Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Tērauda graudu tvertnes pārdošanai

Oct 10, 2016

Jiangsu liangyou (FDSP) tērauda graudu tvertnes vai graudu bunkuriem plaši izmanto saimniecībā graudu uzglabāšanas, tirgus graudu glabāšanas un rūpnieciskās ražošanas materiālu uzglabāšanas jomā. Tērauda graudu tvertnes, ko cinkota tērauda plāksne cinka mētelis 275g/m2, ar augstas kvalitātes izejvielas un labu technonogy dizainu.


Produkta līdzeklim


1 labu vispārējo sniegumu un ilgu ekspluatāciju

Bidragon silosi pilnīgi izgatavojis aprīkojumu, ko coiling salocītu vietā tiks izveidota Bidragon, kas ir piecas reizes biezāka nekā satītas materiāls ar dziļumu no 30 līdz 40 mm. Tas nostiprina pieļaujamo slodzi Bidragon tvertnēs un lai labāk nekā citās tvertnēs silosos vispārējo izturību, stabilitāti un aseisimicity, un jo īpaši būvniecības materiālu Bidragon silosi ir ilgs kalpošanas nekā citās tvertnēs

2 labu gāzes hermētiskumu un plašu lietošanu

Tā kā būvniecības laikā tiek izmantotas speciālas iekārtas, kvalitāti var nodrošināt katrā ziņā, ar labu gāzes necaurlaidību, varētu veikt fumigāciju ārā, iekšā silosos nogalināt kaitēkļu. Atkarībā no sugām uzglabātas izejvielas, rakstzīmes un procedūru prasības, dažādi celtniecības materiāli varētu būt pieejams. Visi šie padarīt Bidragon torņos tiek plaši izmantoti graudu, cements, iesniegts un wast notekūdeņu attīrīšana.

3 īsa būvniecības periodu un zemas izmaksas

Bidragon tvertnēs, kuru būvniecība tiek veikta uz vietas, Šilo jumta ir uzstādīta uz zemes, Bidragon iekārtas darbību lineārais ātrums var sasniegt 5m minūtē, tā būvniecības laikā būs diezgan īss, celtniecības materiāli Bidargon bunkurā ir plānas tērauda plāksne, plānas tērauda plāksne pieteikumu apjoms ir kā pašu kā nostiprinātu tērauda pieteikuma summa betona tvertnē ar tādu pašu tilpumu. Izmantojot patentētu materiālu Verinox Bidragon silosi varētu plaši izmanto ķīmijas un vides aizsardzības jomā, tikmēr tas pazemina celtniecības izmaksas.

4 saglabāt vietas un viegli pārvaldīt

Salīdzinot ar citām tvertnēs, Bidragon tvertnēs ir liela izvēle, kas augstuma un diametra. Attālums starp silosos varētu būt 500 mm. pilna automātiskā kontrole varētu izmantot temperatūras noteikšanas un līmeņa indikators, tik viegli pārvaldīt.


Produkta apraksts

Kad runa ir par vītņu bunkurā, tā ir daudzas funkcijas, gudri ārpuse, gluda inter sienas, lielisks noplūdes proofness ar augsta intensitāte un augstas kvalitātes tērauda, piemērota katru silosos izmēru par. Skābbarības novietnes var veidot ar absolūtā ūdensnecaurlaidīgiem, gaisa sistēma, kas varētu apmierināt ar dažām īpašām prasībām, nogalinot worm, apdūmošanas vai šķidru materiālu glabāšanai.

Skābbarības novietnes ir būvēt uz vietas, kas prasa labā stāvoklī par vidi un augsto tehnisko atbalstu, bet, pateicoties mūsu modernu tehnoloģiju, kas ļauj mums veidot cilindru diametrs no 2,7 metri līdz 25 metri, bet augstums līdz 35 metriem. Šī priekšrocība ļauj inženieris, projektētāji un lietotājs pats izmantot pieejamās telpas, kā arī lētāks un vairāk intelligent nodarbinātību no būvlaukuma.

1 zemākas izmaksas

2 plašas paražas

3 veidot īsu periodu

4 ilgu kalpošanas laiku un viegli pārvaldīt