Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ieviešana

Oct 12, 2018

Pilsētas virtuves atkritumu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnijas definīcija

virtuves atkritumi bio-organiskie mēslošanas līdzekļi attiecas uz dzīvo atkritumu un virtuves atkritumu savākšanu, pēc tam tos pēc bioloģiskās organiskās mēslojuma pēc fermentācijas komposta un citas pēcapstrādes apstrādes. Organiskajam mēslojumam ir bagāta barība, kas var uzlabot augsni un risināt augsnes cietināšanas problēmu, izmantojot mēslojumu. Tas var arī uzlabot augsnes fizikālās un ķīmiskās īpašības un palielināt augsnes spēju saglabāt ūdeni, auglību un mēslošanas līdzekļu piegādi.

 

Izejviela

pilsētas virtuves atkritumi attiecas uz cietajiem atkritumiem, kas rodas no pārtikas ražošanas, transportēšanas, izplatīšanas un patēriņa laikā, galvenais fizikāli ķīmiskais īpašums ir ar augstu mitruma saturu, augstu organisko vielu saturu, augstu tauku un sāls saturu, dažāda veida mikroelementu saturu, viegli sapuvušus un saprotamus. smirdošs.Plūsmas procesa ieviešana

viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnija ir fermentēt un kompostēt pilsētas virtuves atkritumu organiskos atkritumus, pēc žāvēšanas procesa materiāls nonāks darbnīcā slīpēšanas, sajaukšanas, granulēšanas, dzesēšanas un maisīšanas procesā, visbeidzot uz bioloģisko organisko produktu mēslojums, visa līnija varētu saražot 2 tonnas mēslojuma granulu stundā, kopējā mašīnas jauda ir aptuveni 380kw, galvenais darbs ir 2400㎡, ieskaitot izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu, visai līnijai raksturīga kompakta konstrukcija un saprātīga struktūra un apmierināti ar vides aizsardzības prasībām, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

Palīgiekārtas ietver: fermentācijas virpotāju, organisko mēslojuma dzirnaviņas, bungu priekštīrītāju, bungu žāvētāju, āmuru dzirnaviņas, bradāt maisītāju, gredzenveida mucas granulu dzirnaviņas, šūpoles dzesētāju, iepakošanas skalu un utt.,

Tehnoloģisko procesu diagramma:

viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas procesa procesa diagramma

Fermentācija un komposta process --- pirmapstrādes process --- slīpēšanas process --- sajaukšanas process - granulēšanas un maisīšanas process

 

Process ir šāds:

Fermentācija un komposta process

pirmā aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

pirmā aerobā fermentācija: kausētais maisījums līdz sloksnei, kas ir 1,5-2 metrus plata, 0,8-1,2 metri augsts un garums ir ne mazāks par 3 metriem, fermentācijas laikā, jābūt uzmanīgiem ar piemērotu skābekļa padevi un pagriešanu (pagrieziena laiki, kad temperatūra ir augstāka par 75 ℃), temperatūras pieaugums jākontrolē kā 65 ℃, jo tas ietekmēs uzturu, ja temperatūra ir pārāk augsta. Kompostēšana 2 dienu temperatūrā paaugstinās, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslošanas līdzeklī.

sekundārā anaerobā fermentācija ir tā sauktā pēcnovecošanās stadija, ko sauc arī par sekundāro fermentāciju. Pēc 7 dienām materiāls var būt pilnībā sadalīts un nonākt pēc novecošanas. Pēc tam seko pirmapstrādes process un granulēšanas process.

Komposta aprīkojums: LYLP-3, jauda: 19.5kw, jauda 300 m3 / h.

 

 

Pirmsapstrādes process

Viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnijas pirmapstrādes process

Sasmalcināšana tiks veikta pēc 7 dienu veikala anaerobai raudzētai organiskai izejvielai, tā tiks sasmalcināta, izsijāta un žāvēta.

Ķēdes tipa dzirnaviņas, kas ir īpaši piemērotas organiskajiem mēslojumiem, tiek plaši izmantotas, lai sasmalcinātu augstus mitruma materiālus, piemēram, bioorganisko fermentācijas kompostu, pilsētas sadzīves atkritumu kompostu, zāles kūdru, lauku salmu atkritumus, rūpnieciskos organiskos atkritumus un mājlopu un mājputnu atkritumus. Organiskās mēslojuma mitruma satura pieļaujamā vērtība bioloģiskai fermentācijai ir no 25 līdz 55%, kas atrisina augsnes saturošu organisko vielu saspiešanas problēmu, mašīna labi ietekmē organisko fermentēto materiālu.

