Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Mājputnu barības ražošanas līnijas iekārtas zoss/Chicken/pīle barības granulas

Jul 12, 2016

Mēs esam ražošanas dzīvnieku barības ražošanas līniju, zivju barības ražošanas līniju, pet padeves līniju, mājputnu barību līniju, lopu barības augu, augu vistu barības koncentrātu, lopu barības koncentrātu augu, cūku barības koncentrātu augu, aitu barības koncentrātu augu u.c. un visi mūsu produkti ir ieguvuši CE un ISO9001: 2000 sertifikāts.


Mājputnu barības ražošanas līnijas automātu

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas procesu — slīpēšanas procesā — maisīšanas procesu — granulētas procesu — dzesēšanas procesā — Crumbling procesu — skrīninga procesa — iepakošanas procesa

Galvenās procedūras barības ražošanas līniju

1.grinding:

Pirms veicat koncentrāta, izejvielām jābūt samaļ. Āmurs dzirnavas var sasmalcina izejvielu sastāvdaļas uz vajadzīgo izmēru.

2. sajaukšanas:

Sajaucot tiek uzskatīts par vienu no būtiski darbi, barības koncentrātu pārstrādei, izmantojot mikseri sajaukt izejvielas samaļ. Pastāv trīs veidu mūsu mikseri: vienotā vārpstas maisītājs, dubultā vārpstas bradāt mikseri un lentes maisītājs. Tās abas var aprīkot ar uzgalim smidzināšanas sistēmas pievienot vajadzīgo šķidrumu, tādējādi uzlabojot lopbarības koncentrāta kvalitātes.

3.Pelleting:

Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavas ir galvenās iekārtas visu ražošanas līniju. Mūsu skrošu dzirnavas ir aprīkoti ar pilnu nerūsējošā tērauda padevi un kondicionieri veikt augstas kvalitātes granulveida nogulšņu. Mēs var sniegt vistu barības koncentrātu dzirnavas, pīle barības koncentrātu dzirnavas, lopu barības koncentrātu mill, cūku barības koncentrātu dzirnavas un citu mājputnu un mājlopu granulu mašīnu.

4.Cooling:

Lopbarības granulas sapresēt ārā ar barības koncentrātu dzirnavas ir karsts un mitrs, viņi nevar saspiest, pārbaudītas vai iepakot uzreiz. Skaitītāju plūsmas dzesētāja pieņēma atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu.

5.crumbling:

Plaisas sadaļā nav obligāta. Tas ir īpašam nolūkam aprīkojumu, lai drupināt lielas granulas vērā mazu granulas.

6.Sieving:

Sasmalcināts barības granulas ir ar dažādiem izmēriem, un var būt daži pulveri. Screener var izmantot ekrāna un klašu barības granulas. Pēc pārstrādes, jūs varat saņemt kvalificētu barības granulas bez smalka pulvera veidā.

7. iepakojums:

Transportēšanai, uzglabāšanai vai pārdodot iesaiņošanas mašīnas tiks pildīta barības granulas.

Mēs varam piedāvāt

Mūsu company(FDSP) ir specializējies barības ražošanas līniju frēzēšanas gandrīz divdesmit gadus. Mēs varētu būvēt 10-120t/h barības ražošanas līniju, piemēram, mājlopi, mājputni, aqua, garneles un premikss, pie dažādos mērogos.

Var pielāgot to, kas jums nepieciešams, un mēs jums var sniegt profesionālu risinājumu.

Turn-key projekti

Viena mašīna

· Mājlopu un mājputnu barības augu

· Āmuru Mill un saberšana mašīna

· Aqua barības augu

· Miksera un šķidruma, piebilstot, ka mašīna

· Īpašs Aqua lopbarības augu

· Pellet Mill

· Garneļu barības augu

· Dzesētāju, plaisas un ekranējuma

· Barības augu koncentrātu

· Presēt, stabilizators, žāvētāja

· Augu barības premikss

· Apkopēja, magnēti un pulsa filtrs

· Krātuves projekta

· Transportiera un Bucklet Lifts

· Grass pārstrādes rūpnīca

· Elektriskās vadības un iepakošanas mašīnas

· Bioloģiskās barības augu

· Rezerves daļas, nomirst, veltņi