Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioorganiskā mēslojuma ieviešana

Sep 29, 2018

Aitu kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnijas definīcija:

Aitu kūtsmēslu bioorganiskie mēslojumi attiecas uz bioloģiski organiskiem mēslošanas līdzekļiem, kas sajaukti ar aitu kūtsmēsliem un dažiem citiem organiskiem produktiem, pēc tam apstrādāti ar fermentāciju, kompostu, pirmapstrādi un beidzot granulē. Aitas kūtsmēsli satur organiskus produktus, kas ir vairāk nekā cita veida kūtsmēsli, mēslojums ir vairāk smalkāks un mēslojums ir labākas kvalitātes. Aitu kūtsmēslu kaloriju vērtība ir starp zirgu kūtsmēsliem un liellopu kūtsmēsliem, tāpēc aitas kūtsmēsli ir silts mēslojums, kas piemērots smilšainai augsnei un māla augsnei.

Izejviela:

Aitu kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojums galvenokārt nāk no aitas kūtsmēsliem

aitas pieder pie atgremotāju dzīvnieka, tā dzer mazāk ūdens, tāpēc tās kūtsmēsli ir sausi un smalki, fekāliju izdalīšanās ir ļoti maza. Aitu kūtsmēslu uzturvielu saturs ir ļoti bagāts. Ir pieejama gan barības viela, kas ir viegli sadalāma, gan augsnē uzsūcama, un aizkavēta barības viela, kas nav viegli sadalāma. Tātad tas ir labs mēslojums, kas apvieno ātru rīcību un kavē darbību. Aitas kūtsmēsli satur 24 ~ 27% organisko , 0,7 ~ 0,8% slāpekļa , 0,45 ~ 0,6% fosfora , 0,4 ~ 0,5% kālija.

Plūsmas procesa ieviešana

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnija ir fermentēt aitu kūtsmēslu un organisko vielu, piemēram, salmu, zāģu skaidas vai dzīvojamo un virtuves atkritumu maisījumu, pēc žāvēšanas procesa, materiāls nonāks darbnīcā slīpēšanai, sajaukšanai, granulēšanai, dzesēšanai un iesaiņošanas process, visbeidzot uz bio-organisko mēslojumu, visa līnija varētu saražot 2 tonnas mēslojuma granulu stundā, kopējās mašīnas jauda ir aptuveni 280 kW, galvenā darba aizņemšana ir 2400㎡, ieskaitot izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu, visu līniju to raksturo kompakts dizains un saprātīga struktūra, un to apmierina vides aizsardzības prasības, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

Palīgiekārtas ietver: fermentācijas virpotāju, organisko mēslojuma dzirnaviņas, bungu priekštīrītāju, bungu žāvētāju, āmuru dzirnaviņas, bradāt maisītāju, gredzenveida mucas granulu dzirnaviņas, šūpoles dzesētāju, iepakošanas skalu un utt.,


Tehnoloģisko procesu diagramma:

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas procesa procesa diagramma.

Fermentācija un komposta process --- pirmapstrādes process --- slīpēšanas process --- sajaukšanas process - granulēšanas un maisīšanas process.Process ir šāds:

Fermentācija un komposta process

Pirmā aerobā fermentācija un sekundārā anaerobā fermentācija

Pirmā aerobā fermentācija: sajaukto sastāvdaļu kaudze līdz sloksnei, kas ir 1,5-2 metri plata, 0,8-1,2 metri augsts un garums nav mazāks par 3 metriem, fermentācijas laikā, jābūt uzmanīgiem ar atbilstošu skābekļa padevi un pagriešanu (pagriešanās laiki, kad temperatūra ir augstāka par 75 ℃), temperatūras pieaugums jākontrolē kā 65 ℃, jo tas ietekmēs uzturu, ja temperatūra ir pārāk augsta. Kompostēšana 2 dienu temperatūrā paaugstinās, 3 dienas bez smaržas, 7 dienas brīvas, 9 dienas smaržīgas, 10 dienas mēslošanas līdzeklī.

sekundārā anaerobā fermentācija ir tā sauktā pēcnovecošanās stadija, ko sauc arī par sekundāro fermentāciju. Pēc 7 dienām materiāls var būt pilnībā sadalīts un nonākt pēc novecošanas. Pēc tam seko pirmapstrādes process un granulēšanas process.

Komposta aprīkojums: LYLP-3, jauda: 19.5kw, jauda 300 m3 / h.

 

Pirmsapstrādes process

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas līnijas pirmapstrādes process.

Sasmalcināšana tiks veikta pēc 7 dienu veikala anaerobai raudzētai organiskai izejvielai, tā tiks sasmalcināta, izsijāta un žāvēta.

Ķēdes tipa dzirnaviņas, kas ir īpaši piemērotas organiskajiem mēslojumiem, tiek plaši izmantotas, lai sasmalcinātu augstus mitruma materiālus, piemēram, bioorganisko fermentācijas kompostu, pilsētas sadzīves atkritumu kompostu, zāles kūdru, lauku salmu atkritumus, rūpnieciskos organiskos atkritumus un mājlopu un mājputnu atkritumus. Organiskās mēslojuma mitruma satura pieļaujamā vērtība bioloģiskai fermentācijai ir no 25 līdz 55%, kas atrisina augsnes saturošu organisko vielu saspiešanas problēmu, mašīna labi ietekmē organisko fermentēto materiālu.

