Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ostas nozares 6-5000T silo inženierijas procesa ieviešana

Oct 12, 2018

Nozares īss ievads:

Kā visekonomiskākais transports, jūras transports un upju pārvadājumi ir mūžīga ostas nozare, bet nepārstrādātu graudu pārkraušana un uzglabāšana uzlabo ostas uzglabāšanas tehnikas apgrozījuma efektivitāti un uzglabāšanas kvalitāti. Par materiālu, kas bieži tiek uzglabāts ostas nozares silo uzglabāšanas inženierzinātnēs, mūsu kompānija specializējās kukurūzas silo, kviešu silo, miežu silo, sojas silo un nelobītu silo ražošanā ostas nozarei.

Izejviela

Izejvielas, kas jāglabā ostas nozarē 6-5000T tvertņu projektēšana: parasti kukurūza, kvieši, mieži, sojas pupas, nelobīti un citi graudi.

Plūsmas ievads :

Ostas nozares 6-5000T silo inženierijas plūsmas process:

Materiālu izkraušanas sistēma → tīrīšanas sistēma → pagaidu uzglabāšana un žāvēšanas sistēma → Silo uzglabāšanas sistēma (ventilācija, temperatūras mērīšanas sistēma) → tvertņu izkraušanas sistēma (bagāžas vai pārkraušanas sistēma)

Pārstrādes ievads:

Materiālu izkraušanas sistēma

Saskaņā ar klientu prasībām ostas nozares izkraušanas daļā ir divi izkraušanas veidi 6-5000T silo inženierija: izkraušana vienā pusē un abās pusēs. Tā kā uzglabāšana ostas nozarē parasti ir milzīga, un ievades un izejas ātrums ir ātrs, tāpēc tiek pieņemta izkraušana abās pusēs. Grizzly var būt kravas automašīna un kravas automašīna nav pieejama, šajā 3D diagrammā ir parādīta izkraušana gan pusē, gan kravas automašīna, putekļu savākšanas sistēma pieņem centralizētu putekļu savākšanas sistēmu.

Bez tam, ir arī izkraušanas ceļš ar kravas graudu sūkšanas mašīnu un tālsatiksmes konveijeru, mēs šeit neuzskatām.

Tīrīšanas sistēma

Ostas nozare 6-5000T silo inženierija izmanto dažādas tīrīšanas iekārtas dažādiem uzglabāšanas materiāliem un, ja tajā pašā laikā ir vairāki materiāli, tad paralēli ar attiecīgajām tīrīšanas iekārtām. Šajā 3D diagrammā tiek izmantoti sērijveidā dubultā mucu tīrītāji un cauruļveida magnēti, kas var efektīvi noņemt materiālus no lieliem, maziem un smalkiem piemaisījumiem.

Pagaidu uzglabāšanas un žāvēšanas sistēma

Lai ātri izkrautu un neuzkrītošu ar šādu žāvēšanas sekciju, mēs parasti nosakām pagaidu uzglabāšanas tvertni pirms žāvēšanas ostas industrijā 6-5000T silo engineering. Graudi pagaidu uzglabāšanas tvertnē ir slapji, daudzums jāaprēķina, pamatojoties uz žāvēšanas jaudu un pagaidu uzglabāšanas ciklu, parasti pagaidu uzglabāšanas cikls nepārsniedz 3 dienas.

Silo uzglabāšanas daļa

Ostas nozares 6-5000T silo inženierijas vajadzībām silo tilpumu un daudzumu parasti nosaka, pamatojoties uz klienta uzglabāšanas ciklu vai materiālu patēriņa ciklu. Šajā 3D diagrammā ir 6 tērauda tvertnes ar 5000T ietilpību (skrūvējams silo), tas var būt arī spirāles silo, ja nepieciešams klientam (spirālveida tilpnes tipam jūs varat pārbaudīt citu nozari vai citu inženiertehnisko piemēru). daļa no tvertnes ir apstrādāta ar karstu cinkošanu un pagrabs ir betona pagrabs un balsts.

Skābbarības iekšpusē ir līmeņa indikatori, temperatūras mērīšana un ventilācijas sistēma, lai kontrolētu materiāla apstākļus reālajā laikā un efektīvi kontrolētu graudu stāvokli.

Silo izlādes sistēma

Saskaņā ar klienta vajadzību vai projekta nepieciešamību, šī sistēma parasti izmanto iepakošanas sistēmu vai beramkravu pārkraušanu, vai lielapjoma transportēšanu uz kravas kuģi bez taras, papildus dizainu var veikt, ņemot vērā klientu prasības.