Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Procesa ieviešana granulu ražošanas projektu veidošanai

Oct 15, 2018

Būvkonstrukciju granulu ražošanas līnijas definīcija

Veikt inženiertehnisko būvmateriālu, piemēram, izšķērdētas veidnes, izšķērdētais finieris kā izejmateriāls, lai cietinātu un ekstrudētu augstas blīvuma biomasas granulās, izmantojot pirmapstrādi un procesu. Biomasas granulu siltumspēja ir ļoti liela, kas varētu būt aptuveni 3900 ~ 4800 kcal / kg, un arī pēc karbonizācijas tas varētu būt aptuveni 7000–8000 kcal / kg. Biomasas granulas kā sava veida augstas efektivitātes un tīra atjaunojamā enerģija var tikt plaši izmantotas biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikācijas krāsnīs utt.


izejviela

Galvenokārt ir inženiertehniskie būvmateriāli, piemēram, izšķērdētas veidnes, izšķērdēta finiera


Procesa ieviešana

Padariet izšķērdētās inženierijas veidnes koka šķeldā ar 20-30 mm izmēru un 3 mm biezumu ar šablona drupinātāju, pēc tam smalki sasmalcina zāģu skaidas ar 3-4 mm diametru ar āmura dzirnavām. Pēc tīrīšanas veikto zāģu skaidas notīrīs mitrumu no 30% līdz 15%, izmantojot trīskāršu trumuļu žāvētāju, beidzot dodoties uz granulu dzirnavām, lai iegūtu granulas, galīgais granulu diametrs ir pēc izvēles no 6-10 mm. Pēc granulēšanas un dzesēšanas tas tiek iesaiņots 20-50 kg / maisā ar nelielu maisiņu iepakošanas skalu, lai nodrošinātu ērtu transportēšanu un pārdošanu. 4t / h Būvprojekta granulu ražošanas projekta kopējā jauda ir 825kw, darbnīcas platība ir aptuveni 1800, t.sk. izejmateriālu noliktava un gatavās produkcijas noliktava, visai līnijai ir raksturīga kompakta konstrukcija un saprātīga struktūra, un to apmierina vides aizsardzība prasības, tajā pašā laikā to var novirzīt uz klientu dizainu.

Tehnoloģisko procesu diagramma:

Būvprojekta granulu ražošanas projekta procesa diagramma

šķeldošanas procesa slīpēšanas procesa attīrīšanas procesu žāvēšanas procesa granulēšanas process - dzesēšanas un iepakošanas process


Process ir šāds

šablonu šķeldošana

Būvprojektu granulu ražošanas projektā tiek izmantots specializēts šablona drupinātājs, lai padarītu uzliesmojošu koksnes izejvielu, piemēram, izšķērdētas veidnes un izšķērdētu finieri koka šķeldās ar 20-30 mm izmēru un 3 mm biezumu, pēc tam dodieties uz sekojošu procesu. Šablona drupinātājs ir aprīkots ar modernu struktūru, sasmalcināts un sasmalcināts koksnes materiāls ir ar augstu kvalitāti, lielu jaudu, modernu ieplūdes izmēru dizainu, ko var izmantot dažāda izmēra izšķērdēta finiera tirgū, operācija var ietaupīt laiku, ietaupot darbu , ietaupīt enerģiju, drošu un uzticamu.

drupinātājs: LYGP1300 jauda 90 kw jauda 6T / h

Slīpēšanas process

Granulu ražošanas ēkas šablonu slīpēšanas process sastāv no vairākām palīgierīcēm, piemēram, ciklona, maisa filtra, un slīpēšanas darbam nav putekļu izlādes. Pēc slīpēšanas zāģu skaidas tiks transportētas ar pneimatisko transmisiju, izmantojot ventilatora iesūkšanas gaisa spiedienu. Izejas zāģu skaidas parasti ir apmēram 3-4 mm. Āmura dzirnavas ir ūdens pilienu tipa struktūra ar augstu slīpēšanas efektivitāti; āmura dzirnavu rotoru var darbināt uz priekšu un atpakaļgaitā, lai uzlabotu āmura asmens kalpošanas laiku; tiek pieņemts motora tiešais pārraides režīms, pārraides efektivitāte ir augsta, un apkope ir ērta.

