Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Trīs rindu FZLH508 govju mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma procesa specifikācija

Sep 29, 2018

Govju mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnijas definīcija:

Govju mēslu organiskā mēslojuma ražošanas līnija ir pilnīgs aprīkojuma komplekts, kas izmanto govju mēslu kā izejvielu organisko mēslojumu apstrādei. Kūtsmēsli var pūst augsni, uzlabot augsnes sablīvēšanos un uzlabot augsnes auglību. , fosforu, kāliju) var izmantot arī kā pildvielas un pēc tam izmantot kā fermentācijas materiālus ar bioloģiskiem aģentiem.

Izejviela:

Govju kūtsmēslu galvenais izejmateriāls ir govju mēsli.

Govju mēslu var pagatavot kvalitatīvos organiskajos mēslošanas līdzekļos pēc fermentācijas.Cow mēsli satur 14,5% organisko vielu, 0,30 - 0,45% slāpekļa, 0,15 ~ 0,25% fosfora un 0,10 ~ 0,15% kālija. Kūtsmēslu organiskais mēslojums ir auksts mēslojums, organisko vielu un barības vielu saturs ir zemāks visās dzīvnieku šķirnēs, smalka tekstūra, lēna sadalīšanās, zems siltums, ir lēni iedarbīgs mēslojums, kas piemērots bāzes mēslojumam.

Plūsmas procesa ieviešana:

Trīs līnijas FZLH508 govju mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnija ir govs mēslojums, kas sajaukts ar salmiem, rīsu miziņu un citiem organiskiem savienojumiem, kompostēšanas fermentācija, žāvēšana pēc pirmapstrādes, atkal pārstrādes darbnīcā, sasmalcinot, sajaucot, granulējot, dzesējot, iepakojot, un izgatavoti bioloģiski organiskos mēslojumos. Visa līnija ir no 10 līdz 12 tonnām stundā organisko mēslojuma granulu, kopējā jauda ir aptuveni 1050 kw, darbnīcas platība ir 4000 ㎡, satur izejmateriālu noliktavu un gatavo produktu noliktavu; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Piešķirtās iekārtas ietver: fermentācijas komponists, organiskā mēslojuma slīpmašīna, bungu tīrīšanas ekrāns, bungu žāvētājs, asmeņu āmuru dzirnaviņas, bradāt maisītājs, gredzenveida preses granulu dzirnaviņas, šūpoles dzesētājs, iepakojuma skala un citas iekārtas.


Plūsmas procesa diagramma

Trīs rindu FZLH508 govju mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma plūsmas process

Fermentācija un komposta process → pirmapstrādes process → slīpēšanas process → sajaukšanas process → granulēšanas un maisīšanas process


Darba process ir šāds

Fermentācija un komposta process

Aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

Labs skābekļa fermentācija, labas maisīšanas sastāvdaļas 1,5 līdz 2 metru platumā, 0,8 m līdz 1,2 metru augstumā, ne mazāk kā trīs metru garumā, pievērsiet uzmanību atbilstošam skābekļa fermentācijas procesam un pārvērš kaudzes (ja temperatūra sasniedz 75 ℃ vai augstāku) jāpārslēdz vairākas reizes), temperatūras kontrole 65 ℃ temperatūrā, augsta temperatūra ietekmē barības vielu.Kompostēšana 2 dienu temperatūras paaugstināšanai, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslojumam.

Otrā pretsāpju fermentācija tiek saukta pēc novecošanas stadijas, kas pazīstama arī kā otrā fermentācija. Materiālus var sadalīt pēc 7 dienām un ieiet novecošanās stadijā. Tad tas ieiet priekšapstrādes un granulēšanas stadijā darbnīcā.

Komposta aprīkojums: LYLP-9, jauda 50.5kw, jauda 300 m3 / h.


Pirmsapstrādes process:

Trīs rindu FZLH508 govju mēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma pirmapstrādes process

Tas ir organiskais mēslojums pēc labas fermentācijas sasmalcināšanas, sijāšanas un žāvēšanas.

