Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Uzglabāšanas tvertnes komponents

Oct 10, 2016

Pilnīga bunkurā storagesystem būtu norādīts pamata sadaļa un nepieciešamo papildaprīkojumu drošībai un ilgu laiku graudu uzglabāšanas.

Parasti pamatelements būs Šilo struktūra (Silo cilindru sadaļu, silo jumts, tērauda konuss piltuve Šilo, kāpnes un drošības būris un tā tālāk), graudu iekraušanas sistēmu (parasti kausu Lifts, augstākā ķēdes transportieros un tā atbalsta tornis, catwalk), graudu izkraušanas transporta aprīkojums (ķēžu transportieru, skrūve svārpsts, lentes transportieris u. tml.). Šie ir pamata aprīkojumu realizēt plūsmu lielapjoma glabāšanas nodalījumā.


Bet lielāku glabāšanas kvalitātes un standarta liek mums citu vairāk aprīkojuma un sistēmu, lai uzlabotu uzglabāšana, tādējādi mums šādas palīgierīces:

Graudu Precleaner sietu un putekļus filtrēšanas sistēmu pirms graudu bunkura ielādēšana. piemaisījumi un putekļu noņemšanas pasargās graudu uzglabāšanas kvalitāti no miltrasa, ko izraisījusi piemaisījumu un putekļiem.

Bunkurā aerācijas/ventilācijas sistēma, ieskaitot centrbēdzes ventilatori, ventilationpipes, jumta ventilācijas un tā tālāk. tie būs zemāks graudu bunkurā saglabāt kādu laiku, lai izvairītos no miltrasa temperatūra un mitrums statusu.

Graudu Status Monitoring System: Thermal satelītnovērošanas sistēmas nodalījumā graudu — pasākums vai nav pierādījumu glabāšanas laikā nokļūt graudu temperatūra bunkurā. Graudu līmeņa monitoringa sistēma — iekraušanas un izkraušanas laika posmā mums neradīsies piepildīšanu un izlādes binwithoutgo iekšpusē skābbarības novietnes statusu.