Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Racionālu struktūru cementa uzglabāšanas tvertnes miltu Šilo

Sep 19, 2016

Funkcijas ofcement uzglabāšanas tvertnes

1. augstas stiprības: Thesmall bunkura sienu vertikālā stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labu sablīvēšanās funkcija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc oursmall tvertnes var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas: mazākais attālums betweensmall tvertnē sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu: augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams only5 6 dienas 1000 tonssmallsilo.

5. ilgu darba mūžu: 25-30 gados sasniegt labāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma forsmallsilo ķermeņa.

6. jauks izskats: jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.


Priekšrocības ofFDSPcement uzglabāšanas tvertnes

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.Detailattēlss ofcement uzglabāšanas tvertnesSpirālveida tērauda tvertnes izgatavošanas mašīnas:Daļa no FDSP Silo gadījumos