaidas.
Kokskaidu granulu Mill pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Atkritumu Pelletized Line For Sale, arī pazīstama kā skrošu dzirnavas vai preses kokskaidu granulu izmanto saspiešanu izlietotā iepakojuma uz cietas granulas.

Šo granulu, dažkārt dēvē kā bio granulas vai degvielas granulas, var izmantot kā kurināmais apkurei.
Granulas ir veidojis saspiešana misu vai miltu vērā daudzus mazus caurumiņus die.
Die ir parasti apaļas un granulas tiek pārcelta no iekšpuses uz āru.
Granulu mašīnu ir: vienotas Die pilnīgu koksnes granulu ražošanas līniju pārdošanu, gredzenu Die granulu mašīnu, rotējošo Roller Pellet pieņemšanas mašīna Small mobilo koksnes granulu pieņemšanas mašīna, galvenie modeļi pabeigt kokskaidu granulu līnijas utt.Automātiskā iepakošanas mašīnas ar pilnīgu koksnes granulu ražošanas līnijas

Pēc atdzesēšanas kokskaidu granulu būtu jāiesaiņo maisos, lai izvairītos no ietekmētas ar mitrumu. Pildīta ar skrošu varētu nodod kravas automašīnu un pārdod.

Mums ir iepakošanas mašīnu Pack granulas vērā 10-100kg/soma šāda veida iepakošanas mašīnu, kas mums ir gan siltuma sealer plastmasas maisiņus un taisni salaiduma mašīnas auduma maisiņiem abgs

Mums ir arī cita veida iepakojuma machine, kas var iepakot granulas jumbo maisos ar 500-2000kg/somu klāstu.Pilnīgu koksnes priekšrocībām ekstrakta koncentrāta ražošanas līnijas pārdošanai
♥ Plaša lietojumprogrammu diapazona. Jebkura veida biomasas materiālu saturošu koksnes šķiedras, piemēram, zemesriekstu čaumalu, bagasse, rīcinauga čaulas, salmi, zāģu skaidas, kafijas biezumi, rīsu sēnalu, utt.
♥ Plašs lietojums. ThisBiomass atkritumu Pelletized līniju pārdošanai un visas mašīnas ir instalētas viena fonda ietvara, tā, lai tā būtu ērti pārvietoties. Un izsmalcināta dizaina un maza apjoma dēļ ir labvēlīgi pārvadāšanai.
♥ Vienkāršu darbību, automātiskās atkārtotās palaišanas un izslēgšanas mehānisma izmantošana tikai ar vienu pasūtījumu, nospiediet.
♥ Aprīkots ar integrētu elektriskās kabinets, augstu automatizāciju, mazāk darbaspēka izmaksas.
♥ Visas rezerves daļas ir izgatavoti no augstākās kvalitātes leģētiem tēraudiem, apstrādi, izmantojot progresīvās tehnoloģijas.

Gatavo koncentrāta