Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Garneļu barības ražošanas līniju

Jun 30, 2016

Pārskats:

Jiangsu Liangyou ir profesionāls ražotājs krabju īpašu aqua barības pārstrādes iekārtu un nodrošina pilnīgu kopas savukārt atslēgas projektu. Selekcijas viedokļa, salīdzinot ar tradicionālajiem audzēšanas metodēm, izmantot zinātnes un saprātīgu formulas, kopā ar papildu apstrādes tehnoloģiju un augstas kvalitātes barību, augstas veiktspējas, zemu piesārņojuma datu apstrādes iekārtas, un galu galā ražo krabju īpašā ūdens plūsmu var garantēt krabju un citiem īpašiem aqua dzīvniekiem būtu vairāk veselīgas un efektīvas izaugsmes, noved pie augstāka ieguvumus lauksaimniekiem.

Apstrādes plūsmas, projektējis FDSP profesionāla komanda lielā mērā izmantot plūsmas izejvielas, samazināt atkritumus, un barību ļoti realizēšanai, regularspecifications, guaranteedquality, kas nodrošina labu vaislas conditionsfor audzētājiem un rūpniecības lauksaimnieku īpašo aqua barības, kā krabji un garneļu barību, sociālās priekšrocības ir acīmredzamas.


1, krabju īpašu aqua barības ražošanas līnija - var būt pielāgotiem ieteikumiem :(ražošanas līnijas: 1-4 tonnas stundā; vairākas ražošanas līnijas: 3 20 t/stundā vai vairāk) detalizēts procesa plūsmas sistēma:

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas — vispirms slīpēšanas — Pirmās partijas sūtīšanas un sajaukšana — otrais slīpēšanas — otro partiju pārformēšanu un sajaukšana — granulētas vai ekstrudējot — dzesēšanas/žāvēšana/izsmidzināšanas — iepakojuma.


(1)Izejvielu saņemšanas un sakopšanu: glabājas bunkuros vai noliktavās izejvielas, jo barības radīs putekļu daudz un izejvielas tiks sajaukts ar dažiem piemaisījumi, tāpēc doghouse atsevišķs filtrs ierīci un izejvielām, izmantojot agrās žāvētājs un pastāvīgā magnēta kārtridžu, lai atdalītu piemaisījumus (ieskaitot metālisko piemaisījumu), turpmākie pasākumi, iebraucot stacijā;

(2) Acrushing: izejvielu daļiņas, sorgo, kviešiem u.c. nepieciešams izmantot āmuru mill, kas rupji sasmalcināti;

(3)Primāro sastāvdaļas sajauc: pēc rupjas daļiņas kļuva šķidrai materiāls, pulveris barības maltītes un citas izejvielas ir piegādātas partijas sūtīšanas bin, tad izmanto partiju pārformēšanu svari sastāvdaļas, izmantojot lentes mikseri, sajauc sastāvdaļas;

(4)Sekundārā saberšanas: sakarā ar īpašu aqua animaland #39; s gremošanas sistēma ir samērā īpašs tik saspiesti ļoti smalku daļiņu lielumu barības, lai pēc saspiešanas un primāro izejvielu sastāvdaļas sajauc nepieciešamību izmantot mikro āmuru mill vai vertikālu vārpstu Advanced Micro ierīces dzirnavu sekundāro slīpēšanas;

(5)Sekundārā sajaukšanas sastāvdaļas: sekundārās sastāvdaļas, ja tiek samaisīti izejvielas parasti prasa dažādu šķidrumu (piemēram, augu eļļa, dzīvnieku eļļas, naftas fosfolipīdu) Papildinājums un manuāli pievienot dažas premikss;

(6)Granulētas / izspiešanas: izejvielas caur pilna un smalkām sastāvdaļām pēc trieciena, atbilstoši pieprasījumam, padeve, kondicionieris, skrošu dzirnavas vai presēt, var ražot gatavo daļiņu;

(7)Dzesēšana / žāvēšana / pēc smidzināšanas: no koncentrāta dzirnavas un presēt no gatavā augstāku temperatūru, bet arī nepieciešamību pēc dzesēšanas (augsta mitruma ekstrudēta materiāls ir sauss un jo ekstrudētā materiāla priekšrocība ir tā tauku saturu, kas ir augstāks, tāpēc tai ir jābūt pēc smidzināšanas uzlabo tauku un tauku saturu barības, tādējādi uzlabojot dzīvnieku barības FCR;

(8)Iepakojums: Gatavo īslaicīgi jāuzglabā noliktavā ir pabeigta, iepakoti un tad nosver svēršanas pirms iesaiņošanas, ir pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka gala produkts nesatur pulvera daļiņas.


