Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

SFYH1000 6tph automātiskā premiksu barotava

Oct 24, 2018

image

Premix definīcija:

Barības maisījums premiksā ir īss piedevas premiksa barības nosaukums. Tas ir proporcionāls viena veida vai dažāda veida mikroelementiem (ietver visu veidu mikro minerālu elementus, vitamīnus, sintētisko aminoskābi, dažus medikamentus un kādu citu piedevu utt.) Ar atšķaidītāju vai izotopu nesēju un pēc tam vienmērīgi samaisa vidēja tipa barības produktos.Papildinātā barība ir svarīga pilnīgas barības maisījuma sastāvdaļa.


Izejviela:

Izejvielas galvenokārt ir vitamīni, minerālvielas un zāles. Saturs ir neliels, šķirne ir daudz un galvenokārt ir pulvera veids.


Īss ievads kuģu plūsmas procesam

SYHF1000 automātiskais premikss ir izstrādāts pēc 6tph, ko nesējs un mikroelements tiek atdalīti, lai tos automātiski nosver ar datoru. Viena viena vārpstas maisītāja vienība, viena vienība automātiskai maisiņu mašīnai, kas īpaši paredzēta premiksu padevei. Kopējā jauda ir aptuveni 63 kW. Ražošanas darbnīcas būvlaukums ir aptuveni: 12 * 11 * 33m. 6Tph SYHF1000 automātiskā premiksa padeves iekārta ir kompakts dizains, saprātīga struktūra, kas piemērota vides prasībām, ko var pielāgot īpaši klientu prasības.


Amatniecības plūsmas procedūra:

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas process, partijas un maisīšanas process, maisīšanas process, palīgprocess


Procesa ieviešana

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas process

Tīrīšanas efekts ir tīrīt izejvielu piemaisījumus, tajā skaitā lielos piemaisījumus, piemēram, virves, augsnes blokus, cobs un citus nemagnētiskus piemaisījumus, piemēram, dzelzs nagus utt., Lai pārliecinātos par produkta kvalitāti un nepārtrauktu apstrādes drošību. apstrādes iekārtas. Šis SYHF1000 automātiskās premiksu tīrīšanas process tiek sadalīts granulās, kas ir dempinga tīrīšana un enerģijas dempinga tīrīšana.

Tīrīšanas iekārtas: pulvera tīrīšanas siets, SQLZ60X50X100,5.5KW, paredzētais izejas daudzums 10-15T / H.


Sērijas un maisīšanas process

Sastāvdaļas tiek veidotas atbilstoši dažādām dzīvnieku ēdināšanas prasībām un tiek precīzi nosvērtas, izmantojot konkrētu ierīci. Sajaukšana ir darbības veids, kurā visu veidu barības sastāvdaļas tiek sajauktas viena ar otru ārējo spēku iedarbībā pēc mērīšanas sastāvdaļām. automātiskā premiksa padeves komplektā ir divas partijas svari partijas sekcijā, četri nesēji konteineri sver atsevišķi, un astoņi mazi konteineri sver atsevišķi, starp kuriem mikroelementi tiek pievienoti manuāli un aprīkoti ar pārbaudes svariem. tad tieši galaprodukta tvertnēs.

Svēršanas iekārta: part-05 / ps-02 partijas mērogā, partijas precizitāte ir mazāka par 3 ‰.

Maisīšanas iekārtas: jaukta mašīna SDHJ. 2, 18,5 kw, 1000kg / P, kas paredzēti 6T / H izejai. Maisīšanas viendabīguma CV ir mazāks vai vienāds ar 5%.


Maisīšanas process

Gatavo premiksu baro pēc sajaukšanas, tieši nokrāso gatavo produktu tvertnēs un pēc tam iepilda iepakojuma svaru buferšķīdumos, izmantojot noslēdzamo padevēju, beidzot nosverot ar automātisko iepakošanas skalu, un ar speciālu paketi no ieliktņa taga un šuves, parasti lietotā iekārta ir skrūvju skala.


Papildu process:

SFYH1000 automātiskais premiksa padeves komplekts tiek piešķirts ar dezinficēšanas sistēmu dempinga tvertnē un maisīšanas vietā, lai uzlabotu darbinieku darba vidi.