Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Gredzena Die Duck barības koncentrātu ražošanas līnija

Jul 12, 2016

Descriptionof gredzens mirst pīļu feedpelletmachine:
Gredzena mirst barības koncentrātu mašīnaGremošanu un absorbcijas ārvalstu modernu tehnoloģiju, mūsu sabiedrība, pamatojoties uz veiksmīgo modeli, izmantojot rotējošu rullīšu plate inkrustēts modeļus, funkcija ir sasniegusi starptautiskā līmenī advanced. Mašīna ir aprīkota ar pārslodzes aizsardzību vienmērīgi, zems trokšņa līmenis, veicot savu darbību, drošāka un uzticamāka. Balzāms ar lielu diametru, tā, ka materiālu, lai nogatavojas pilnīgāk un labāk graudu gluda, vidējas cietības pakāpi 98 %, un samazināt nodilumu likmi. Ātruma plūsmu precīzi kontrolēt barības daudzumu un pielāgoties dažādiem materiāliem, ražošanas vajadzībām, dažādu daļiņu diametrs.


Priekšrocību mazām pīle barības koncentrātu ražošanas līnijas:
1. tieši pārnesumkārbu ar augstas precizitātes, evolvent, cilindru, spirālveida zobu pārnesumu, transmisijas lietderības koeficientu vairāk than90 %.
2. transmisijas pārnesumu un pārnesumu pagale caur normalizēšanu augstu termisko apstrādi un uzlabo zobu virsmas cietība pieņem carburize technologh, carburized slāņa reach2.4mm, palielināt abrazīvās pretestības, palielināt mūža, zobu virsmu rokturis ar precīzu čīkst, kluss, padoms atvieglojums, padarīt to darbību ar klusu un ērtu un stabila.
3. galvenā ass un savienojuma dobu vārpstas savukārt gan adoptGerman leģētiem tēraudiem, caur ūdens āmuru, raupja, termisko apstrādi, pabeigt pagrieziena.
4 lācis un naftas plombas transmisijas daļas visu adoptJapan augstas precizitātes bearandAmerica izturīga pret nodilumu, karstumizturīga fluoroskopijas gumijas eļļa zīmogu; pievienot eļļošanas eļļas atgriešanas sistēmas, eļļas cirkulācijas dzesēšanas automātisko hronometrāžu eļļa eļļo anai, lai nodrošinātu atbilstošu eļļošanu stāju, drošu un uzticamu ekspluatācijas.
5. granulētas Cilnis sistēma pieņem augstu qualitysilent lāci, kā _ arī pievienot thinoil cirkulācijas eļļošanas sistēmas dzesēšanas, thelifetime pieaugs vairāk drošu darbību.


Gredzena mirst pīle barības granulas produktu apstrāde
Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesa

Galvenās procedūras zvana mirst pīle barības ražošanas līniju
1.grinding:
Pirms veicat koncentrāta, izejvielām jābūt samaļ. Uzāmuru millvarat sasmalcina izejvielu sastāvdaļas uz vajadzīgo izmēru.
2. sajaukšanas:
Sajaucot tiek uzskatīts par vienu no būtiski darbi, barības koncentrātu pārstrādei, izmantojot mikseri sajaukt izejvielas samaļ. Pastāv trīs veidu mūsu mikseri: vienotā vārpstas maisītājs, dubultā vārpstas bradāt mikseri un lentes maisītājs. Tās abas var aprīkot ar uzgalim smidzināšanas sistēmas pievienot vajadzīgo šķidrumu, tādējādi uzlabojot lopbarības koncentrāta kvalitātes.
3.Pelleting:
Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavas ir galvenās iekārtas visu ražošanas līniju. Mūsu skrošu dzirnavas ir aprīkoti ar pilnu nerūsējošā tērauda padevi un kondicionieri veikt augstas kvalitātes granulveida nogulšņu. Mēs var sniegt vistu barības koncentrātu dzirnavas, pīle barības koncentrātu dzirnavas, lopu barības koncentrātu mill, cūku barības koncentrātu dzirnavas un citu mājputnu un mājlopu granulu mašīnu.
4.Cooling:
Lopbarības granulas sapresēt ārā ar barības koncentrātu dzirnavas ir karsts un mitrs, viņi nevar saspiest, pārbaudītas vai iepakot uzreiz. Skaitītāju plūsmas dzesētāja pieņēma atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu.
5.crumbling:
Plaisas sadaļā nav obligāta. Tas ir īpašam nolūkam aprīkojumu, lai drupināt lielas granulas vērā mazu granulas.
6.Sieving:
Sasmalcināts barības granulas ir ar dažādiem izmēriem, un var būt daži pulveri. Screener var izmantot ekrāna un klašu barības granulas. Pēc pārstrādes, jūs varat saņemt kvalificētu barības granulas bez smalka pulvera veidā.
7. iepakojums:
Transportēšanai, uzglabāšanai vai pārdodot iesaiņošanas mašīnas tiks pildīta barības granulas.