Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Uzticami kvalitātes zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

Sep 14, 2016

Īss ievads zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

1.Capacity:0.5-2T/h

2.Crushing (straumēs)---žāvēšanas---granulas---dzesēšanas---iepakojuma

3. mēs varam padarīt perfekts dizains savu darbnīcu un jūsu dažādas izejvielas ar 4. ekonomiski kapitālieguldījumu

5. mēs pieņemam OEM koncentrāta rindai

6. stabili un noturīgi iekārtas funkcijas


Lietojuma ekstrakta koncentrāta zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

Liela, vidēja un maza akvakultūras barības koncentrātu, ko mūsu zivju barības koncentrātu mašīna tiek plaši izmantota, graudu barības pārstrādes rūpnīcas, lopkopības ferma, mājputnu saimniecības utt...Procesu feedpelletproductionline zivs gabaliņiem

1. izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli sagatavošana zivs gabaliņiem feedpelletproduction līnija

Lai uzlabotu efficienty un iegūt labu efektu atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta, ko pieņem anā ourfeedpellet, izejvielas būtu tīra, nav lielā piemaisījumu, viegli pārvadāt un ielikt piltuve smalcināšanas mašīnas (vai smalcinātāju)

2. Drupināšanas procesu zivs gabaliņiem feedpelletproduction līnija

Pirms granulētas byfeed granulu pieņem anā, atkarībā no dažādu izejmateriālu, mēs izvēlēties piemērotu Drupināšanas mašīnas. Ja izejvielas ir salmi, mēs izmantojam salmu Mill. Kad materiāls ir koksnes un koksnes izejvielu biezums ir andgt; 10mm un andgt; 50 * 50 mm(L * W), nepieciešams izmantot koksnes Chipper skaldīt tos mazos gabaliņos, tad vērā koksnes pulveris ar diametru mazāk 5mm ar āmuru Mill (drupinātāju) sasmalcina mazos gabaliņos. Pēc saspiešanas, materiālu legth un platums būtu mazāks par 5mm.

3. žāvēšanas procesā zivs gabaliņiem feedpelletproduction līnija

Labākais mitruma satura forfeed granulu padarot machineis 13-18 %, mums ir rotācijas žāvētāju un gaisa plūsmas žāvētāju, dažādas jaudas jūsu zināšanai. Gaisa plūsmas žāvētāju, ir parasti piemērots jauda mazāka par 1.5t/h.The Rotari žāvētājs parasti piemērots vairāk nekā 1.5t/h.Of, protams, žāvētavas jaudas noslodze arī ir saskaņā ar materiāliem. Mēs gribētu, lai piemērotu žāvētāju atbilstoši wholefish barības pelletproductionline.

4. Pelletizing procesu zivs gabaliņiem feedpelletproduction līnija

Barības ekstrakta koncentrāta padarot Machineis svarīgākais aprīkojums offeed ekstrakta koncentrāta makingline, kam jābūt ar šādiem raksturlielumiem:

(1) Thelubrication systemforfeedpellet pieņemšanas iekārtu, eļļot gultņi un rullīši, kas pilnībā atrisināt problēmas eļļošanas veltņiem un gultņiem atkarībā no operāciju pieredzi. Un pagarināt darba laiku, veltņi, nomirst un gultņus.

(2) Piedziņas skriemelis pieņem pārvades struktūru augstu precisiongear.

(3) Kā mirst un rullīšu thefeed ekstrakta koncentrāta pieņem anā, mums ir labi apstrādes ar thealloyed tērauda, piemēram, 20 CrMnTi un 40Cr; un nerūsējošā tērauda 4 Cr13 3 Cr13.Selects augstas kvalitātes gultņu, nodrošina, lai pārvades efektīvu, stabilu un uzticamu.

(4) Granulu lielumu var pielāgot:

Nomaiņa, no pelējuma var ražot dažādas formas un produktu izmēra, parasti formas apaļas, kvadrātveida, daļiņu formas.

(5) Augsts effiency:

Mazu motora jauda, lieljaudas. Pieņemt jaunu granulācijas saspiešanas jēdziens dizains, maksimālais ierobežojums samazina enerģijas zudumu un tonnas vidēji salīdzinājumā ar citu līdzīgi iekārtu enerģijas patēriņu samazināt enerģijas patēriņu par 20 ~ 30 kw, enerģijas taupīšanas līdz 30 %, jaudīgākas, izturību ir augstāka, vairāk enerģijas taupīšanu un vides aizsardzība

(6) Automātisku konstantu temperatūru:

Šī mašīna pieņem tehnika automātisko konstantu temperatūru, āra temperatūru mīnus 20 grādus un 40 grādus pēc Celsija visu to apstrādes Cilnis, un nodrošinātu saspiešana sadaļā konstantes programmā noteikto temperatūru automātiski, efektīvi garantēt pelējuma un augstas temperatūras vidē, ievērojami uzlabojot ekspluatācijas, no pelējuma un gultņiem nav darba virzienu.

(7) Var pielāgot Cilnis presēšanas blīvums:

presēta blīvums starp 0,8-1,4 g/cm3 var būt patvaļīgas korekcijas, var būt saspiesta salmu ogļu, arī var aizliegt dzīvnieku barību bloķēt press.

5. dzesēšanas procesā zivs gabaliņiem feedpelletproduction līnija

Pēc granulēšanas procesā, ekstrakta koncentrātu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un koncentrātu mitruma saturs ir aptuveni 15 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tāpēc granulveida nogulsnes var viegli uzglabāt.

6. iepakošanas procesa zivs gabaliņiem barības pelletproduction līnija

Izvairoties no koncentrāta, kas ietekmē ar mitrumu. Iepakošanas process ir nepieciešams. Šajā procesā mēs apkopot mūsu iekšzemes labāko iepakošanas iekārta jums.