Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Labākais piegādātājs zivju ražo pārtikas ražošanas līnija

Sep 14, 2016

Zivju ēdienu producingproduction līnijas ieviešana

Itgenerally, kas sastāv no gaļas, gaļas produktu, graudaugu, graudu, vitamīnus, andminerals. Vispārējās graudiem, piemēram, sojas milti, kukurūzas milti, kviešu saplaisājuša un tikko, bieži tiek izmantoti, lai uzlabotu konsekvenci, products.the gaļas sajauc ar citām sastāvdaļām.


Zivju ēdienu producingproduction līnijas īpašības

1 automātisku dvīņu screwfish pārtikas ražošanas iekārtas galvenokārt izmanto granulu ražošanai barību visu veidu dzīvnieku, tajā skaitā zivju, mājdzīvnieki, livestocks un mājputnus utt.
2. thefish foodproducingequipment griešanas struktūra ir ļoti attīstītas. Tas ir šādu izcilu funkciju kā romāns dizains, unikāls, vienkāršu struktūru, viegli uzstādīt un viegli izlādēties un darboties, utt.
3. galveno sastāvdaļu zivju foodproducingequipmentuse īpaša sakausējuma materiālu no termiski apstrādāta, ilgtermiņa lietošanas ilguma iekšzemes līdzīga iekārta 3 - 4 reizes augstāks nekā un barības ražošanas izmaksas ir ļoti zemas.
4. screw izbēršanas uzgalis izmantot modulāra konstrukcija, viegli pielāgot un cena ir lēts. Mēs var pielāgot griezēju iegūt dažādu diametru un garumu.
5. Šī veida zivs gabaliņiem foodproducing equipmentcan veikt visu veidu zivju barības, granulas var peldošai virs ūdens, vairāk nekā 24 stundas.
6 automaticfish foodproducing equipmentcan ražot dažādas formas un lielumi, lolojumdzīvnieku barība, 150kg/h, 200kg/h, 500kg/h, 1 tonna/h un 1,5 tonnu, 3-4tons/h utt.
7. Elektriskās sildīšanas ierīces uzlabotu barības izplešanās ātrums, kūpinot paļauties uz augstas temperatūras, kas ražo iekārtas Self-berzes un elektriskā apkure, tas samazinās daudz izmaksas.
8 automaticfish foodproducing equipmentowning saprātīgu noformējumu, speciālo materiālu, stabilitātes, remontu var garantēta un nodrošināta.


Ražošanas līniju struktūra zivju ražo pārtikas ražošanas līnija

1.Mixer: mix materiāls, piemēram, kaulu pulveris pulveris kukurūzas un pievienojiet nedaudz ūdens.
2. skrūve konveijeru: automātiskā nodot pulveri no mikseris extruer.
3. screw presēt: caur šo presēt varam kļūt uzpūsti pārtikas izejvielas un caur priekšā šo presēt modeli var produktu differend formas vienkārši nepieciešams, lai mainītu modle.
4. gaisa konveijeru: nosūtīt pārtikas žāvēšanas skapī.
5. daudzkārtu krāsns: uz sauso pārtiku, padarīt to nedaudz ūdens, lai rezervētu viegli zaudēt. (jūs varat sevi atbilstoši izvēlēties eļļu krāsnī, krāsns gāzes vai elektriskā cepeškrāsns)
6. automātiskās garšas sistēma: šī sistēma ietver 1. 2. hoister. Eļļas sparying mašīna 3. Dubultās rullo garšas aparātu.
7. dzesēšanas iekārta: ir četras vai sešas elektriskā elektriskā jautri, atdzišanas pārtiku, atvieglotu iepakošanas.
Iepakošanas mašīnu: var, saskaņā ar jūsu tirgus izvēlēties spilvens iepakošanas mašīnas vai vertikālā iepakošanas mašīnas.


Spriegums
Ķīna: trīs fāzēs: 380V/50Hz, viena fāze: 220V/50Hz, mēs varam to saskaņā ar customersand #39; Saskaņā ar dažādu valstu vietējo spriegumu.


Iekārtas materiālu
Visas mašīnas ir veidojis nerūsējošā tērauda, šī līnija ir ar saprātīgu dizains un augstā automatizācija; skrūves ir veidojis leģētiem tēraudiem, veidošanas bloku sistēmas struktūra un pašattīrīšanās funkciju.