Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Trīs rindu FZLH420 cūku mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma procesa specifikācija

Sep 29, 2018

Bioloģiski organiskā mēslojuma bioloģiskās mēslojuma ražošanas līnijas definīcija:

Kūtsmēslu bioloģiskais organiskais mēslojums ir bioloģisks organiskais mēslojums, kas ir sajaukts ar cūku mēsliem. Pēc fermentācijas, komposta, pirmapstrādes un beidzot ar biomasas mēslojumu. Kūtsmēsli ir lielisks mēslojums kultūrām. Cūku kūtsmēsli ir labi apstrādāti un satur vairāk organisko vielu un slāpekļa, fosfora un kālija barības vielu. Pēc granulēšanas zinātniskās apstrādes pēc mēslojuma fermentācijas un tossēšanas cūku mēslu var ražot augstas kvalitātes organiskajā mēslojumā, kas var sasniegt nulli piesārņojums, nulles emisija un bez smaržas un pārvērst mēsli zeltā.

Izejviela:

Galvenais cūku mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma izejmateriāls ir cūku mēsli.

Cūku kūtsmēsli satur 15% organisko vielu, 0,5% slāpekļa, 0,5–0,6% fosfora, 0,35–0,45% kālija. Liela slāpekļa daudzuma dēļ oglekļa slāpekļa attiecība ir salīdzinoši neliela, aptuveni 14: 1, kas parasti ir viegli sadalāms no mikroorganismiem un atbrīvot barības vielas, kuras var absorbēt un izmantot kultūraugos. Cūku mēslu humusa saturs ir visaugstākais, un pozitīvo jonu daudzums ir lielākais, un mēslošanas līdzeklis ir spēcīgākais, bet ūdens ir vislielākais. saturs ir vairāk, celulozes sadalīšanās baktērijas ir mazākas, un neliela daudzuma zirgu mēslu maisījums tiek izmantots, lai inokulētu celulozes sadalīšanās baktērijas, kas var ievērojami palielināt mēslojuma efektu.

Plūsmas procesa īss ievads:

Trīs līnijas FZLH420 cūku bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnija tiek izmantota, izmantojot cūkas kūtsmēslus, lai sajauktu ar dažiem halmiem, salmiem, zāģu skaidām vai virtuves atkritumiem un citiem organiskiem savienojumiem kompostēšanā, fermentācijā, žāvēšanā pēc pirmapstrādes, atkal pārstrādes darbnīcā. sasmalcināšana, sajaukšana, granulēšana, dzesēšana, iepakošanas sadaļa pēc pārstrādes, bioloģiskie organiskie mēslojumi, kad visa līnija, kas ražo 6 tonnas organisko mēslojuma granulu, iekārtu kopējā jauda ir aptuveni 750 kw, darbnīcas platība ir 4000 ㎡, satur izejvielas. noliktavu un gatavo produktu noliktava; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var virzīt atbilstoši klientu prasībām.

Palīgiekārtas ietver: fermentācijas rullīti, organisko mēslojuma dzirnaviņas, trumuļa tīrīšanas ekrānu, bungu žāvētāju, āmuru asmeņu smalcinātāju, asmeņu maisītāju, gredzenveida preses granulu dzirnaviņas, svārsta dzesētāju, iepakošanas skalu un citas iekārtas.

Plūsmas procesa diagramma:

Trīslīniju FZLH420 cūku kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma plūsmas process:

Fermentācija un komposta process → pirmapstrādes process → slīpēšanas process → sajaukšanas process → granulēšanas un maisīšanas process

Darba process ir šāds:

Fermentācija un komposta process

Aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

Labs skābekļa fermentācija, labas maisīšanas sastāvdaļas 1,5 līdz 2 metru platumā, 0,8 m līdz 1,2 metru augstumā, ne mazāk kā trīs metru garumā, pievērsiet uzmanību atbilstošam skābekļa fermentācijas procesam un pārvērš kaudzes (ja temperatūra sasniedz 75 ℃ vai augstāku) jāpārslēdz vairākas reizes), temperatūras kontrole 65 ℃ temperatūrā, augsta temperatūra ietekmē barības vielu.Kompostēšana 2 dienu temperatūras paaugstināšanai, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslojumam.

Otrā pretsāpju fermentācija tiek saukta pēc novecošanas stadijas, kas pazīstama arī kā otrā fermentācija. Materiālus var sadalīt pēc 7 dienām un ieiet novecošanās stadijā. Tad tas ieiet priekšapstrādes un granulēšanas stadijā darbnīcā.

Komposta aprīkojums: LYLP-9, jauda 50.5kw, jauda 300 m3 / h.

