Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Procesa specifikācija divu rindu FZLH420 dzīvo atkritumu bio-organisko mēslojumu apstrādei

Oct 12, 2018

Dzīvo atkritumu bio-organisko mēslojumu ražošanas līnijas definīcija

Ar dzīviem atkritumiem kā izejvielu organisko mēslojuma granulu apstrādāja pēc fermentācijas. Izmantojot atkritumos esošos mikroorganismus, organiskā viela tiek bioķīmiski reaģēta, lai radītu tādu vielu, kas līdzīga humusa augsnei, ko var izmantot kā mēslojumu un arī uzlabot augsni. Atkritumu un dūņu apstrāde kopā vai atkritumu un fekāliju kompostēšana var ne tikai samazināt vides piesārņojumu, bet arī uzlabot mēslojuma efektivitāti.


Izejviela

Galvenais dzīvo atkritumu bio-organiskais mēslojums ir dzīvie atkritumi.

Dzīvie atkritumi ir cietie atkritumi, kas rodas ikdienas dzīvē vai darbības, kas sniedz pakalpojumus ikdienas dzīvē, tostarp bioloģisko produktu atkritumi, bioloģiski bojātas preces, bojāti pārtikas produkti, cietās daļiņas, atkritumi, izdedži utt.


Plūsmas procesa īss ievads

Divu rindu FZLH420 dzīvo atkritumu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnija ir dzīvu atkritumu izmantošana, lai sajauktu ar dažiem dzīvniekiem kūtsmēslus un citus organiskos savienojumus kompostēšanā, fermentācijā, žāvēšanā pēc pirmapstrādes, atkal pārstrādes darbnīcā, sasmalcinot, sajaucot, granulējot, dzesēšana, iepakošanas sadaļa pēc pārstrādes, bioloģiskie organiskie mēslojumi, kad visa līnija, kas ražo 5 tonnas organisko mēslojuma granulu, iekārtu kopējā jauda ir aptuveni 520 kw, darbnīcas platība ir 3200 ㎡, satur izejmateriālu noliktavu un gatavo produktu noliktavu; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var virzīt atbilstoši klientu prasībām.

Palīgiekārtas ietver: fermentācijas rullīti, organisko mēslojuma dzirnaviņas, trumuļa tīrīšanas ekrānu, bungu žāvētāju, āmuru asmeņu smalcinātāju, asmeņu maisītāju, gredzenveida preses granulu dzirnaviņas, svārsta dzesētāju, iepakošanas skalu un citas iekārtas.

Plūsmas procesa diagramma

Divrindu FZLH420 dzīvo atkritumu bioorganisko mēslojuma plūsmas process

Fermentācija un komposta process → pirmapstrādes process → slīpēšanas process → sajaukšanas process → granulēšanas un maisīšanas processDarba process ir šāds


Fermentācija un komposta process

Aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

Labs skābekļa fermentācija, labas maisīšanas sastāvdaļas 1,5 līdz 2 metru platumā, 0,8 m līdz 1,2 metru augstumā, ne mazāk kā trīs metru garumā, pievērsiet uzmanību atbilstošam skābekļa fermentācijas procesam un pārvērš kaudzes (ja temperatūra sasniedz 75 ℃ vai augstāku) jāpārslēdz vairākas reizes), temperatūras kontrole 65 ℃ robežās, augsta temperatūra ietekmē barības vielas. Kompostēšana 2 dienu temperatūrā paaugstinās, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslošanas līdzeklī.

Otrā pretsāpju fermentācija tiek saukta pēc novecošanas stadijas, kas pazīstama arī kā otrā fermentācija. Materiālus var sadalīt pēc 7 dienām un ieiet novecošanās stadijā. Tad tas ieiet priekšapstrādes un granulēšanas stadijā darbnīcā.

Komposta aprīkojums: LYCP-6, jauda 35,5kw, jauda 300 m3 / h.

 

Pirmsapstrādes process

Divlīniju FZLH420 dzīvo atkritumu bioloģiskās organiskās mēslojuma pirmapstrādes process:

Pēc uzglabāšanas 7 dienas organiskais mēslojums pēc labas fermentācijas tika sasmalcināts, skrīnots un žāvēts.