Speciālais ķēdes tipa dzirnaviņas organiskajam kūtsmēsliem tiek plaši izmantotas bioorganisko fermentāciju kompostēšanā, pilsētas sadzīves atkritumu kompostēšanā, zālāju dūņu oglekļa, lauku salmu atkritumu, rūpniecisko organisko atkritumu un mājlopu un mājputnu atkritumu kompostēšanā. bioloģiskās fermentācijas organisko mēslojumu saturs bija no 25 līdz 55%, kas atrisināja problēmu, kas saistīta ar augstu ūdens saturu.

Rullīšu tīrīšanas ekrāns var notīrīt izejvielu piemaisījumus, tostarp lielus koka blokus, akmeņus, materiālus utt., Lai novērstu nākamo mehānisko iekārtu, transporta aprīkojuma un citu kļūmju vai bojājumu procesu. Primāro ekrānu raksturo augsts jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Rullīšu žāvētāju izmanto izejvielu žāvēšanai ar pārmērīgu mitrumu un izejvielu žāvēšanu ar apmēram 20% mitrumu. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīšu žāvētājs pieņem lietus tērauda integrētu struktūru ar augstu izturību un stabilu darbību. Īpašais dizains un saprātīgs barošanas plāksnes izkārtojums cilindrā var pilnībā sajaukt materiālus un karstu gaisu. Caurules ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabot siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG3.0 * 18, veltņa diametrs 3m, garums 18m, jauda 30 kW.


Slīpēšanas process

Triju rindu FZLH508 govju mēslu bioloģiskajam organiskajam mēslojumam slīpēšanas procesā žāvētajiem materiāliem jāpārvadā āmura dzirnavās caur transportēšanas aprīkojumu, kas ir aprīkots ar dzelzs noņemšanas ierīci pirms āmura dzirnavām.

Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu struktūra ar augstu saspiešanas efektivitāti. Slīpēšanas rotoru var darbināt pozitīvi un negatīvi, lai palielinātu āmura asmens kalpošanas laiku. Pieņemiet tiešo motora piedziņas režīmu, pārvades efektivitāte ir augsta, apkope ir ērta.

Slīpēšanas iekārtas: FFSP66 * 120, jauda 160kw, izejas jauda 10-12 tph.


Maisīšanas un sēnīšu pievienošanas process

Caur mikroelementu pievienošanas tvertni sēnīšu sēklas un izejvielas var pievienot maisīšanas mašīnai sajaukšanai, pēc vienmērīgi sajaucoties, nonākot nākamajā sadaļā.

Viena vārpsta tipa maisītājs ir piemērots augstai samaisīšanas viendabībai un zemu atlieku organiskajam vai neorganiskajam mēslojumam, maisītājs var būt izgatavots no nerūsējošā tērauda ar speciāli izstrādātu blīvējumu un asmens.

Hibrīdiekārtas: SDHJ4, jauda: 45kw, izejas jauda: 4m3 / partija.

Granulēšanas un maisīšanas process


Triju rindu FZLH508 govju mēslu bioloăisko organisko mēslojumu vienmērīgi padod granulēšanas procesā, granulu dzirnavas tiek nepārtraukti padotas, granulu atdzesē dzesētājs, un gatavā granula tiek automātiski nosvērta, iepakota un transportēta uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar lielu intensitāti, un gredzenveida spole ir ātrās izkraušanas stīpas tips. Efektivitāte ir apmēram 20% augstāka nekā jostas tips. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, integrētajā transmisijā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski modernizētajam čūsku atsperu savienojumam ir jauna konstrukcija, kompakts, drošs un zems darbības traucējums.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, tādējādi izvairoties no pēkšņas dzesēšanas parādības, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot daļiņu ražošanas līnijas plaisāšanu. hidrauliskā stumšana atloka izlādes struktūrā, gluda darbība, zems atlikums, dzesēšanas kārbā ir astoņstūra forma ar apkārtējo novērošanas pieslēgvietu. Pieņemot augšējo un apakšējo materiālu līmeņa kontroli, augstu automatizācijas pakāpi, piemērots bioloģisko organisko mēslojuma daļiņu dzesēšanai.

Trīs rindu FZLH508 cūku mēslu bioloģiskais organiskais mēslojums iesaiņošanas procesā izmanto iepakošanas skalu. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām tiek izvēlēta atbilstoša iepakojuma skala, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Granulēšanas iekārtas: FZLH508, jauda: 160kw, izejas jauda 3-4tph, daudzums: 3 komplekti.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-PD jostas tipa skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.