Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

mājputnu barības granulu ražošanas līnijas, ražošanas lopu barību/cūka/vistas

Oct 08, 2016

mājputnu barības koncentrātu ražošanas līnijas lietojumprogrammas: izmanto liela mēroga feed mill augu / barības rūpnīcas | audzēšanas rūpnīcas; Idealfeed malšanas produkcijas linefor augsta raža un augstu automatizācijas lopbarības ražošanai.

Plāno veidot dzīvnieku barības koncentrātu productionplant? mēs arereliable mājputnu barības ražošanas līnijas ražotājs ar gadu pieredzi, kas var piedāvāt to, ko jūs vēlaties! Šeit, jūs varat saņemt īpašu dzīvnieku barības koncentrātu augu dažādu dzīvnieku, tai skaitā liellopu, vistas, aitas, cūkas, pīle, trušu u. tml.


Par mūsu mājputnu barības ražošanas līniju

1. mūsu mājputnu barības ražošanas līnija ir plaši piemērojams darbības joma, to var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, kukurūza, kukurūzas, zāli, graudu, SBM, MBM, lucerna, melase, salmu un citu izejvielu.

2. pilnīgu barības koncentrātu procesu dzīvnieku barības koncentrātu ražošanas rinda satur saņem tīrīšanu, slīpēšanas, partiju pārformēšanu un sajaukšanu, granulēšanas, dzesēšanas, apdrupušas, skrīninga un iepakošanas granulas daļām. Pilnas rindas satur drupinātājs, mikseris, skrošu dzirnavas, dzesētājs, crumbler, dzesētāja un visiem nodalījumiem, screener, iepakošanas iekārta konveijeri utt. Mēs izstrādās pilnīga granulu līnijas plūsmas diagrammu, atkarībā no izejvielu un īpašās prasības.

3. laba kvalitāte gatavo barības granulas nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai.

4. dzīvnieku barības koncentrātu augu ir augstu efektīvu plūsmu mašīnas vadītāja galvenais augstas precizitātes rīkiem un zobrata vārpsta pieņem carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.

5. pielāgota jaudas: mēs varam pielāgot dažādas jaudas no 1 tonna stundā līdz 50 tonnu stundā vai pat vairāk.

6. dažāda veida un lieluma barības, mēs varam pielāgot risinājumu ražo misu barību, barības koncentrātu, drupināt barības jums. Barības ekstrakta koncentrāta lielums var būt 1,5 mm līdz 18mm.


Mājputni, granulētas process, kurā šī augu barības

Smalcināšanas Process-āmuru mill
●Hammer dzirnavu barības crusheris piemērotu izejvielu sasmalcina pulveris ar optimālo izmēru labāko granulēšanas efekts.

Maisīšanas procesā: Barības maisītājs
●By pieņemot barības maisītājs, dažādu sastāvdaļu var jaukt pietiekami nodrošināt katru kumosu no gatavās barības granulas var līdzsvarotu barības vielu daudzumu.


Granulēšanas procesā: Ring Die Pellet Mill vai dzīvoklis Die Pellet Mill
●Feed skrošu dzirnavas ir galveno iekārtu pilnīgu barības ražošanas līnijas. Salīdzinājumā ar plakanu mirst barības koncentrātu dzirnavas, gredzenu mirst barības ražošanas iekārtas ir lielāka jauda.

Dzesēšanas procesā
●Cooling un skrīninga procesa granulas no koncentrāta dzirnavas var iziet līdz 88° C temperatūrā un 17 – 18 % mitruma. Granulu temperatūrai jābūt ātri veikt 10-12 % mitruma līmeni pazeminātu vai mazāk par pareizu uzglabāšanu un apstrādi. Granulu tādēļ atdzesēts un žāvē. Mūsu dzesētājs pieņemt counter-plūsmu dzesēšanas principu, granulu atdzisis, pilnībā un vienlīdzīgi. Granulas, pēc atdzesēšanas nav augstāks par istabas temperatūru + 3 temperatūra-5 grādu.


Iepakošanas Process
●After dzesēšanas procesā, granulas būs maisos vai uzglabā saskaņā ar savu vajadzību un prasību. Iepakošanas process efektīvi atrisinās mūsu Semi-Auto iepakojuma Machine.the gatavās barības nosver ar datoru, tad pneimatiski izvades maisos. Nosver maisi būtu tad ceļojumu pa konveijeru, kur mašīnas ir pieejamas šujmašīnas maisu, kurā topi sauso barību var novietot uzglabāšanai.


PLC kontrolēt
●All procesu, kas iepriekš tiks kontrolēts un uzrauga mūsu pieredzējušiem datoru kontroles sistēmu. Vadības centrs vāc saskaņā ar faktisko vērtību un kontrasts, kas nodrošinās stabilitāti visa apstrādes, lai sniegtu pilnu spēli augu koncentrātu ražošanas jaudu un novērstu tapām pašreizējos iestatījumus.

Pēc iepriekš minēto barības granulētas process, var iegūt beidzat barības granulas ar bagātu uzturu, pa labi un augstu barības sagremojamību. Vistu barībai rogas dzesētāju un iepakošanas mašīnas ir pieejamas jūsu izvēle, lai saņemtu top barības rogas veidošanas pieredzi. Turklāt lai rūpētos par īpašajām prasībām attiecībā uz mūsu klientiem, mēs varam arī pielāgot dažādas jaudas mājputnu barības granulu ražošanas līnijas, mēs varam piedāvāt mājputnu barības koncentrātu ražošanas līnijas ar 1-2t/h, 2-3 t/h, 3-5t/h, 6-8t/h un 8-10t/h vai pielāgot ražošanas jaudas, kā jūsu prasība.