Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

ātri apkopot karsti cinkots lauksaimniecības uzglabāšanas tvertnes

Sep 12, 2016

Modernā lauksaimniecība saskaras ar lielu daudzus uzdevumus todayincluding pareizu uzglabāšanu, atkārtotu izmantošanu vai apglabāšanu plašu dažādu līdzekļu klāstu, sākot no augu ražu gabarītiem materiāliem, šķidro mēslu vai augu un dzīvnieku atkritumiem.Ar arvien jutīgāks izpratni par vides problēmām, prasības pieaugs rūpniecības un pašvaldībās, lai nodrošinātu atbilstošu, drošu uzglabāšanu problemātisks vielām un šķidrumiem.Rūpniecība, lauksaimniecība un Kopienu pareizu uzglabāšanu un apstrādi cietvielām un šķidrumiem vietās ļoti stingras prasības tvertnēm - it īpaši, ja tiek skarti problemātisks vai agresīvas vielas.Priekšrocības, ātri sastādīt karsti cinkots agroculture uzglabāšanas tvertnes:

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.Materiālus par ātri sastādīt karsti cinkots agroculture uzglabāšanas tvertnē ar CE/ISO materiālu uzglabāšanai: graudu, Corn, SBM, olīvu, kvieši, kukurūza, nelobīti, sojas pupu, sorgo, kaļķakmens, alumīnija oksīds, oglekļa, plastmasas granulu, sērs, vieglie pelni, cementa, akmens, zāģskaidu un koksnes granulu utt. FDSP Silo plaši izmanto pārtika, barība, milti, eļļa, briest, ķīmiskās vielas, celtniecības materiāli, ostas, vides aizsardzības un citās rūpniecības jomās.