Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Procesa ieviešana zāģu skaidām un koksnes skaidām, granulu ražošanas projektam

Oct 15, 2018

Ražošanas projekts

Pēc sijāšanas ar sauso zāģskaidu un koksnes skaidām kā izejmateriālu, lai sadedzinātu biomasas granulas ar granulu dzirnavām. Biomasas granulas ir ideālā degviela, nevis ogles un nafta., Biomasas granulu siltumspēja ir ļoti liela, kas varētu būt aptuveni 3900 ~ 4800 kcal / kg, kā arī varētu pagarināt katla kalpošanas laiku, jo tai nav fosfora, sēra kas izraisīs katla eroziju, uzņēmums gūs lielu labumu.

 

Izejviela

zāģu skaidas un koka skaidas no mēbeļu fabrikas, kokapstrādes rūpnīcas, koka durvju ražotāja, koka pelējuma un palešu rūpnīcas.

Procesa ieviešana

No sausās zāģskaidas izņemiet masīvo piemaisījumu, kura mitrums ir 13-18%, izmantojot trumuļa priekštīrītāju (izvēlieties ekrānu ar 20 * 20 mm kvadrātveida caurumu), tās padara granulu ar izvēles 6-10 mm diametru. Pēc granulēšanas un dzesēšanas tas tiek iesaiņots 20-50 kg / maisā ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu, lai nodrošinātu ērtu transportēšanu un pārdošanu. Visa līnija varētu ražot biomasas granulu 2 tonnas stundā, kopējā jauda ir 210 kw, darbnīca ir aptuveni 30 * 20 m, visai līnijai ir raksturīga kompakta konstrukcija un saprātīga struktūra, un to apmierina vides aizsardzības prasības, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizains.

Tehnoloģisko procesu plūsmas diagramma

zāģu skaidas un koksnes skaidas granulu ražošanas projekta procesa diagramma

attīrīšanas procesa granulēšanas procesu dzesēšanas un iepakošanas process

Process ir šāds


Tīrīšanas process

Tīrīšanas procesa mērķis ir noņemt izejvielas no lielajiem piemaisījumiem, lai novērstu jebkādu mehānisko iekārtu, nākamā procesa transportēšanas aprīkojuma bojājumu vai bojājumus. Priekštīrītājs, ko mēs izstrādājām šim tīrīšanas procesam zāģu skaidas un koka skūšanās granulu projektā, ir ar tādām īpašībām kā augsta izejas jauda, zems enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza aizņemšana, viegli apkope un uzstādīšana.

Apkopēja: MCY120 * 300 jauda 1.5kw projektēta jauda 2-3T / H

granulēšanas procesā

Šajā granulēšanas procesā tika izstrādāti divi komplekti MZLH420 biomasas granulu dzirnavas. Biomasas granulu diametrs ir pēc izvēles no 6-10 mm, un biomasas granulām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, kuras var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs. un biomasas gazifikators. Zāģu un koksnes skūšanās granulu ražošanas projektam ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevi, lai piespiestu barošanu gredzena formēšanas kamerā, kas var padarīt granulu dzirnaviņu nevainojamu, neizslēdz materiālus un ražot efektīvi. Speciāli projektē šķelto skrūves padevi, lai slikti plūsmas izejvielas netraucēti barotu.

Granulu dzirnavas: MZLH420, galvenā motora jauda: 90 kW, piespiedu padevēja jauda: 0,75kw, dizains ar 1T / H izeju, daudzums: 2sets

dzesēšanas un iepakošanas process

Šajā dzesēšanas procesā zāģu skaidas un skūšanās granulu ražošanas projektā tiek izmantots dzesētājs, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vieglu darbību, augstu automātisko pakāpi, dzesētāja dzesēšanā, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 ℃, pēc granulu atdzesēšanas ap 8-10%, daļiņu blīvums 650-750kg / m³.

Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām klientam ir vieglāk pārdot atbilstošu iepakošanas skalu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un sensora mērījumi svēršanas sistēmā ir ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Iepakojuma skala: SDBLY-K , maisa izmērs20-50kg / maiss , iepakošanas ātrums: 3-5 maisiņi / min.