Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Mazu jaudu lopu barības koncentrātu līnija

Sep 27, 2016

Lietošanas offeed pelletmade bycattle barības koncentrātu līnija

Barības ekstrakta koncentrāta plaši izmanto lieli, mediun un smallaquaculture, graudu barības pārstrādes rūpnīcas, lopkopības ferma, mājputnu fermu utt.


Cattlefeed granulu līniju materiāli

Galvenās izejvielas forfeed ekstrakta koncentrāta offeed granulu lineare kukurūzas stublāji, rīsu stick, rīsu sēnalas, riekstu čaumalas, čaulas sēklas un citi atlikumi.

Pēc saspiešanas, sajaukšanu, presēšanas, žāvēšanas un citiem procesiem, materiāli tiek pārvērstas gala granulas.


Īss ievads ofcattle barības koncentrātu līnija

1.Capacity:0.5-2T/h

2.Crushing (straumēs)---žāvēšanas---granulas---dzesēšanas---iepakojuma

3. mēs varam padarīt perfekts dizains savu darbnīcu un jūsu dažādas izejvielas ar

4 ekonomiskā kapitāla investīciju

5. mēs pieņemam OEM thefeedpellet rindai

6. stabili un noturīgi iekārtas funkcijas

Acompleteanimalfeedproductionlineincludes:

Saņemšana un tīrīšanas process---slīpēšanas procesā---mehāniskā partiju pārformēšanu/dozēšanas procesa---sajaukšanas procesu---granulētas procesu---dzesēšanas procesā---skrīninga procesa---saiņošanas procesā

Procesu ofcattlefeed granulu līnija

1. izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli preparāta ofcattle feedpellet līnija

Lai uzlabotu efficienty un iegūt labu efektu atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta, ko ourfeed granulu mašīnu, izejvielas būtu tīra, nav lielā piemaisījumu, viegli pārvadāt un ielikt piltuve smalcināšanas mašīnas (vai smalcinātāju)

2. saspiešanas lopu procesā barības koncentrātu līnija

Pirms granulētas byfeed granulu mašīnu, atkarībā no dažādu izejmateriālu, mēs izvēlēties piemērotu Drupināšanas mašīnas. Ja izejvielas ir salmi, mēs izmantojam salmu Mill. Kad materiāls ir koksnes un koksnes izejvielu biezums ir andgt; 10mm un andgt; 50 * 50 mm(L * W), nepieciešams izmantot koksnes Chipper skaldīt tos mazos gabaliņos, tad vērā koksnes pulveris ar diametru mazāk 5mm ar āmuru Mill (drupinātāju) sasmalcina mazos gabaliņos. Pēc saspiešanas, materiālu legth un platums būtu mazāks par 5mm.


3. žāvēšanas procesā ofcattle barības koncentrātu līnija

Labākais mitruma satura forfeed ekstrakta koncentrāta machineis 13-18 %, mums ir rotācijas žāvētāju un gaisa plūsmas žāvētāju, dažādas jaudas jūsu zināšanai. Gaisa plūsmas žāvētāju, ir parasti piemērots jauda mazāka par 1.5t/h.The Rotari žāvētājs parasti piemērots vairāk nekā 1.5t/h.Of, protams, žāvētavas jaudas noslodze arī ir saskaņā ar materiāliem. Mēs gribētu, lai piemērotu žāvētāju atbilstoši wholecattlefeed granulu līniju.


4. Pelletizing procesa ofcattle barības pelletline

FeedPellet Machineis visefektīvāko svarīgi equipmentofcattlefeed granulu līniju, kam jābūt ar šādiem raksturlielumiem:

(1) Thelubrication systemforfeed granulu mašīnu, eļļot gultņi un rullīši, kas pilnībā atrisināt problēmas eļļošanas veltņiem un gultņiem atkarībā no operāciju pieredzi. Un pagarināt darba laiku, veltņi, nomirst un gultņus.

(2) Piedziņas skriemelis pieņem pārvades struktūru augstu precisiongear.

(3) Kā mirst un rullīšu thefeed granulu mašīnu, mums ir labi apstrādes ar thealloyed tērauda, piemēram, 20 CrMnTi un 40Cr; un nerūsējošā tērauda 4 Cr13 3 Cr13.Selects augstas kvalitātes gultņu, nodrošina, lai pārvades efektīvu, stabilu un uzticamu.

(4) Granulu lielumu var pielāgot:

Nomaiņa, no pelējuma var ražot dažādas formas un produktu izmēra, parasti formas apaļas, kvadrātveida, daļiņu formas.

(5) Augsts effiency:

Mazu motora jauda, lieljaudas. Pieņemt jaunu granulācijas saspiešanas jēdziens dizains, maksimālais ierobežojums samazina enerģijas zudumu un tonnas vidēji salīdzinājumā ar citu līdzīgi iekārtu enerģijas patēriņu samazināt enerģijas patēriņu par 20 ~ 30 kw, enerģijas taupīšanas līdz 30 %, jaudīgākas, izturību ir augstāka, vairāk enerģijas taupīšanu un vides aizsardzība

(6) Automātisku konstantu temperatūru:

Šī mašīna pieņem tehnika automātisko konstantu temperatūru, āra temperatūru mīnus 20 grādus un 40 grādus pēc Celsija visu to apstrādes Cilnis, un nodrošinātu saspiešana sadaļā konstantes programmā noteikto temperatūru automātiski, efektīvi garantēt pelējuma un augstas temperatūras vidē, ievērojami uzlabojot ekspluatācijas, no pelējuma un gultņiem nav darba virzienu.

(7) Var pielāgot Cilnis presēšanas blīvums:

presēta blīvums ir no 0,8-1,4 g/cm3 ca


5. dzesēšanas procesā ofcattle barības koncentrātu līnija

Pēc granulēšanas procesā, ekstrakta koncentrātu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un granulu mitruma saturs ir aptuveni 15 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tāpēc granulveida nogulsnes var viegli uzglabāt.


6. iepakošanas procesa ofcattle barības pelletline

Izvairoties no koncentrāta, kas ietekmē ar mitrumu. Iepakošanas process ir nepieciešams. Šajā procesā mēs apkopot mūsu iekšzemes labāko iepakošanas iekārta jums.