Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Mājputnu barības augu - dzīvnieku barības ražošanas līniju

Oct 08, 2016

FDSP grupai saprast savu vajadzību pēc augstu ražīgumu un zemas izmaksas. Ražošanas jaudas palielināt par 15 procentiem virs jostas darbināmais aprīkojums garantē mūsu mājputnu granulu padevi dzirnavu iekārtas. Mūsu zvejas rīku disku dizains nodrošina jūs ar minimālu lejupslīdes un izcirtņi enerģijas izmantošanu, lai jūs ietaupīt naudu.


Padeves ietilpība::1 20 tonnas /(a single line)

Granulu diametrs:2.0 ~ 4.0 mm

Plašs Appalication:noliek vistām, vistas, liellopu, pīle, zoss, paipalas, mājputnu barību, lopkopības plūsmas un tā tālāk.

Izejvielas:Mājputnu barības augu, lopbarības augu, putnu koncentrāta un barības augu misu. Tas ir attiecināms uz vidēja un liela izmēra barības rūpnīcās un audzēšanas saimniecībām.


PIEZĪME:Pilnīgi automātiskā lopu barības un dzīvnieku barības datorizēta augiem: 5TPH, lai, sākot ar Autobatching un automātiskās svēršanas / iepakošanas sistēmu.


Ieviešanu mājputnu barības ražošanas līnijas | iekārta:

1. galvenā dzinēja drives ar augstas precizitātes rīkiem, gredzenu mirst ātrās augšupielādēšanas aptverošs Hops tips, produkcija ir par 20 % augstāka tad drošības jostas, transportlīdzekļa vadīšanu;

2. uzturēt konstantu temperatūru ieplānojiet aprīkots ar tvaika automātiskās regulēšanas sistēmas.poultry.jpg

3. pieņemt starptautiskās uzlabotas gredzenu die apstrādā termiski vakuuma krāsns, pagariniet lietderīgās lietošanas laiku un ekstrakta koncentrāta ir vairāk gluda ar augstu kvalitāti;

4. ar pilnu nerūsējošā tērauda Dörr, flume un velkam kuteris, kas ir ērti un droši;

5. progresīvu un ticamu pārmērīga slodze aizsardzību;

6. gultņu pieņem Zviedrija SKF gultņiem.

7 1.5 12mm modeļi ir aprīkoti ar poru izmēru un biezumu starp gredzenu režīmu, plašu lietotāju vajadzībām saskaņā ar dažādiem patvaļīgu izvēli, lai iegūtu labāko tehnisko un ekonomisko labumu.


Plūstot visu mājputnu barības augu apstrādei:

Materiālu saņemšanas sistēma - andgt; Sasmalcināt / smalcināšanas sistēmu - andgt; Partijas sūtīšanas un maisīšanas sistēma - andgt; Pelletingandamp; Dzesēšanas Syste - andgt; Iepakošanas sistēma


Izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli

grinder.jpgIepakojuma maisiņu visu cieto komponentu barības ražošanas uzņēmumos saņem uz ceļa. To materiāls tiks uzglabāts veikala noliktavā. Atkarībā no vajadzības, šie materiāli būs manuāli izmetes piltuve izgāztuvi un transportē uz pre attīrīšanas ar mehānisku pievades sistēmu. Šķirošanas apstrādā bremžu cieto sastāvdaļas, līdz iegūstat vēlamo izmēru. Plānāks materiāls ir augstāka virsmas laukums, lai pabeigtu kondicionēšana gelatinization pakļauti karstumu un mitrumu. Sodu materiālu šķirošanas var izmantot kā salīdzināšanas kursu slīpēšanas materiāla viņa lielākais enerģijas nodošanu dzīvnieks. Tas ir ļoti enerģijas patērē procesu.mix2.pngKā norāda nosaukums, andquot; mixedandquot; tiek apvienots ar mikro komponentu un maisījumi metodi. Pareizu maisījumu var izmantot kā vienību noteikt sadarbības efektivitātes izmaiņas. Co efektīvi variāciju augstāko būs sajaukšanas kvalitāti. Mēs izstrādāt maisītāju iekārta kontrukcijā šādu lielisku kvalitāti. Papildus iepriekš minētajam ir maisītāju iekārta būtu jaukta šķidruma kopums, jo mums vajag naftu vai melases papildus barību. Gaisa kondicionēšana ir pārbaudes procesu. Mēs nosakām, ka mūsu materiāls ir gatavs nogulsnes vai ne. Kad materiāls būs gatavs, bet tā tiks nodota granulator skaļi. Kondicionēšana, jauktas barot ar karstumu un mitrumu, lai sasniegtu gelatinization un produktu padara elastīgākus palleting pārstrādei. Apkure, lai ceptu jauktā plūsma, kas palielinās kvalitātes sagremojamība. Un pievieno ūdeni palleting barību. Laba kondicionēšana jābūt aiztures laiku, kas vajadzīgs.pellet2.jpg


Palleting ir jebkura granulācijas augu galvenos posmus. Tas ir jebkuras cietas formas, ko sauc par paplāte apstrādes pulveri. Šai procesā palīdzēt pulvera materiālu presēšana pārvērst paplāti ar rūpīgu noformējumu un nomirt veltni. Teknes rūpnīcas kvalitātes un ienesīguma ir atkarīgs no daudziem parametriem.
227x142.jpgAtdzišana notiek siltuma noņemšanas metode. Kā mēs zinām, ka mēs pievienotās siltuma un ūdens apstrāde, bet arī var saražot palleting procesā siltumu ar ekstrūzijas procesu. Taču paplātei ir jābūt mitruma un siltums ir standarta, lai sasniegtu uzglabāšanas savu dzīvi un padarīt pasargāti no sēnītes. Tāpēc mums ir jānoņem pārmērīgu karstumu un mitrumu no paplātes. Tas viss ir rūpīgi izstrādāts ar palīdzību countercurrent vēsākas. Šeit, mēs izmantojam dzesēšanas paplāte airto atmosfērā.


Katru rūpnīcu šajā procesā ir arī pazīstams kā iepakojuma maisiņu. Pēc pārbaudes galaproduktā tiek aizpildīts maisiņā. Maza un vidēja lieluma ražotnes, saiņošanas varat manuāli, bet augstākas ražošanas ir mīkla ar elektroniskajiem iepakošanas mašīnu.