Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Small Grain Silo pārdošanai, Hopper tvertnes dibenu ar vairumtirdzniecības cenu

Sep 19, 2016

FDSP ir spēcīgs tehniskais spēks ZĪMOLS Ķīnā, kas specializējas būvniecības visu silosos sistēmu nozaru jūras ostas graudu tranzīta centrs, naftas pārstrādes centrs, tirdzniecības Šilo, upes graudu tranzīta centrs, saimniecības Šilo, barības Šilo, miltu dzirnavām, cietes dzirnavas, pārtikas eļļas ražošanas rūpnīcas, nelobītiem rīsiem dzirnavas, PVC uzglabāšanas, īpašo sēklu un minerālu pulveris glabāšanas utt.
Mēs cenšamies nodrošināt pagrieziena atslēgas Šilo sistēma atspoguļo Ķīnas valsts Top līmeņa tehnoloģiju inženierzinātņu projektēšanas, ražošanas un uzstādīšanas. Dibinātāja FDSP un mūsu cienījams inženieri, kuri, profesori no ZHEJIANG tehnoloģijas universitāte, pievienojās daudzi Ķīnas valsts rezervju Silo sistēmām ar autoritatīvo praktiskās zināšanas celtniecības. (Small Grain Silo pārdošanai)

FDSP Silo plaši izmanto graudu uzglabāšanai, piemēram, kviešu, kukurūzas, sojas pupu, nelobīti, rīsu, sojas milti, mieži, iesala, saulespuķu sēklas, rapeseeds, zemesrieksti, miltu un citu pulvera materiālu, auzu, īpašs graudu un sēklas u.c.) (Small Grain Silo pārdošanai)TheBuildtoLastSolidSilos

1. jumta Top:
Jumts ir stāvēt līdz pat smagākais vidi galējās sniega katastrofa ar echo top dizains un daļa paredz spēcīgu struktūru un savienojot radiālās ribas, kas ir Z savstarpēji saistītas atkal pati. Jumtu paneļi iekļaut ar ribas ar virs un zem klēpja profilus precīzai saskanības nodrošināšana.
2. ķermeņa tērauda plāksne:
Commercial275g/m2 dubultā cinkota tērauda pārklājums palielina dzīves un durability.450g/m2 un pārklājums pieejams pielāgotā secībā 600g/m2. Katras sānu malas loksnes ražo no augstas stiepes tērauds, kas ir spēju pārvarēt ārkārtējas pilnvaras, spiediena.
3. nostiprinājumos:
SRON ir augstsprieguma stiffener (var atrasties vai ārpus tvertnes) profili padarīt tvertnes spēcīgāku ļaujot silosos nostāties labi pat zem galējās viesuļvētras. Bāzes stiffener zābaki ir pārklāts, tāpēc tās nav rūsa, laika gaitā.
4. vēja zvans: Augsts bunkuros vai kas nepieciešams izturēt smago vējš. Caurumus nostiprinājumos; samazināt skrūvi vēja zvana un kronšteini swaged tehnoloģija nodrošina tvertnes strāvas slodze
5. augstas stiprības bultskrūves un skrūves:
SRON ir augstas stiprības skrūvēm pārī ar blīvējošās paplāksnes, pārklāts aparatūra nodrošina pievienotās aizsardzība no rūsas, lai nodrošinātu graudu bin stāv laika pārbaudi.
6. lūku: dubultā slāņa drošības bloķēšanas sistēmu, lūku
7. plaša atloks svītriņa atbalsta struktūru:
Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija ir spēks un izturību atbalstīt smagās piltuve Šilo slodzes ilgu laiku un ar vēja un seismisko prasības izskatīšanu. (Small Grain Silo pārdošanai)

FDSP IsExpertforWholeSystemUsed dažādās nozarēs

Sākot no sākotnējā projekta analīzi, izstrādāt pielāgotu graudu bunkura sistēmas plānu un līdz galīgai cietumsargs projekta izpildei, FDSP ir inženieru stāvēt kopā ar jums iegūt labāko atbilstošu rentablu risinājumu.
Mūsu graudu tvertnes izmēri sākt no 10tons 15000 tonnu, ar perfektu saderīgu palīgsistēmas graudu saņemšanas, tīrīšana, žāvēšana, celšanas, konveijera, graudu nosacījumu kontroles sistēmu, izkraušanas utt.
FDSP ir bagāta pieredze tvertnēs, fermas, kas izmanto Šilo, jūras ostas tvertnē grupa, upju transporta Šilo, miltu dzirnavām Šilo, pārtikas eļļas ražošanas rūpnīcas celtniecības ekstrakta koncentrāta līniju nelobītu rīsu pārstrādes rūpnīcas, cietes līniju, sēklu uzglabāšana ect. (Small Grain Silo pārdošanai)


EffectiveandStableAuxiliarySystem

Atbilstoša palīgsistēmas nosaka vienmērīgu, efektivitāti, enerģijas taupīšanu un visa Šilo sistēmas stabilitāti. Zinātniskā konfigurāciju un kvalitātes atjaunināšanu palīgsistēmas vienmēr ir mūsu uz visiem laikiem pētniecības, modifikācija un uzlabojot platībā no mūsu nepārtrauktu projektu prakse. Principi ir tikšanās jaudas kā obligāts, augsta efektivitāte, nav atkritumu, enerģijas taupīšanu, un lai nodrošinātu stabilas un uzticamas. (Small Grain Silo pārdošanai)