3 galvenās iekārtas krabju īpašu zilizaļš barības ražošanas līnijas:

Krabju īpašu aqua barības apstrādes tehnoloģija nodrošina Jiangsu Liangyou skrošu dzirnavas un presēt ir nozīmīgākās sastāvdaļas:

Īpašs aqua veltīta koncentrāta mill:

Skrošu dzirnavasveido galvenokārt barošanu, kondicionēšana, nospiežot pārvades un eļļošanas sistēmas komponentus. Viņu darbs ir mitruma saturs nedrīkst pārsniegt 15 % ar pulveri no piltuves pieprasīt uz barības svārpsts, koriģējot ar maināma ātruma variable speed motora ātrumu iegūt tieši audumam slīdēt, un pēc tam ievadiet maisītāju, maisot stienis un maisot tvaika jaukto rūdīšanas un atlaidināšanas, ja jums nepieciešams pievienot naftas vai melase, arī rūdīta kopā ar ūdens tvaiki, kas ceļas no maisīšanas caurule ir pievienota , pievienotā naftas daudzums nepārsniedz 3 %, citādi tas ir grūti, pēc slāpē ar temperatūru līdz 90-110 ℃ mitruma 14 Cilnis pulveris ~ l 7 %. Pēc tam ar alternatīviem līdzekļiem noņemšanai dzelzs absorbcija, sajaucot un pulvera izpletnis dzelzs piemaisījumiem, un visbeidzot par to, kā novērst radiotraucējumus, granulētas kamerā.


Īpašs zilizaļš barības ražošanas līniju, skrošu dzirnavas parasti izmanto smago materiālu, piemēram, garneļu un citu materiālu ražošanai. FDSP skrošu dzirnavas ražošanai ir šādas īpašības:

(1)Vienkāršotas un barības apkārtraksts barošanas biežums, barošanai;

(2)Izmanto trīs rūdīt apvalkā kondicionieri vai DDC, ātrumu un pievienojot tvaika sistēma ir uzstādīta speciālie asmeņi, nodrošināt pietiekamu materiālu var rūdīt, novecošanās; vārpstu rūdīšana formā

(3)kuteris mehānisms noteikts Ministru kabineta atvērto durvju neizejot no naža asmeni pret pelējuma gredzena virsmas, asmens ļauj ātri Nomaiņa (plug-in);

(4)Dizains, īpaši garneļu barības šūpošanās un spiediena rullīšu virsmas uzlabojumu veidā katras presēšanas asmens, izmantojot sākotnējo vidējā platība barības materiālu, pat materiālu izplatīšanu.

Tehniskie un darbības parametri:

produkta nosaukums

modelis

Power(kW)

Output(T/H)

Garneļu barības koncentrātu dzirnavas

SZLH320x

37

0.3-0.8

SZLH350x

45/55

0.5-1.0

SZLH420x

90/110

1.0-2.5

SZLH508x

110/132

1.5-3.5

Piezīme:Skrošu dzirnavas, parasti jaudas pēc formulas, slāpē efektus, daļiņu diametrs, kompresijas attiecība faktori, zvana pelējuma kvalitātes, lūdzu sazinieties ar kādu no mūsu speciālistiem un pastāstīt mums jūsu konkrētajām vajadzībām, mēs speciāli jums pielāgot vajadzībām ražošanas līniju.