Bungu tīrītājs var noņemt izejvielas no izejvielām, tostarp lieliem koka blokiem, akmeņiem, bloķētiem materiāliem utt., Tas var novērst iekārtas bojājumus vai bojājumus, konveijerus sekojošā procesā. Priekštīrītājam ir raksturīga augsta izejas jauda, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza aizņemšana, viegla apkope un viegla uzstādīšana.

Bungu žāvētāju izmanto, lai žāvētu izejvielas ar pārmērīgu mitrumu un samazinātu mitruma saturu līdz apm. 20%. Sekojošo sekciju granulēšanas formēšana tiek veikta vienu reizi. Rullīša gredzens un cilindra žāvētāja balsts atbalsta pilnīgu tērauda konstrukciju ar augstu izturību un stabilu darbību. Drumplates īpašais dizains un saprātīgais izkārtojums padara pilnībā sajauktu materiālus un karstu gaisu, samazina atlikušo un labu žāvēšanas efektu Trumuļa ārējais slānis ir izolēts, lai novērstu siltuma zudumus un uzlabotu siltuma izmantošanu.

Žāvēšanas iekārta: LYHG1.2 * 12, trumuļa diametrs 1,2 m, garums 12m, jauda 6 kW.

 

Slīpēšanas process

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas procesa slīpēšanas laikā žāvētais materiāls nokļūst āmura dzirnavās slīpēšanai caur transportēšanas iekārtām, dzelzs noņēmējs tiks uzstādīts pirms āmura dzirnavām.

Āmuru dzirnavām ir augsta efektivitātes ūdens pilienu struktūra, rotora urbšanas darbnīcā var darboties divos pretējos virzienos, lai palielinātu āmuru kalpošanas laiku, turklāt tiek pieņemts tiešais dzinējs, kas nodrošina lielisku braukšanas efektivitāti un vieglu apkopi.

Slīpēšanas iekārtas: FFSP56 * 40, jauda 37kw, izeja 2-3tph .

Maisīšanas un baktēriju pievienošanas process

Baktērijas, kas pievienotas caur mikroelementiem, pievienojot tvertni, var sajaukt ar izejvielu maisītājā, pēc vienmērīgas sajaukšanas maisījums nonāk nākamajā procesā.

Viena vārpstas rotaļu maisītājs ir piemērots organiskiem vai neorganiskiem kombinētiem mēslošanas līdzekļiem, kam ir augsta sajaukšanas viendabība. Maisītāju var konstruēt ar nerūsējošā tērauda materiālu, īpašu blīvējuma struktūru un lāpstiņu, zemu enerģijas patēriņu un vieglu apkopi.

Maisītājs: SDHJ1, jauda 15kw, jauda: 1m3 / partijaGranulēšanas un maisīšanas process

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bioloģiskās organiskās mēslojuma ražošanas procesā granulēšanas procesā tiek pieņemta vienmērīga barošana ar skrūvju padevēju nepārtrauktai granulu dzirnavai, granulas atdzesē pēc dzesētāja un atdzesētās granulas tiks automātiski nosvērtas, iepakotas un iepakotas. transportē uz noliktavu.

Granulu dzirnavas galvenā vārpsta tiek darbināta ar intensīvu pārnesumu, un gredzena spole ir ātrās izkraušanas skavas tips ar 20% lielāku efektivitāti nekā lentes piedziņas veids. Lai nodrošinātu augstu efektivitāti, stabilitāti un zemu trokšņu līmeni, visā transmisijas daļā tiek izmantoti augstas kvalitātes importētie gultņi un eļļas blīves. Starptautiski attīstītais kompensējošais serpentīna atsperu savienojums nodrošina labu veiktspēju jaunā, kompaktā, drošā un zemā bojājuma struktūrā.

Dzesētājs izmanto pretplūsmas dzesēšanas principu, lai atdzesētu granulu ar augstu temperatūru un augstu mitrumu, kas novērš pēkšņu dzesēšanas parādību, ko izraisa tiešs kontakts starp aukstu gaisu un karstu materiālu, tādējādi novēršot granulu virsmas plaisāšanu. Pneimatiskā vai hidrauliskā piedziņas konstrukcija, stabila darbība, zems atlikums; Dzesēšanas kārbā ir astoņstūra forma, kuras tuvumā ir pārbaudes logs. Augsta un zema līmeņa indikatoru kontrole, augsta automatizācijas pakāpe; Piemērots bioloģiskās organiskās mēslojuma granulu dzesēšanai.

Viena FZLH420 aitas kūtsmēslu bio-organiskā mēslojuma ražošanas līnija pieņem iepakošanas skalu maisīšanas procesā. Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām klientam ir vieglāk pārdot atbilstošu iepakošanas skalu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un sensora mērījumi svēršanas sistēmā ir ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Granulu dzirnavas: FZLH420, jauda: 110kw, izejas jauda 2 tph.

Iepakošanas iekārtas: SDBLY-PD jostas iepakošanas skala, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.