Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Professional karsti cinkots augstas kvalitātes kukurūzas kviešu graudu uzglabāšanas tvertnes pārdošanai

Sep 19, 2016

FDSP var ražot visu veidu asamblejas tvertnē ar modernu tehnoloģiju un uzstādot pieredzes bagāti. Skābbarības novietnes diametrs ir no 3,65 m 32m ar maksimālo jaudu, 15000 tonnu. Dažāda veida tvertnēs, kas ir uzbūvēti pēc mums noklāta visā mūsu valstī, tajā pašā laikā tie tiek eksportēti uz valstīm un reģioniem, piemēram, Venecuēla, Peru, Indonisia, Filipīnu, Sri Lanka, Bengal, Vjetnama, Ziemeļkoreja, Sudāna un Irāna, utt.
Funkcijas
1. augstas precizitātes
Starptautiskā papildu pārstrādes iekārtas un tehnoloģijas, ir ieviesti, lai nodrošinātu apstrādes precizitāti.
2. augstu automatizācijas
Tērauda tvertnes padara augstas efektivitātes un racionāls iespējas ar augstu mehanizācijas un automatizācijas.
3. visā ražošanas diapazonu
Plaša klāsta ražošanu (ar jaudu no 15000 tonnu katrs Šilo) var atbilst dažādiem klientiem ar pilnīgu piederumi un funkcijas prasībām.
4. vieglu apkopi
Standartizētu, serializēja un ģeneralizēta cinkota tērauda loksnes un aksesuāri ir bijis uesd, lai panāktu ērtu apkopi, jaudas palielināšana vai pārvietojot.
5. zemu investīciju
Salīdzinājumā ar rinforced betona bunkurā, kopējās izmaksas būs 30 % - 50 % zemāks, nekā tas, ko var lielā mērā samazināt izmaksas.Ražošanas procesā
FDSP ir valsts līmeņa augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, un katru mūsu soli attīstībā ir cieši tendencei pasaules avansa tehnikas. Mums ir izstrādājusi virkni augsto tehnoloģiju izcilu produktu elevateing, nogādājot, putekļiem, žāvēšanas iekārtas, lai sasniegtu modernu un drošu sistēmu, par visiem instore un outstore materiālu, kas balstās uz spēcīgu tehnoloģiju un ekonomikas veikt materiālu uzglabāšanas, vairāk zinātnisku, saprātīgu un efektīvi nodrošinātu uzglabāšanas kvalitāti.Savākšanas bunkurā parādīt