Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Cenas no cementa silo ar kuģa Loader jūras ostas projektam

Oct 11, 2016

Produkta līdzeklim

Pelnu pulveris silois uzbūvēja tieši uz vietas īpašas mehānika, kuru mēs saucām par SM 30 andamp; SM40 iekārtas, pateicoties to uzlabotas tehnoloģijas ļauj mums veidot 2,70 metri baloniem 25,00 metri diametrā un augstums līdz 35,00 metri.

Skābbarības novietnes ir iekšpusē dzīvoklis gludas sienas, lai novērstu glabāšanas materiāli, kas karājās pie sienas.

Skābbarības novietnes var būvēt ar absolūtu gaisa - ūdensnecaurlaidīgas sistēmas: šī priekšrocība ļauj glabāšanas pulvera materiālu arī šķidro produktu, kā arī ir ļoti noderīgs glabāšanai pašiem labības produktiem.

Silois differentfrom gofrētas viens ir piemērota jebkura veida lielapjoma materiālu uzglabāšana, tas nozīmē, ka: pildvielas (piemēram, cementi, ogļu, ģipsis, karbonātus, uc), dūņas, energotaupīšanas, ķīmiskā, plastmasas izstrādājumu un šķidrumu.

Zemo izmaksu uzstādīšanai, instalēt īsā periodā.

Standartizācijas komponents, viegli maintanence.

Integrētās kontroles datoru, var apkopot datus, izmantojot attālo ierīces.

Viegli uzturēt. par vienu componet, ir viegli izņemt, labot un mainīt.


Mūsu priekšrocības

Pirmās nozares citythatproduced SM40 SM30 iekārtas.

Spirāli noliktavu iekārtas pētniecības un izstrādes spējas ierindojas pirmajā Anyang, otrā China.Hansteelgroup tīkla protokols.Mūsu filozofija

Apmierināt klientu prasības, virzīt uz priekšu uzņēmuma attīstību, izmantojot kvalitātes, uzticēšanās un iespēja uzvarēt ar konstantu radošo darbu piemērošanu, realizēt jaunas uzglabāšanas veids un cilvēku sabiedrības attīstības veicināšanai.


Būvniecības procedūru