Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FZLH508 vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma procesa specifikācija

Sep 29, 2018

Vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnijas definīcija

Vistas kūtsmēslu bioloģiskais organiskais mēslojums ir bioloģisks organiskais mēslojums, kas kā galvenās izejvielas izmanto vistas mēslu un sajaucas ar citiem organiskajiem produktiem, pēc fermentācijas, komposta, pirmapstrādes, beidzot iegūst biomasas mēslojumu. Pēc vistas kūtsmēslu fermentācijas tas ir sava veida augstas kvalitātes organiskais mēslojums. Vistas mēslu barības vielu saturs ir ļoti bagāts. Tajā ir liels organisko vielu daudzums un relatīvi augsts trīsfaktoru barības vielu saturs, kas satur organisko vielu saturu 25,5%, slāpeklis 1,63%, fosfors 1,54%, kālija 0,85% un ogļhidrāts 11%, tāpēc vistas mēslojums bija svarīgs organiskais mēslojums.


Izejviela:

Vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma galvenā izejviela ir vistas kūtsmēsli, sajaukti ar salmiem, zāģu skaidām vai mājas virtuves atkritumiem utt.

Vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma galvenās funkcijas ir:

1. Izveidot dažādus fermentus, lai kavētu dažādas augsnes izraisītas slimības, piemēram, dubultus raksetus, sakņu mezglus nematodus, pūšļus, baktēriju vīģes un pīles.

2. Satur augstas efektivitātes labvēlīgu mikrobu floru, kas nepārtraukti aktivizē, aktivizē slāpekli gaisā, sadala un atbrīvo nešķīstošas fosfātu-kālija barības vielas. Papildiniet augsnes organisko vielu un lēnām atbrīvojiet barības vielas, kas nepieciešamas kultūraugu augšanai

3. Uzlabot augsnes fizikālās īpašības, saglabāt augsni mīkstu, viegli kultivējamu, veicināt augsnes agregātu struktūru, palielināt augsnes poras un veicināt sakņu populācijas pieaugumu. Palieliniet augsnes ūdens aizturi, mēslojuma aizturēšanas spēju un samaziniet izskalošanās zudumus.

4. Zaļš un videi draudzīgs uzlabo mēslojuma efektivitāti. Ar šo produktu fermentētais organiskais mēslojums nesatur toksiskas un blakusparādības, ir drošs kultūraugiem un augsnes videi un ir sajaukts ar neorganisko mēslojumu, lai uzlabotu mēslojuma izmantošanas efektivitāti un ietaupītu izmaksas.

5. Spēcīgas saknes un spēcīgi stādi, novēršot slimības un slimības. Labvēlīgo mikroorganismu izplatīšanās ārējos hormonos, polisaharīdos un citos metabolītos, kavē augsnes patogēnu veidošanos, veicina augkopības sakņu attīstību un enerģiski aug, samazinot dažādu slimību izplatīšanos.

 

Plūsmas procesa īss ievads :

Divrindu FZLH508 vistas kūtsmēslu bioloģiskā mēslojuma ražošanas līnija ir, izmantojot vistas mēslu, lai sajauktos ar dažiem halmiem, salmiem, zāģu skaidām vai virtuves atkritumiem un citiem organiskiem savienojumiem kompostēšanā, fermentācijā, žāvēšanā pēc pirmapstrādes, atkal pārstrādes darbnīcā, ar saspiešanu, sajaukšanu, granulēšanu, dzesēšanu, iepakošanas sadaļu pēc pārstrādes, bioloģisko organisko mēslojumu, kad visa līnija, kas ražo 6 tonnas organisko mēslojuma granulu, iekārtu kopējā jauda ir aptuveni 720 kw, darbnīcas platība ir 3200 ㎡, satur neapstrādātu. materiāla noliktava un gatavās produkcijas noliktava; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var virzīt atbilstoši klientu prasībām.

Palīgiekārtas ietver: fermentācijas rullīti, organisko mēslojuma dzirnaviņas, trumuļa tīrīšanas ekrānu, bungu žāvētāju, āmuru asmeņu smalcinātāju, asmeņu maisītāju, gredzenveida preses granulu dzirnaviņas, svārsta dzesētāju, iepakošanas skalu un citas iekārtas.

Plūsmas procesa diagramma :


Divrindu FZLH508 vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma plūsmas process :

Fermentācija un komposta process → pirmapstrādes process → slīpēšanas process → sajaukšanas process → granulēšanas un maisīšanas process

Darba process ir šāds:

Fermentācija un komposta process :

Aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

Labs skābekļa fermentācija, labas maisīšanas sastāvdaļas 1,5 līdz 2 metru platumā, 0,8 m līdz 1,2 metru augstumā, ne mazāk kā trīs metru garumā, pievērsiet uzmanību atbilstošam skābekļa fermentācijas procesam un pārvērš kaudzes (ja temperatūra sasniedz 75 ℃ vai augstāku) jāpārslēdz vairākas reizes), temperatūras kontrole 65 ℃ temperatūrā, augsta temperatūra ietekmē barības vielu.Kompostēšana 2 dienu temperatūras paaugstināšanai, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslojumam.

