Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Profesionālā pabeigta kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas ieviešana
Ražošanas līnijas kopā ar šķembu, Drupināšanas, žāvēšanas, Pelletizing, dzesēšanas un iepakošanas procesā. Mēs nodrošinām pilnīga granulu dzirnavas un briketēšanas sistēma, kas ir pielāgoti, ekonomisku, efektīvu risinājumu ar jaunākajām tehnoloģijām.

Kā mēs zinām, dažādu koksnes atlieku un citu biomasas materiālu var pārstrādāt kurināmā granulas, bet katru izejvielas ir savas īpašības, granulu izgatavošanā; Tādēļ, ražot kvalitātes koksnes granulas un biomasas rogas izejmateriālu vajadzībām ir piemērota, lai ražotu granulas kvalitātes pastāvīgu kvalitāti. Mums ir pieredze ar plašu biomasas materiālu pārstrādā granulas un to sadedzināšanas rezultāti.
Šo kokskaidu granulu mašīnu var ražot barošanu dzīvnieku 1.5 mm - 6mm, kā arī pr-ocess zāģu skaidas, lai kokskaidu granulu 6mm - 8 mm.
Tas varētu būt granulu /pellet, zivis, vistas, dzīvnieku u.c.. Āfrikā, to izmanto, lai veiktu manioka granulu pārtikai.Pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas īpašības
1. izejvielu mitruma prasība ir 10-15 %, pirms slēgt granulu mašīnu.
2 diametrs atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta (galīgo lielumu) varētu būt 1,5 mm - 60mm, atkarībā no klienta vajadzības.
3. garums granulas var pielāgot, mainīt griezēju pozīciju.
4. plaši izmantot preses degvielas /feed/fertilizer granulas.Piemērojot pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas
1. kokskaidu granulu mašīnu plaši izmanto kukurūzas stiebriem, zemesriekstu čaumalu, rīsu sēnalu, co-rncob, kokvilnas sēklas korpusa, kviešu salmi, saulespuķu sēklu čaulas, zāģu skaidas, kokvilnas kātiņa, nezāles, utt.
2. Šī iekārta ir arī piemērots izejvielām, ko ir grūti izdarīt forma ar zemu galvojumu attiecība.
3.Furthermore, baktēriju organisko mēslu, organisko mēslojumu un kombinēto mēslojumu ir piemērojami pelletize zem zemā temperatūrā.Detaļu Pics profesionāli pabeigtu kokskaidu granulu ražošanas līnijas