Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Gredzena mirst mājputni & lopkopības granulu ražošanas līnijas

Jul 12, 2016

Gredzena mirst poultryandamp; lopbarības granulas produktu apstrāde

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesa

Galvenās procedūras Ring mirst poultryandamp; lopbarības ražošanas līnija

1.grinding:

Pirms veicat koncentrāta, izejvielām jābūt samaļ. Āmurs dzirnavas var sasmalcina izejvielu sastāvdaļas uz vajadzīgo izmēru.

2. sajaukšanas:

Sajaucot tiek uzskatīts par vienu no būtiski darbi, barības koncentrātu pārstrādei, izmantojot mikseri sajaukt izejvielas samaļ. Pastāv trīs veidu mūsu mikseri:vienā šahtā maisītājs, dubultā vārpstas bradāt maisītājsunlentes maisītājs. Tās abas var aprīkot ar uzgalim smidzināšanas sistēmas pievienot vajadzīgo šķidrumu, tādējādi uzlabojot lopbarības koncentrāta kvalitātes.

3.Pelleting:

Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavas ir galvenās iekārtasvisu ražošanas līniju. Mūsu skrošu dzirnavas ir aprīkoti ar pilnu nerūsējošā tērauda padevi un kondicionieri veikt augstas kvalitātes granulveida nogulšņu. Mēs var sniegt vistu barības koncentrātu dzirnavas, pīle barības koncentrātu dzirnavas, lopu barības koncentrātu mill, cūku barības koncentrātu dzirnavas un citu mājputnu un mājlopu granulu mašīnu.

4.Cooling:

Lopbarības granulas sapresēt ārā ar barības koncentrātu dzirnavas ir karsts un mitrs, viņi nevar saspiest, pārbaudītas vai iepakot uzreiz. Skaitītāju plūsmas dzesētāja pieņēma atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu.

5.crumbling:

Plaisas sadaļā nav obligāta. Tas ir īpašam nolūkam aprīkojumu, lai drupināt lielas granulas vērā mazu granulas.

6.Sieving:

Sasmalcināts barības granulas ir ar dažādiem izmēriem, un var būt daži pulveri. Screener var izmantot ekrāna un klašu barības granulas. Pēc pārstrādes, jūs varat saņemt kvalificētu barības granulas bez smalka pulvera veidā.

7. iepakojums:

Transportēšanai, uzglabāšanai vai pārdodot iesaiņošanas mašīnas tiks pildīta barības granulas.

Priekšrocības no gredzena mirst poultryandamp; lopbarības ražošanas līnija

1. var pielāgot atbilstoši savām prasībām attiecībā uz mājputnu barību.

2. viegli darbību

3. mazāk laika un darbaspēka, lai vairāk barības granulas

4. samazināt atkritumus un uzlabotu ražošanasGalvenās iekārtas, kas saistīti ar pilnīgu barības koncentrātu ražošanas līnija

Šī iekārta tiek dēvēta arī parmājputnu barības mašīna, mājputnu barības ražošanas iekārtas, mājputnu barības pieņemšanas mašīna, mājputnu granulu mašīnu plūsmu, mājputnu barības augu, mājputnu barības koncentrātu pieņem anā, mājputnu barības pārstrādes iekārtas, mājputnu barības ražošanas iekārtas, utt.