Bungu tīrītājs var noņemt izejvielas no izejvielām, tostarp lieliem koka blokiem, akmeņiem, bloķētiem materiāliem utt., Tas var novērst iekārtas bojājumus vai bojājumus, konveijerus sekojošā procesā. Priekštīrītājam ir raksturīga augsta izejas jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza aizņemšana, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Bungu žāvētāju izmanto, lai žāvētu izejvielas ar pārmērīgu mitrumu un samazinātu mitruma saturu līdz apm. 20%. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīša gredzens un cilindra žāvētāja balsts atbalsta pilnīgu tērauda konstrukciju ar augstu izturību un stabilu darbību. Drumplates īpašais dizains un saprātīgais izkārtojums padara pilnībā sajauktu materiālus un karstu gaisu, samazina atlikušo un labu žāvēšanas efektu Trumuļa ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabotu siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG1.6 * 15, trumuļa diametrs 1,6m, garums 15m, jauda 8kw. izeja 3t / h

 

Slīpēšanas process

Viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnijas slīpēšanas laikā žāvētais materiāls nonāks āmura dzirnavās, lai to varētu sasmalcināt, izmantojot transportēšanas iekārtas, pirms vasara dzirnavām tiks aprīkots dzelzs noņēmējs.

Āmuru dzirnavām ir augsta efektivitātes ūdens pilienu struktūra, rotora urbšanas darbnīcā var darboties divos pretējos virzienos, lai palielinātu āmuru kalpošanas laiku, turklāt tiek pieņemts tiešais dzinējs, kas nodrošina lielisku braukšanas efektivitāti un vieglu apkopi.

Slīpēšanas iekārta: FFSP66 * 40, jauda 45kw, jauda 3-4tph.

Maisīšanas un baktēriju pievienošanas process

Baktērijas, kas pievienotas caur mikroelementiem, pievienojot tvertni, var sajaukt ar izejvielu maisītājā, pēc vienmērīgas sajaukšanas maisījums nonāk nākamajā procesā.

Viena vārpstas rotaļu maisītājs ir piemērots organiskiem vai neorganiskiem kombinētiem mēslošanas līdzekļiem, kam ir augsta sajaukšanas viendabība. Maisītāju var konstruēt ar nerūsējošā tērauda materiālu, īpašu blīvējuma struktūru un lāpstiņu, zemu enerģijas patēriņu un vieglu apkopi.

Maisītājs: SDHJ1, jauda 15kw, jauda: 1m3 / partija

 

Granulēšanas un maisīšanas process

Viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnijas granulēšanas procesā tiek pieņemta vienmērīga barošana ar skrūvju padevēju nepārtrauktai granulu dzirnavai, granulas atdzesē pēc dzesētāja un atdzesētās granulas tiks automātiski nosvērtas, iepakotas un transportē uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar intensīvu pārnesumu, un gredzena spole ir ātrās izkraušanas skavas tips ar 20% lielāku efektivitāti nekā lentes piedziņas veids. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, visā transmisijas daļā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski attīstītais kompensējošais serpentīna atsperu savienojums nodrošina labu veiktspēju jaunā, kompaktā, drošā un zemā bojājuma struktūrā.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, kas novērš pēkšņu dzesēšanas parādību, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot granulu virsmas plaisāšanu. Pneimatiskā vai hidrauliskā piedziņas konstrukcija, stabila darbība, zems atlikums; Dzesēšanas kārbā ir astoņstūra forma, kuras tuvumā ir pārbaudes logs. Augsta un zema līmeņa indikatoru kontrole, augsta automatizācijas pakāpe; Piemērots bioloģiskās organiskās mēslojuma granulu dzesēšanai.

Viena FZLH508 pilsētas virtuves atkritumu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnija pieņem iepakošanas skalu maisīšanas procesā. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām klientam ir vieglāk pārdot atbilstošu iepakošanas skalu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un sensora mērījumi svēršanas sistēmā ir ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Granulu dzirnavas: FZLH508, jauda: 110kw, izejas jauda 3 tph.

Iepakošanas iekārtas: SDBLY-PD jostas iepakošanas skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.