Īpašs aqua veltīts presēt:

Presētir skrūves un riekstu, sajaukšanas un mīcīšanu funkcijas. Štancēšana materiālu dobumā pēc tam, kad materiāls starp skrūvi riekstu saspieda, berzes un nobīdes efektu, iekšējais spiediens pieaug, pats lielākais 4Mpa, temperatūra pieaug līdz 140 grādiem pēc Celsija. 3-7s strauju temperatūras un spiediena laika, organizatoriskā struktūra, par būtiskām izmaiņām turpmāk želatinizētu cieti, proteīnu denaturācija, neapstrādātu šķiedru bojājumu, nogalina kaitīgo baktēriju salmonellas baktērijas. Augstā temperatūrā un augsta spiediena no materiāla mouthallowthe pēkšņo atbrīvošanu no izvades spiediena pēkšņi mitruma daļēju flash. Pēc atdzesēšanas materiāls bija porainu struktūru izvērstā veidā granulas, flocculent vai rupjas maizes drupačas formas materiālus.


FDSP skrošu dzirnavas ražošanai ir šādas īpašības:

(1)Augstas ietilpības, labu sniegumu, mazu strāvas patēriņu, zemu trokšņa, skaistu izskatu;

Gluda

(2)darboties, uzticamas, augstas pakāpes nogatavināšanas ekstrudētā materiāls;

(3)DDCconditioninghas labs efekts;

(4)Barotavas mainīgas frekvences motora ātruma vadība, ātrumu var koriģēt brīvi;

(5)Mobilo kuteris turētāju, kuteru ātruma mainīgas frekvences motoru vadības, var tikt sadalīts dažāda garuma daļiņu;

(6)Izmantojot dažādus ekstrūzijas mirst diafragmu formas ievērot ražošanas vajadzībām dažādos pārtikas produktos;

(7)Var mašīnu, gan peldoša barības ražošanu, bet arī krītošo barības ražošanas, bet arī izmanto barības sastāvdaļām; pirmapstrāde

(8)Blīvuma kontroles sistēmu, lai veicinātu ražošanu mainīgas un grimst plūsmu kombinācija.

Tehniskie un darbības parametri:

produkta nosaukums

modelis

Power(kW)

Output(T/H)

Slapjo viena skrūve presēt

SPHS135D

75/90/110

1-2

SPHS165D

132/160/200

3-5

SPHS218D

250/280

6-10

Mitra twin-screw presēt

SPHS65DS

22

0.15-0.3

SPHS68DS

30

0.2-0.4

SPHS80DS

37

0.25-0.5

SPHS85DS

45

0.35-0.6

SPHS95S

55

0.5-1.2

SPHS98S

75

0.6-1.6

SPHS118S

90

0.8-2.0

SPHS120S

110

1.5-2.2

SPHS145S

132

2-4

SPHS148S

16-200

3-6

SPHS150S

200-315

8-10

Krabis īpašu aqua priekšrocības barības ražošanas līniju (kvalitātes rezerves daļas un autodarbnīcu iekārtas)

Dažādu produktu kvalitātes procesu dizains nodrošina piegādātājs nav pats, sliktas kvalitātes iekārtas, tas ietekmē viņu dzīvi, atteices intensitāti, ražoto produktu kvalitāti un izstrādes procesā ir nepamatota, tā ietekmē ražošanu, kā rezultātā atkritumi resursus un citas nelabvēlīgas sekas.


Gadījumā:

Nodrošināt jūs ar vissamērīgāko procesu dizains, Jiangsu Liangyou iekārtas, izvēlas augstas kvalitātes izejvielām un aksesuāri, izmantojot sarežģītu apstrādi, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un veiktspēju, pieredzējis design darbinieki, saskaņā ar jūsu pieprasījumu. Turklāt profesionāla uzstādīšana komanda un izcilu pēcpārdošanas apkalpošana, pārliecinieties, ka jums izmantot un uztraukumiem darbību.

Ir dalīšanu, es pielāgota mājdzīvnieku barības ražošanas līnijas uzstādītas bildes, kas ietverti 3 – 4 tonnas barības ražošanas līnijas garneļu ražošana:


Turklāt, FDSP var arī pielāgot savu premiksos, koncentrātiem, mājlopu un mājputnu barību, atgremotāju barībā, lolojumdzīvnieku barība, ūdens plūsma un citu dažādu citu kopējo barības ražošanas līniju, priecājamies par jūsu ieteikumiem.