Speciālais ķēdes tipa dzirnaviņas organiskajam kūtsmēsliem tiek plaši izmantotas bioorganisko fermentāciju kompostēšanā, pilsētas sadzīves atkritumu kompostēšanā, zālāju dūņu oglekļa, lauku salmu atkritumu, rūpniecisko organisko atkritumu un mājlopu un mājputnu atkritumu kompostēšanā. bioloģiskās fermentācijas organisko mēslojumu saturs bija no 25 līdz 55%, kas atrisināja problēmu, kas saistīta ar augstu ūdens saturu.

Rullīšu tīrīšanas ekrāns var notīrīt izejvielu piemaisījumus, tostarp lielus koka blokus, akmeņus, materiālus utt., Lai novērstu nākamo mehānisko iekārtu, transporta aprīkojuma un citu kļūmju vai bojājumu procesu. Primāro ekrānu raksturo augsts jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Rullīšu žāvētāju izmanto izejvielu žāvēšanai ar pārmērīgu mitrumu un izejvielu žāvēšanu ar apmēram 20% mitrumu. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīšu žāvētājs pieņem lietus tērauda integrētu struktūru ar augstu izturību un stabilu darbību. Īpašais dizains un saprātīgs barošanas plāksnes izkārtojums cilindrā var pilnībā sajaukt materiālus un karstu gaisu. Caurules ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabot siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG2.0 * 20, veltņa diametrs 2m, garums 20m, jauda 22 kw, izejas jauda 5tph.

 

Slīpēšanas process

Divvirzienu FZLH420 dzīvi atkritumi, bioorganiskie mēslojumi slīpēšanas procesā, nogādā žāvētus materiālus āmura dzirnavās caur transportēšanas aprīkojumu, kas ir aprīkots ar dzelzs noņemšanas ierīci pirms āmura dzirnavām.

Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu struktūra ar augstu saspiešanas efektivitāti. Slīpēšanas rotoru var darbināt pozitīvi un negatīvi, lai palielinātu āmura asmens kalpošanas laiku. Pieņemiet tiešo motora piedziņas režīmu, pārvades efektivitāte ir augsta, apkope ir ērta.

Slīpēšanas iekārta: FFSP66 * 80, jauda 90kw, izejas jauda 5tph.

 

 

Maisīšanas un sēnīšu pievienošanas process

Caur mikroelementu pievienošanas tvertni sēnīšu sēklas un izejvielas var pievienot maisīšanas mašīnai sajaukšanai, pēc vienmērīgi sajaucoties, nonākot nākamajā sadaļā.

Viena vārpsta tipa maisītājs ir piemērots augstai samaisīšanai un zemu atlieku organiskajam vai neorganiskajam mēslojumam; Maisītājs var būt izgatavots no nerūsējošā tērauda ar speciāli izstrādātu blīvējumu un asmeņu izkārtojumu.

Maisīšanas iekārta: SDHJ2, jauda: 22kw, izejas jauda: 2m3 / partija

Granulēšanas un maisīšanas process

Divas līnijas FZLH420 dzīvo atkritumu bio-organisko mēslojumu vienmērīgi baro granulu ražošanas barošanas skrūve , granulu dzirnavas tiek nepārtraukti padotas, granulu atdzesē dzesētājs, un gatavā granula tiek automātiski nosvērta, iepakota un transportēta uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar lielu intensitāti, un gredzenveida spole ir ātrās izkraušanas stīpas tips. Efektivitāte ir apmēram 20% augstāka nekā jostas tips. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, integrālajā transmisijā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski attīstītajai kompensējošajai čūsku atsperu sakabei ir jauna konstrukcija, kompakta, droša un zema kļūmju veiktspēja.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, kas novērš pēkšņu dzesēšanas parādību, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot daļiņu ražošanas līnijas plaisāšanu. Pneimatiskā vai hidrauliskā stumšana atloka izlādes struktūru, vienmērīgu darbību, zemu atlikumu; Dzesēšanas kastē ir astoņstūra forma ar to. Augšējā un apakšējā materiāla līmeņa kontrole, augsta automatizācijas pakāpe; Piemērots bioloģisko organisko mēslojuma daļiņu dzesēšanai.

Divu rindu FZLH420 dzīvie atkritumi bioloģiskās organiskās mēslojuma iepakošanas procesā izmanto iepakošanas skalu. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām tiek izvēlēta atbilstoša iepakojuma skala, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss 20-50kg / soma un tonais maiss 500-1000 kg / soma. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Granulēšanas iekārtas: FZLH420, jauda: 110kw, izejas jauda 2tph, daudzums: 2 komplekti.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-PD jostas tipa skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.