Pirmsapstrādes process:

Trīslīniju FZLH420 cūku mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma pirmapstrādes process:

Pēc uzglabāšanas 7 dienas organiskais mēslojums pēc labas fermentācijas tika sasmalcināts, skrīnots un žāvēts.

Speciālais ķēdes tipa dzirnaviņas organiskajam kūtsmēsliem tiek plaši izmantotas bioorganisko fermentāciju kompostēšanā, pilsētas sadzīves atkritumu kompostēšanā, zālāju dūņu oglekļa, lauku salmu atkritumu, rūpniecisko organisko atkritumu un mājlopu un mājputnu atkritumu kompostēšanā. bioloģiskās fermentācijas organisko mēslojumu saturs bija no 25 līdz 55%, kas atrisināja problēmu, kas saistīta ar augstu ūdens saturu.

Rullīšu tīrīšanas ekrāns var notīrīt izejvielu piemaisījumus, tostarp lielus koka blokus, akmeņus, materiālus utt., Lai novērstu nākamo mehānisko iekārtu, transporta aprīkojuma un citu kļūmju vai bojājumu procesu. Primāro ekrānu raksturo augsts jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Rullīšu žāvētāju izmanto izejvielu žāvēšanai ar pārmērīgu mitrumu un izejvielu žāvēšanu ar apmēram 20% mitrumu. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīšu žāvētājs pieņem lietus tērauda integrētu struktūru ar augstu izturību un stabilu darbību. Īpašais dizains un saprātīgs barošanas plāksnes izkārtojums cilindrā var pilnībā sajaukt materiālus un karstu gaisu. Caurules ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabot siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG2.0 * 20, veltņa diametrs 2m, garums 20m, jauda 22 kW.

Slīpēšanas process

Trīs rindu FZLH420 cūku kūtsmēsliem, kas ir bioloģiski organiskie mēslojumi slīpēšanas procesā, žāvētajiem materiāliem jāpārvadā āmura dzirnavās caur transportēšanas aprīkojumu, kas ir aprīkots ar dzelzs noņemšanas ierīci pirms āmura dzirnavām.

Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu struktūra ar augstu saspiešanas efektivitāti. Slīpēšanas rotoru var darbināt pozitīvi un negatīvi, lai palielinātu āmura asmens kalpošanas laiku. Pieņemiet tiešo motora piedziņas režīmu, pārvades efektivitāte ir augsta, apkope ir ērta.

Slīpēšanas iekārta: FFSP66 * 80, jauda 110kw, projektēta jauda 6tph.

Maisīšanas un sēnīšu pievienošanas process

Caur mikroelementu pievienošanas tvertni sēnīšu sēklas un izejvielas var pievienot maisīšanas mašīnai sajaukšanai, pēc vienmērīgi sajaucoties, nonākot nākamajā sadaļā.

Viena vārpsta tipa maisītājs ir piemērots augstai samaisīšanas viendabībai un zemu atlieku organiskajam vai neorganiskajam mēslojumam, maisītājs var būt izgatavots no nerūsējošā tērauda ar speciāli izstrādātu blīvējumu un asmens.

Hibrīdiekārtas: SDHJ2, jauda: 22kw, izejas jauda: 2m3 / partijaGranulēšanas un maisīšanas process

Trīslīniju FZLH420 cūku mēslojuma bioorganisko mēslojumu vienmērīgi baro granulu ražošanas barošanas skrūve, granulu dzirnavas tiek nepārtraukti padotas, granulu atdzesē dzesētājs, un gatavā granula tiek automātiski nosvērta, iepakota un transportēta uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar lielu intensitāti, un gredzenveida spole ir ātrās izkraušanas stīpas tips. Efektivitāte ir apmēram 20% augstāka nekā jostas tips. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, integrētajā transmisijā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski modernizētajam čūsku atsperu savienojumam ir jauna konstrukcija, kompakts, drošs un zems darbības traucējums.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, tādējādi izvairoties no pēkšņas dzesēšanas parādības, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot daļiņu ražošanas līnijas plaisāšanu. hidrauliskā stumšana atloka izlādes struktūrā, gluda darbība, zems atlikums, dzesēšanas kārbā ir astoņstūra forma ar apkārtējo novērošanas pieslēgvietu. Pieņemot augšējo un apakšējo materiālu līmeņa kontroli, augstu automatizācijas pakāpi, piemērots bioloģisko organisko mēslojuma daļiņu dzesēšanai.

Trīs rindu FZLH420 cūku mēslu bioloģiskais organiskais mēslojums iesaiņošanas procesā izmanto iepakošanas skalu. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām tiek izvēlēta atbilstoša iepakojuma skala, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Granulēšanas iekārtas: FZLH420, jauda: 110kw, izejas jauda 2tph, daudzums: 3 komplekti.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-PD jostas tipa skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.