Āmura dzirnavas: MFSP68 * 120 jauda 160kW jauda: 5-6T / H izejvielu mitruma saturs 30 %)


Tīrīšanas process

Tīrīšanas procesa mērķis ir noņemt izejvielas no lielajiem piemaisījumiem, lai novērstu jebkādu mehānisko iekārtu, nākamā procesa transportēšanas aprīkojuma bojājumu vai bojājumus. Priekštīrītājs ir aprīkots ar tādām īpašībām kā augsta izejas jauda, zems enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza aizņemšana, viegla apkope un uzstādīšana.

Apkopēja: MCY160 * 300 jauda 3kw paredzēta izeja 6T / H

Žāvēšanas process

Trīsslāņu cilindru žāvētājs, kas tiek izmantots granulu ražošanas projekta žāvēšanas procesā, ir īpašs zāģu skaidām un ar trīs atvilktnes struktūru, žāvētājam ir maza aizņemšanās, augsta efektivitāte, mazs siltuma zudums un siltuma apmaiņas kurss žāvētāja iekšienē ir vairāk nekā 90%. siltumapgāde nāk no automātiskās barošanas ar pneimatisko transportēšanu, kas varētu samazināt darbaspēka izmaksas bez nepieciešamības darbam. Pēc žāvēšanas zāģu skaidas mitruma saturs varētu būt 13-18%.

Žāvēšanas mašīna: LYHG40, cilindra diametrs: 2,7m, garums 10,5 m, jauda: 16kw, paredzētā jauda ir 4 t / h (izejvielu mitrums pirms žāvēšanas ir 30%).

Granulēšanas process

Granulēšanas procesā tika izstrādātas četras MZLH420 biomasas granulu dzirnavas. Biomasas granulu diametrs ir pēc izvēles no 6-10 mm, un biomasas granulām piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu satura īpašības, kuras var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs. un biomasas gazifikators. Granulēšanas procesā ēkas paraugu granulu ražošanas projektam ir acīmredzamas priekšrocības: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevēju, lai piespiestu padevi gredzena formēšanas kamerā, kas var padarīt granulu dzirnaviņu nevainojamu, ne bloķēt materiālus un ražot efektīvi . Speciāli projektē šķelto skrūves padevi, lai slikti plūsmas izejvielas netraucēti barotu.

Granulu dzirnavas: MZLH420, galvenā motora jauda: 90 kW, piespiedu padevēja jauda: 0,75kw, dizains ar 1T / H izeju, daudzums: 4sets

 

Dzesēšanas un iepakošanas process

Šajā atdzesēšanas procesā, veidojot granulu ražošanas projektu, tiek izmantots dzesētājs, lai samazinātu granulu temperatūru un samazinātu granulu mitrumu, zemu enerģijas patēriņu, vienkāršu darbību, augstu automātisko pakāpi, caur dzesētāja dzesēšanu, granulu temperatūra nav augstāka par apkārtējās vides temperatūru 5 ℃ pēc granulu atdzesēšanas apmēram 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m³.

Atbilstoši klienta vietējām pārdošanas vajadzībām klientam ir vieglāk pārdot atbilstošu iepakošanas skalu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un sensora mērījumi svēršanas sistēmā ir ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumu.

Dzesēšanas iekārta: SKLB2.5, dzesēšanas tilpums: 2,5m3 dizains ar 4t / h izeju.

Iepakojuma skala: SDBLY-K , maisa izmērs20-50kg / maiss , iepakošanas ātrums: 3-5 maisiņi / min