Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Procesu ieviešana atlikušo materiālu granulu ražošanas projektā

Oct 15, 2018

Atlikušo materiālu granulu ražošanas līnijas definīcija

Atlikušo materiālu no mēbeļu fabrikas vai koksnes pārstrādes rūpnīcas iegūstiet kā izejvielu, kas tiek sacietēta un ekstrudēta augstas blīvuma biomasas granulās, veicot pirmapstrādi un procesu. Biomasas granulas nesatur sēru vai fosforu. Degot, tas nerada sēra dioksīdu un fosfora pentoksīdu un neradīs skābo lietus, nepiesārņo atmosfēru un vidi. Kā jauna veida daļiņu degviela ir ieguvusi plašu atzinību. Salīdzinot ar tradicionālo degvielu, tam ir ne tikai ekonomiska priekšrocība, bet arī vides aizsardzības ieguvums, pilnībā atbilst ilgtspējīgas attīstības pieprasījumam.  

 

izejviela

Atlikušais materiāls galvenokārt no mēbeļu rūpnīcas, kokapstrādes rūpnīcas, koka durvju ražotājs.


Procesa ieviešana

Padara atlikušo materiālu par šķeldu ar 20-30 mm izmēru un 3 mm biezumu, sasmalcinot mašīnu, pēc tam smalki sasmalcina zāģu skaidā ar 3-4 mm ar āmuru dzirnavām, beidzot dodieties uz granulu dzirnavām, lai iegūtu granulas, galīgais granulu diametrs ir izvēles pēc 6 -10mm. Pēc granulēšanas un dzesēšanas tas tiks iesaiņots 20-50 kg / maisiņā ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu, lai nodrošinātu ērtu transportēšanu un pārdošanu. Šis atlikušo materiālu granulu ražošanas projekts var ražot 3 tonnas biomasas granulu stundā, un tās kopējā jauda ir 475 kW, darbnīcas platība ir aptuveni 1000㎡, ieskaitot izejmateriālu noliktavu un gatavās produkcijas noliktavu, visai līnijai raksturīgs kompakts dizains un saprātīga struktūra. un apmierināti ar vides aizsardzības prasībām, vienlaikus to var novirzīt uz klientu dizainu.

 

Tehnoloģisko procesu diagramma:

Atlikušo materiālu granulu ražošanas projekta procesu diagramma

Šķeldošanas process - slīpēšanas process - granulēšanas process - dzesēšanas un iepakošanas processProcess ir šāds

šķeldošana

Atlikušo materiālu granulu ražošanas projekta šķeldošanas procesā atlikušais materiāls tiek šķeldots koksnes šķeldās ar 20-30 mm izmēru un 3 mm biezumu, pēc tam dodas uz nākamo procesu. Smalcinātāja barošanas sistēma sastāv no barošanas daļas un preses daļas, automātiskā vadības hidrauliskā sistēma tiek izmantota preses daļā, materiāls norisinās vienmērīgi barošanas sistēmā, materiāls var tikt atgriezts pārslodzes laikā, lai novērstu aizsprostošanos.

Šķeldotājs: LYGX216 , galvenā jauda 55kW , barošanas veltņa jauda 3kw, eļļas sūkņa jauda 0,55kw, jauda 10m3 / h

Slīpēšanas process

Atlikušo materiālu granulu ražošanas projekta slīpēšanas process sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona, maisa filtra, un slīpēšanas darbam nav putekļu izlādes. Pēc slīpēšanas zāģu skaidas tiks transportētas ar pneimatisko transmisiju, izmantojot ventilatora iesūkšanas gaisa spiedienu. Izejas zāģu skaidas parasti ir apmēram 3-4 mm. Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu tipa struktūra ar augstu slīpēšanas efektivitāti; āmura dzirnavu rotoru var darbināt uz priekšu un atpakaļgaitā, lai uzlabotu āmura asmens kalpošanas laiku; tiek pieņemts motora tiešais pārraides režīms, pārraides efektivitāte ir augsta, un apkope ir ērta.

Āmuru dzirnaviņas: MFSP68 * 80 , jauda 90 kw , jauda: 3-4T / H

 

Granulēšanas process

Granulēšanas procesā tika izstrādāti trīs komplekti MZLH420 biomasas granulu dzirnavas. Biomasas granulu diametrs ir pēc izvēles no 6-10 mm, un biomasas granulām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, kuras var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs. un biomasas gazifikators. Pārpalikuma materiāla granulu ražošanas projektam ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevi, lai piespiestu barošanu gredzena formēšanas kamerā, kas var padarīt granulu dzirnaviņu nevainojamu, ne bloķēt materiālus un ražot efektīvi . Speciāli projektē šķelto skrūves padevi, lai slikti plūsmas izejvielas netraucēti barotu.

Granulu dzirnavas: MZLH420, galvenā motora jauda: 90 kW, piespiedu padevēja jauda: 0,75kw, dizains ar 1T / H izeju, daudzums: 3sets

Dzesēšanas un iepakošanas process

Šajā dzesēšanas procesā atlikušo materiālu granulu ražošanas projektā tiek izmantots dzesētājs, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vieglu darbību, augstu automātisko pakāpi, izmantojot aukstuma dzesēšanu, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 pēc granulu atdzesēšanas apmēram 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m³.

Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām klientam ir vieglāk pārdot atbilstošu iepakošanas skalu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un sensora mērījumi svēršanas sistēmā ir ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Dzesēšanas iekārta: SKLB2.5, dzesēšanas tilpums: 2,5 m 3 dizains ar jaudu 3-4t / h.

Iepakojuma skala: SDBLY-K maisa izmērs20-50kg / maiss iepakošanas ātrums: 3-5 maisiņi / min