Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Tērauda kukurūzas uzglabāšanas graudu bunkuriem cenas

Sep 19, 2016

Tērauda graudu bunkuriem funkcijas---piltuves kukurūzas uzglabāšanas graudu bunkuriem

1. Hopper apakšā tērauda tvertnes ir slavena ar savu automātisko izkraušanas process. Iekšpusē silosi graudiem varētu izkraut automātiski sakarā ar nopietnību, un ļoti efektīvs;

2 tērauda kājas ir izgatavoti no H gaismu, kas ir labas kvalitātes un gultņu.

3.2 veidu leņķis 45 grādu un 60 grādu, kuru vidū 60 grādu konisku apakšu parasti izmanto, lai saglabātu lielāku granulveida nogulšņu un pulverveida materiālu ar augstu viskozitāti.

4. karsti cinkotas tērauda loksnes, pārklājumu, cinkošanas 275g/m2.

5. skrūvju un skrūves savienojums, montāžu un vieglu apkopi.Attēlu zemāk ir ourcorn silos3D zīmējuma dizains:Tērauda tvertnēs lietojums:

Grauda tērauda uzglabāšanas tvertnēs tiek izmantoti, lai saglabātu graudu, sēklu, lopbarības, cements, ogļu un citus materiālus, granulveida vai pulverveida. Populārākie izmantošanas mūsu produktu iekļaut pagaidu tranzīts, izejvielu un graudu noliktavām. Pašreizējās programmas pieskrūvē tērauda tvertnes ir nodrošināt efektīvu un pieejamu krātuvju risinājumu graudu noliktavas, alkohola ražotnes, flourmill, eļļas spiestuves, cietes rūpnīca, barības dzirnavas, iesala rūpnīca, spirta rūpnīcām, ostās, sēta, un graudu pārstrādes centriem utt. Graudu, tajā skaitā: kviešu /corn /soybean /sorghum /buckwheat /cereal /paddy /millet /bran /rice /peas /beans /rapeseeds /beet sēklas /peanut /drye
Kukurūzas silosStructure un instalācijas:

1. uzglabāšanas graudu bunkuriem jumta

Tērauda cisternu jumtu veido izstaroto gaismu, jumta segumu valdes, spraiguma gredzens, ventilatora liekšķere, jumta KLP utt.

Kosmosa laikmeta būvniecības tehnoloģija, kas ir pieņemta Šilo regulējuma izstrādē, var nodrošināt stabilitāti skābbarības novietnes zem liela laiduma. Guardrail ap Šilo karnīzēm un pastāv arī lūku uz jumta.


2. tērauda tvertnēs ķermeņa

Ietver sienas plāksnes, stabu, lūkas, jumta kāpnes un tā tālāk.

(1) kukurūzas skābbarības sienas lapa

Mūsu tērauda ir karsti cinkots, kas padara izturīgas un ūdensizturīgu. Mūsu papildu skrūves ar sfērisko mazgātāju un pretojoties valkāt gumijas izmanto, lai nodrošinātu, tightnessand, izmantojot periodu.

(2) graudu uzglabāšanas tvertnēs nostiprinājumos

Kolonnas, ko Z-bārs, tiek izmantota, lai nostiprinātu Šilo struktūra. Tas ir saistīts ar sadales paneļiem.


3. tērauda tvertnēs piltuve grunts