Otrā pretsāpju fermentācija tiek saukta pēc novecošanas stadijas, kas pazīstama arī kā otrā fermentācija. Materiālus var sadalīt pēc 7 dienām un ieiet novecošanās stadijā. Tad tas ieiet priekšapstrādes un granulēšanas stadijā darbnīcā.

Komposta aprīkojums: LYLP-6, jauda 35.5kw, jauda 300 m3 / h.

Pirmsapstrādes process:

Divrindu FZLH508 vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma pirmapstrādes process: pēc 7 dienu uzglabāšanas organiskais mēslojums pēc labas fermentācijas tika sasmalcināts, sijāts un žāvēts.

Speciālais ķēdes tipa dzirnaviņas organiskajam kūtsmēsliem tiek plaši izmantotas bioorganisko fermentāciju kompostēšanā, pilsētas sadzīves atkritumu kompostēšanā, zālāju dūņu oglekļa, lauku salmu atkritumu, rūpniecisko organisko atkritumu un mājlopu un mājputnu atkritumu kompostēšanā. Pieļaujamā ūdens satura vērtība organiskajos mēslošanas līdzekļos bioloģiskai fermentācijai bija 25 līdz 55%, kas atrisināja problēmu, kas saistīta ar lielu ūdens saturu.

Rullīšu tīrīšanas ekrāns var notīrīt izejvielu piemaisījumus, tostarp lielus koka blokus, akmeņus, materiālus utt., Lai novērstu nākamo mehānisko iekārtu, transporta aprīkojuma un citu kļūmju vai bojājumu procesu. Primāro ekrānu raksturo augsts jaudas patēriņš, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Rullīšu žāvētāju izmanto izejvielu žāvēšanai ar pārmērīgu mitrumu un izejvielu žāvēšanu ar apmēram 20% mitrumu. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīšu žāvētājs izmanto lietus tērauda integrētu struktūru ar augstu izturību un stabilu darbību. Speciālais dizains un saprātīgs padeves plāksnes izkārtojums cilindrā var pilnībā sajaukt materiālus un karstu gaisu. Caurules ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabotu siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG2.0 * 20, veltņa diametrs 2m, garums 20m, jauda 22 kW.

Slīpēšanas process :

Divvirzienu FZLH508 vistas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojums slīpēšanas procesā piegādā žāvētus materiālus āmura dzirnavām caur transportēšanas iekārtu, kas ir aprīkota ar dzelzs noņemšanas ierīci pirms āmura dzirnavām.

Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu struktūra ar augstu saspiešanas efektivitāti. Slīpēšanas rotoru var darbināt pozitīvā un negatīvā veidā, lai palielinātu āmura asmens kalpošanas laiku. Pieņemiet tiešo motora piedziņas režīmu, pārvades efektivitāte ir augsta, apkope ir ērta.

Slīpēšanas iekārta: FFSP66 * 80, jauda 110kw, paredzētā jauda 5-6tph.


Maisīšanas un sēnīšu pievienošanas process :

Caur mikroelementu pievienošanas tvertni sēnīšu sēklas un izejvielas var pievienot maisīšanas mašīnai sajaukšanai, pēc vienmērīgi sajaucoties, nonākot nākamajā sadaļā.

Viena vārpsta tipa maisītājs ir piemērots augstai samaisīšanas viendabībai un zemu atlieku organiskajam vai neorganiskajam mēslojumam, maisītājs var būt izgatavots no nerūsējošā tērauda ar speciāli izstrādātu blīvējumu un asmens.

Maisīšanas iekārta: SDHJ2, jauda: 22kw, izejas jauda: 2m3 / partija

Granulēšanas un maisīšanas process :

Divvirzienu FZLH420 vistas kūtsmēslu bioorganisko mēslojumu vienmērīgi baro granulu ražošanas barošanas skrūve, granulu dzirnavas tiek nepārtraukti padotas, granulu atdzesē dzesētājs, un gatavā granula tiek automātiski nosvērta, iepakota un transportēta uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar lielu intensitāti, un gredzenveida spole ir ātrās izkraušanas stīpas tips. Efektivitāte ir apmēram 20% augstāka nekā jostas tips. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, integrālajā transmisijā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski attīstītajai kompensējošajai čūsku atsperu sakabei ir jauna konstrukcija, kompakta, droša un zema kļūmju veiktspēja.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, kas novērš pēkšņu dzesēšanas parādību, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot daļiņu ražošanas līnijas plaisāšanu. Pneimatiskā vai hidrauliskā stumšana atloka izlādes struktūru, vienmērīgu darbību, zemu atlikumu; Dzesēšanas kastē ir astoņstūra forma ar to. Augšējā un apakšējā materiāla līmeņa kontrole, augsta automatizācijas pakāpe; Piemērots bioloģisko organisko mēslojuma daļiņu dzesēšanai.

Divvirzienu FZLH420 vistas kūtsmēslu bio-organiskais mēslojums iesaiņošanas procesā izmanto iepakošanas skalu. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām tiek izvēlēta atbilstoša iepakojuma skala, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss 20-50kg / soma un tonais maiss 500-1000 kg / soma. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Granulēšanas iekārtas: FZLH508, jauda: 160kw, izejas jauda 2.5tph, daudzums: 2 komplekti.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-PD jostas tipa skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.