Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Professional Real ražotāju barības koncentrātu līniju! Hot Sale!

Oct 20, 2016

CE pabeigta dzīvnieku barības koncentrātu līniju projektu

Barības ražošanas līnijas spēlē barības nozares granulveida nogulšņu vai pulvera, aqua, mājlopu un mājputnu barību ražot. Mums ir ražošanas dzīvnieku barībai pieņem anā, piemēram, vistas barības pieņem anā, cūku barības pieņemšanas mašīna, lopu barības pieņemšanas mašīna, zivju barības pieņemšanas mašīna, mājputnu barības pieņemšanas iekārtu izvešanai.


Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavu detaļas:
Gredzens mirst, granulētas mašīna ar labākas kvalitātes granulas un lielāku ietilpību
Rīku diska ar lielāku jaudu
Nerūsējošā tērauda gredzens mirst vai leģēta tērauda gredzens mirst
CE andamp; GOST sertifikāts Eiropas valstīm un Krieviju.
NSK gultņu vai SKF gultņu saskaņā ar klientu vajadzību.
Ekstrakta koncentrāta lielums: 2-8mm

Funkcijas

Kompakts, moduļu un kravas maziem barības dzirnavas ar zemu investīciju, kompaktu struktūru un elastīgu darbību priekšrocības:

1. pamatotas tehnoloģijas, viendabīga, slīpēšanas daļiņas, lieljaudas un zemu enerģijas patēriņu, to var produce1000 40000 tonnas misu un granulu padevi maiņā katru gadu.

2. moduļu struktūra: Iekārta ir kompakts, kas aizņem mazāk vietas grīda un ir zemas prasības par dzirnavu tornis, vajadzīgs arī zemu investīciju inženierbūvniecības darbu. Šī struktūra ir visērtākais salikšanu un izjaukšanu, atvieglo kravu un instalācijas

3. augstas precizitātes dozēšanas sistēma ar centralizētu kontroli: analogo panelis ir pieņemts. Visas mašīnas var bloķētām un drošības, signalizācijas ierīce nav pieejama. Operācija ir vienkāršs un ērts

4. plaši piemērojama joma: augu var ražot gan mājputnu andamp; dzīvnieku barības un zivju barības un izmantojama vidēja un maza izmēra barības rūpnīcās.

Par pakalpojumu

Mēs uzstāt, andquot; Kvalitāte ir dvēsele, companyandquot; un klientiem tik mūsu Dievs, piederēja izcilas Randamp; D komanda ar sajūtu, inovācijas un sadarbība, savlaicīgi un efektīvi pēcpārdošanas servisa komanda, profesionāla uzstādīšana vadības komanda ar vairāk 10 gadu pieredzi. Mēs veltīt daudzpusīgs pakalpojums visiem produktiem no nosūtīšanas uzturēšana.

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi. Mūsu pēcpārdošanas apkalpošanas komanda on-line darīsim visu iespējamo, lai izpildīt jūsu sirsnīgu prasība par laiku.